Na lásku se neumírá. Jen to občas bolí. Kurevsky.

Na lásku se neumírá. Jen to občas bolí. Kurevsky. https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46505/na-lasku-se-neumira-46505.jpg 3 37 10

Na lásku se neumírá. Kolikrát hrdinky románu pomyslely na tahle slova? Byly mladé, krásné a žádoucí. Vzbuzovaly obdiv, závist a žárlivost. Zdálo se, že jim muži leží u nohou, že stačí natáhnout ruku a ony budou mít vše. A přece každá z nich toužila po jediné věci. Po lásce. Té opravdové. A tak kráčely světem snažíc se odhodit minulost jako obnošené šaty, co škrtí a dusí. Minulost, která je doháněla a bránila jim žít tak, jak si vysnily. Kráčely světem prožívaje své příběhy plné vášně, touhy a smyslnosti...... celý text

JancaMia
06.06.2021

Kdysi jsem přečetla jedním dechem .

Han-nah
28.01.2020 3 z 5

Vztah 2 sester a jejich kamarádky. Jejich lásky prohry bolesti milenecké vztahy, nevěry i vztahy dcer k rodičům. Zaujala mě část, kdy zemřel strýček, matka jim vyčítá, že nepřišly, ale když se dívaly na fotky, jedna z nich zvolala " To je ON", pak tiše řekla " Mami, ty jsi to věděla ........
Ač je kniha plytká věčnými nevěrami, v v jediném okamžiku autorka vystihla vztah jedné z dívek k rodičům a ukazuje její nitro, abychom tato děvčata viděli i v jiném světle.

bábuška
13.01.2018 1 z 5

Nevím, zda to bylo překladem, nebo stylem psaní, ale kniha mě nijak neoslovila.
Jako by hlavním smyslem života byl sex a přebíhání z náruče do náruče. A když se nedaří, připadá to hrdinkám románu jako konec světa.

Kamiliana
08.02.2015 3 z 5

Vztahy, nevěry, touha, vášeň, nemoc, deprese... vše v jednom balení :-) Kniha psaná po částech, příběh dvou rodin, jejichž dcery spolu kamarádí. Nevím úplně, jak je to s původností češtiny, kdo knihu překládal, nebo zda je autorka Češka, ale místy je to bída... "zaměstnala se na ministerstvu", "znenávidět", předložky, čárky... někomu je to třeba jedno, zrovna ně to dojem kazí.

balat
01.11.2013 3 z 5

Ze začátku se mi knížka nečetla moc dobře, až pak se to rozjelo a přečetla jsem ji na jeden zátah.
A že je tam moc nevěr? To mi vůbec nevadilo :-) je to přeci jen knížka....

kika 13
24.02.2013 4 z 5

Dobrá knížka osudy lidí se prolínali a všichni hledali jedno štěstí v soukromém životě.

petrak
26.10.2012 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale mě osobně až tolik nestrhla...a těch nevěr bylo opravu hrozně moc :-/

ivankaax
15.06.2012 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, hned od prvních stránek jsem se začetla a už nemohla přestat :) Každopádně jsem občas při čtení měla smutnou, depresivní náladu. Je to život, ale ty nevěry mi nedělaly zrovna moc dobře.

Es.
29.10.2011 5 z 5

Ta knížka mě moc bavila, přečetla jsem jí za dva dny, protože nešlo nečíst dál :-)

1alena1
11.08.2011 5 z 5

Knížka, od které se neutrhnete, kterou jsem začala číst odpoledne a skončila k ránu.

Anna Adamová
slovenská
2008  64%Na lásku se neumírá. Jen to občas bolí. Kurevsky.
2009  49%Pavučinové pančušky
2008  67%Na samotu sa nezomiera. Len to občas bolí. Kurevsky.

Kniha Na lásku se neumírá. Jen to občas bolí. Kurevsky. je v