petrak petrak komentáře u knih

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Jak už bylo napsáno drsná kniha... měla jsem ji přečtenou prakticky jedním dechem.

19.07.2012 4 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

U čtení knížky jsem se pobavila a několikrát se neudržela a vyprskla smíchy :-D Mnoho zážitků mě připomnělo zážitky mé vlastní s naším hafanem :-)

19.07.2012 3 z 5

Slzy v písku Slzy v písku Nura Abdi

Kniha, která zaujma a člověk se nepřestává dívit co všechno se kolem nás může dít :-/

19.07.2012 3 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Co k tomu říct, skoro nemám slov. Už od první kapitoly si říkám, že to snad nebudu radši ani číst, ale nejde to přestat. Knihu jsem přečetla během dvou dnů a po celou tu dobu mám husí kůži a klepou se mi ruce z těch hrůz, které tam jsou popisovány. Celou tu dobu si říkám jak je to jenom možný, proč? proč? proč?! Chce se mi brečet za všechny ty děti a ženy, které museli takto trpět a trpí stále... koncentrák v současnosti... Nechápu co za zrůdy chodí na tomhle světě.

30.05.2012 5 z 5

Na vlastní kůži Na vlastní kůži Kate Holden

Knižka je velice čtivá... nic z toho co autorka popisuje bych zažít nechtěla, ale kniha se mi líbila.

23.05.2012 4 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Úžásná knížka a film ji nesahal ani po kotníky.

28.08.2011 5 z 5

Mráz pod kůží Mráz pod kůží Allie Reynolds

Kniha se nečetla špatně, ale celkový dojem je spíš zklamání. Moc mě to neoslovilo.

16.05.2022 2 z 5

Příručka dámy v běhu Příručka dámy v běhu Ruth Field

Kniha je vtipná a věřím, že začínající běžce může dobře motivovat. Já už svoji motivaci mám, takže pro mě až takový přínos neměla.

21.11.2018 3 z 5

Krkavčí matka? Krkavčí matka? Veronika Hájek Hurdová

Knížka se čte dobře, je to pohodové odpočinkove čtení.

27.01.2018 2 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Jak už bylo napsáno kniha se dobře četla, zápletka i rozuzlení bylo zajímavé.

31.10.2012 4 z 5

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Výborná kniha! Příběh byl napínavý a měl spád.. dělalo mi problém knihu odložit :-) ... Překlad byl ale opravdu hrozný, snad v každé kapitole byla nějaká chyba :-/

26.10.2012 5 z 5

Na lásku se neumírá. Jen to občas bolí. Kurevsky. Na lásku se neumírá. Jen to občas bolí. Kurevsky. Anna Adamová

Kniha nebyla špatná, ale mě osobně až tolik nestrhla...a těch nevěr bylo opravu hrozně moc :-/

26.10.2012 3 z 5

S nikým cizím nemluv! S nikým cizím nemluv! Nancy Baker Jacobs

Přečetla jsem více jak polovinu knihy, ale absolutně mě nedokázala zaujmout... děj byl vleklý, nezáživný :-/

24.10.2012 1 z 5

Byla jsem princeznou Byla jsem princeznou Jacqueline Pascarl

Poučné, ale místo to pro mě bylo trošku nezáživné :-/

23.10.2012 3 z 5

Nevinnost Nevinnost Stella Blómkvist

Kniha nebyla špatná, ale vyznat se ve jménech bylo občas trochu náročné... průměrná detektivka.

18.10.2012 3 z 5

Proti své vůli Proti své vůli Iveta Procházková

Knížka se mi do ruky dostala náhodou, tak jsem ji přečetla... děj je předvídatelný... takové čtení pro puberťáky :-)

17.10.2012 2 z 5

Oběť Oběť Martine Ayotte

Velmi zajímavá, ale smutná kniha.... Zaměřuje se spíše na snahu oběti vyrovnat se s utrpením, které prožila. Neskutečně mě šokoval přístup celé rodiny, která se stále snažila otce krýt.

12.10.2012 4 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Výborná knížka, pohltila mě hned od prvních stránek.. už aby bylo pokračování :-)

09.10.2012 5 z 5

Unesená Unesená Klára Janečková

Kniha mě příliš nezaujala.. místy to bylo spíše nudné čtení :-/

25.09.2012 3 z 5

Panenka, která řekla ne! Panenka, která řekla ne! Galina Valkova

Tak jak to vyjádřil pajonek.. kniha o lidských hovadech... je také smutné, že obětem takového násilí není nakonec poskytnuta žádná pomoc a jsou ponechání napospas sami sobě :-(

25.09.2012 4 z 5