Fucking Berlin: Studentkou i prostitutkou

Upřímná, působivá a odzbrojující zpověď o prodejné lásce a o životě mezi nevěstincem a posluchárnou. Autobiografický příběh studentky, která poznala v Berlíně i jiné stránky života, než nabízejí pouze vysokoškolská studia.

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41244/fucking-berlin-41244.jpg 3.488
Literatura naučná, Biografie a memoáry

Vydáno: , IFP Publishing

Fucking Berlin, 2007

Kniha Fucking Berlin: Studentkou i prostitutkou

rumund

Jo takhle kniha mě dost bavila. Krásně a nenáročně se četla. Takové příběhy ze života mám hrozně rád. Nemůžu pochopit, jak někdo takhle dokáže žít a takhle se prodávat, jen pro peníze. Možná si pak časem zvykne, ale přece jen to je síla.

andrea3848
19.04.2020

Kniha byla čtivá.Příběh zajímavý.Jak se muže studentka dostat uplně na jiný level.

Tynuse7
02.07.2019

Jednou a stačilo, ač se mi knihy s podobnou tématikou líbí, tohle mi prostě nesedlo.

monishek
19.02.2019

Nevim, co presne si o tom myslet. Knizek na podobne tema jsem cetla nekolik a tahle nepatri mezi me top..

MortRainey
20.06.2018

Pro čtenáře "My děti ze stanice ZOO" skoro bez drog, ale opět z prostředí Berlína, po pádu zdi...

Nomia
12.03.2018

On by to snad byl i celkem poutavý příběh, nebýt toho, že autorka potažmo hlavní hrdinka je naprosto nesympatická osoba. Přihlédnu-li k tomu, že se jedná o částečnou autobiografii, tak se nemůžu ubránit pocitu, že slečna byla prostě a jednoduše naprosto nána, která se neustále jen vymlouvala na svůj přetěžký život. Pokud by byla natolik geniální, jak bylo v knize nesčetněkrát podsouváno, tak by měla rozhodně i jiné možnosti živobytí, než hned sklouznout k prostituci, ale to už je na jinou debatu. :)

Kniha sama o sobě není nijak skvěle napsaná, hodně ji ubližuje i naprosto příšerný český překlad, který snad ani neprošel korekturou. Celý příběh je hodně rozvleklý a v kombinaci s nesympatickou hlavní postavou rozhodně netvoří nijak příjemné čtení.
Ale abych nebyla jen kritická, občas se člověk dozvěděl i celkem vtipné sexuální perličky o hrdinčiných klientech. Rozhodně nezapomenutelný byl pán, kterých chtěl strkat trnovou růži do řitního otvoru.

Myslím, že Fucking Berlin nestojí za přečtení, i když se jedná o celkem zajímavé téma, rozhodně se najdou mnohem poutavější a čtivější knihy o prostituci.

Auto999
03.08.2017

Velmi poutavá a velmi poučná kniha o tom, jak se z obyčejné holky kvůli pěnězům stala prostitutka. I o tom jak je těžké s touto činností skončit. Doporučuji opravdu všem.

Veronika33
22.06.2017

Príbeh sa veľmi dobre čítal. Miestami mi bolo z autorky (hlavnej postavy) trošku zle, ale bolo to zaujímavé.