Léto v Laponsku

Léto v Laponsku https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51885/bmid_leto-v-laponsku-R9z-51885.jpg 4 47 4

Divadelní roadstory o dlouhé cestě na sever. Opuštěná krajina a prázdná silnice. Je léto. Lucie a Leoš stopují do Laponska. Před sebou mají polární kruh a za sebou hromadu problémů, o kterých si myslí, že zůstaly zapomenuté doma. Během dlouhého čekání na krajnici začíná minulost znovu ožívat. Hořká komedie pro 2 ženy a 3 muže.

broskev28
18.07.2019

Dávno, dávno tomu, kdy jsem naposledy četla divadelní hru!
A teprve teď zjišťuju, jak moc mi to chybí, zvlášť když jde o téma i zpracování tak vydařené. Doufám, že autoři vydají ještě další poklady. . .
Leoš: "A má ten alkohol s harfou něco společnýho, že je tak nesnášíte?"
Lucie: "Jo. Moji matku."

BiiZet
04.02.2015 5 z 5

Kniha u mě sklidila velký úspěch, a to nejen nápadem, ale také skvělou kompozicí :).. příběh je opravdu fresh a myslím, že celé dílko je velmi povedené a originální.

PetikH2O
26.03.2014 4 z 5

Přečteno ve vaně, ve které nestihla voda ani zchladnout :) Bylo to svižné a líbilo se moc! Astrální dálnice je nekonečná :)

WEIL
14.08.2011 1 z 5

Schválně jsem si tuhle knihu pročetl, protože jsem rovněž v těch končinách pobýval, ale přivězljsem si značně jiné zážitky, než tihle dva autoři.

A není se čemu divit. Co člověk, to jiná zkušenost.

Laponsko

Autoři knihy