PetikH2O PetikH2O komentáře u knih

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Hmm bylo to dobré, bylo to hodně dobré. Bála jsem se, konec pro mě nečekaný. Mělo by být zfilmováno, tak se těším, jak se s tím poperou... každopádně stíny mě děsily i předtím a to nadále zůstává :)

12.11.2014 5 z 5

Šántárám Šántárám Gregory David Roberts

Unikátní kniha. Linbábá mi přijde jako Igor Hnízdo, takový hrdina, co všechno stihnul, všude byl... Líbilo se mi moc. Posledních pár set stránek už méně. Nicméně jsem dočetla a nelituji. Jen jsem si ho představovala trošku jinak, prostě měga sypmaťáka a na obálce je teda moc nic :D.

28.10.2014 5 z 5

Memento Memento Radek John

Silný příběh, jak se z normálního kluka stane feťácká troska. Bohužel jsem v tomto směru dost omezená a NIKDY nepochopím PROČ?

26.08.2014 5 z 5

Vraždy podle Grimmů Vraždy podle Grimmů Craig Russell

Ale jo. Dobrý. Mohlo být klidně více vražd :D, ale konec dost zajímavý. :) Četla jsem na dovolené, docela jsem si u ní odpočinula. :)

12.08.2014 4 z 5

Léto v Laponsku Léto v Laponsku Jaroslav Rudiš

Přečteno ve vaně, ve které nestihla voda ani zchladnout :) Bylo to svižné a líbilo se moc! Astrální dálnice je nekonečná :)

26.03.2014 4 z 5

Jak chutná masala Jak chutná masala Michaela Samant

Jo, líbilo se. Mám ráda cestopisy, ale mohlo tam být více zážitků a receptů méně. PS: Kari nesnáším, takže skoro při každém receptu jsem dělala xichty! :D

26.03.2014 3 z 5

Hry o život (trilógia) Hry o život (trilógia) Suzanne Collins

Perfektní, úžasné, strhující. Moje top!

04.01.2014 5 z 5

Můj vysvlečenej deník Můj vysvlečenej deník Johana Rubínová

Knihu jsem doslova žrala. Přečetla jsem ji tuším za 2 dny. Psáno bez servítek a hustě. Prostě tak, jak dnešní mladí lidé mluví, cítí přemýšlí. Viděla jsem i film, ale kniha je samozřejmě lepší.

04.11.2013 4 z 5

Hrůza přichází ze tmy Hrůza přichází ze tmy Hana Doubková

Některé povídky více povedené, některé méně. Hrůza na mne nepřišla bohužel ani z jedné. :D Neurazí, nenadchne.

04.11.2013 2 z 5

Pensylvánský upír Pensylvánský upír David Wellington

Vcelku kniha ujde - moje prvotina v oblasti upírů. Pro mne to byla taková oddechovka na dovolené. Každopádně nelituji, že jsem ji četla.

04.11.2013 3 z 5

Fucking Berlin: Studentkou i prostitutkou Fucking Berlin: Studentkou i prostitutkou Sonia Rossi

Kniha se čte velice dobře, zajímavé prostředí. Jen mi přijde, že se autorka opakuje. Na můj vkus to mohlo být ještě více hustší. :) Jinak se mi kniha líbila a doporučuji všem, kteří mají rádi skutečné příběhy.

04.11.2013 4 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Naprosto ohromující příběh, obdivuji odvahu Betty a tu sílu, díky které dokázala zachránit sebe i svou dcerku.

A rada na závěr: ,,Nikdy si neberte cizince" :D

28.07.2013 5 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Drsné, ale dobré! :)

09.07.2013 5 z 5

Po otřesech Po otřesech Haruki Murakami

Povídky pěkné, kupodivu se mi nejvíce líbil odsuzovaný Žabák. :) Líbivě použité citace ze světových děl jsou trefné. Není konečná hodnota našeho života určována tím, jak v něm vítězíme, ale právě tím, jak umíme poražení odcházet. E. Hemingway

13.02.2013 4 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Knihu jsem četla pro potřebu do školy, ale nelitovala jsem. Silný příběh!

06.02.2013 4 z 5

Země bílých holubic Země bílých holubic Milan Chládek

Pěkná kniha, která člověka zavede do jiných krajin. :)

06.02.2013 3 z 5

Cesta ze ztracena Cesta ze ztracena Cecelia Ahern

Dost zajímavé čtení o tom, kam co a kdo mizí. :)

05.02.2013 3 z 5

Exorcista – Souboj s ďáblem Exorcista – Souboj s ďáblem William P. Blatty

Fakt mi běhal mráz po zádech. Musela jsem číst, jen když byl někdo se mnou doma, jinak to nešlo.

05.02.2013

HisTORIe HisTORIe Tori Spelling

Kniha se mi četla velice dobře, člověk zjistí, že i celebrity mají těžký život. Neočekávala jsem nic a byla jsem příjemně překvapena. Koupila jsem ji za 9 Kč v levných knihách. Takže výborný kup a vtipné počtení.

05.02.2013 2 z 5

Prokletí rodiny Fearů Prokletí rodiny Fearů Robert Lawrence Stine

Můj oblíbený spisovatel R.L. Stine a jeho super knihy z okolí Fear street! :)

05.02.2013 4 z 5