petraLI petraLI komentáře u knih

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tak tohle byla pecka, od první strany jsem se jen smála. Autorka má naprosto úžasný styl psaní. Jo a Cam jsou vtipná, dokonalá, skvěle se k sobě hodící dvojice. Myslím, že jsem právě narazila na další skvělou spisovatelku.

21.10.2022 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Opět se Zapatě povedlo napsat knihu, která se trošičku liší od většiny. Za mě je kniha skvělá. Ivan se mi moc líbil, Jas mě trošičku rozčilovala, ale nakonec taky fajn. Jediné co mě mrzí je, že v knize není rozepsán trochu více důvod, proč Ivan oslovil Jes, také by se mi líbila alespoň jedna kapitola z pohledu Ivana. Jejich popichování bylo opravdu povedené.

11.06.2021 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Ze začátku mi Lena přišla jako hodně naivní dívka, ale tak v polovině se to zlepšilo. Kniha je hezky napsaná, děj stále poutavý. Taková klidná oddechovka.

14.10.2022 5 z 5

On On Elle Kennedy

Rozhodně neodsuzuji homosexualitu a kniha se mi vlastně opravdu líbila. Jen jsem nedokázala ocenit erotické scény, kterých tam bylo přemíru. Takže když nebudu brát, že jsem četla erotickou knihu, ale knihu o dvou přátelích kteří věkem zjišťují, že se vlastně milují.(tedy jeden z nich to zjišťuje, druhý už to dávno ví). Jo jasně, proč ne?! kniha je velmi povedená a rozhodně se pustím do druhého dílu.

14.12.2020 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Ano, ano, ano... konečně jsem se dočkala trochu změny. Osvěžující změna ve stylu je to hovado, ale fakt ho žeru. Vážně toho “vola” jsem si postupem času zamilovala. Oba mě bavili. Jasně, jak už tady psalo spoustu čtenářek, Vicious se choval jak kretén a normální holka by ho v reálném životě poslala někam. Jenže tohle není reálný život, je to knížka a zatraceně dobře napsaná!

18.02.2021 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Pamatuji si jako by to bylo včera, kdy jsem poprvé začala číst tuto knihu. Od první, až do poslední strany jsem hltala každé slovo. Ano, byla to láska na první pohled:D Pro mě je Wardovka jedna z nelepších spisovatelek. Wrath byl naprosto úžasný, hlavně v momentě, kdy šel zachránit svou milovanou. Skvělá kniha

21.01.2021 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Příjemná oddechovka. Jen možná trochu více té erotiky, chemie bych tam dala. Nicméně kniha se mi líbila.

12.09.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Shen asi nikdy nezklame. S dějem i postavami jsem naprosto spokojená. Jak Grace, tak West mi jsou sympatičtí. Odpočinková četba s happy endem... tak je to nejlepší.

17.01.2022 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Hezky napsaná kniha. Knox skvělý kluk se srdcem na dlani a Ava silná, sympatická dívka. Young love story, ale pěkné a čtivé.

08.07.2023 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Pěkná oddechovka.

30.10.2021 4 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Adamův stav chytne asi každého čtenáře za srdce. Hltala jsem každé slovo, dokud jsem nedošla až na konec. Rosie je moc sympatická dívka a dohromady to skvěle pasuje. Druhý díl prosím.

01.04.2024 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Přečteno a musím přiznat, že ta Layli nerozhodnost mezi chlapci je trochu otravná. Chudáka holky mi ale bylo lito, když se na ní vrhla vlastní rodina. Od druhého dílu jsem čekala trochu víc. Další díl si ale neodpustím, takže šup sem sním.

06.10.2023 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

I když je to četba pro mládež, tak mě osobně se to líbilo. Děj byl poutavý a pěkně plynul. Roth se mi hodně líbil, takový ten sladký záporák. Škádlení mezi Rothem a Laylou mě bavilo. Jen bych to ještě trochu okořenila, ale chápu je to pro mládež. Hned jdu na druhý díl.

01.10.2023 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Hezky napsaná kniha, místy hodně dojemná. Jednu hvězdičku ubírám za zbytečně mnoho sexuálních scén, které podle mého jen všechno zdlouhavě protahovali a za neustále plačící Tate, která mi občas lezla krkem. Jinak je kniha super, Colleen to vlastně ani jinak neumí.

14.09.2023 4 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Tento druh příběhu mi nic moc neříká, ale řekla jsem si... proč to nezkusit? Takže mám přečteno a musím říct, že jsem zklamaná. Příběh je na můj vkus uspěchaný, ani hlavní postavy mi nejsou příliš sympatické. Navíc autorčin styl psaní mi bohužel přijde amatérský.

17.08.2023 2 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Z knihy mám smíšené pocity. K Nessy se chová celé město jakoby někoho minimálně zavraždila a ona jim to toleruje. Cruz je zlaté dítě, které nechce nikoho zklamat. Jejich role mi moc nesedí, ale za to jejich hašteření a slovní přestřelky jsou vtipné. Nakonec bych knihu hodnotila pozitivně až tedy na ten KNÍREK. To prosím ne! Knírek nikdy:))

05.05.2023 4 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Na druhý díl jsem se opravdu těšila. Nicméně jsem trochu zklamaná, protože kromě sexu a slz se toho moc nedělo. Elsa mi vyloženě lezla na nervy, její snaha mít na vrch jí vždy po prvním nezdaru pustila a tak to doplnila kaluží slz. No první díl pecka, druhý trochu zklamáni, tak uvidíme co nám přinese díl třetí.

29.04.2023 4 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Kniha se mi moc líbila. Velmi poutavě psaný příběh. Aiden je sice jiný, ale o to zajímavější a přitažlivější. Na druhý díl se těším.

19.01.2023 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Příběh se mi líbil. Vzájemné popichování bylo vtipné. Jejich vzájemnou přitažlivost a škádlení autorka popsala opravdu realisticky. Scéna u Hanka na gauči mě dostala. Jediné co bych vytkla bylo téma deprese. Myslím, že to autorka vzala opravdu jen okrajově, ale chápu to. Zde se jedná o román a ne o zdravotnickou literaturu. Za mě tedy povedený, příjemný příběh.

06.11.2022 4 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Spokojenost. Čtivé, poutavé, roztomilé.

12.12.2021 4 z 5