PetikH2O PetikH2O komentáře u knih

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Ty příběhy jsou krátké, člověk by čekal více rozvinutý děj. Bát se ale trochu budu :)

28.12.2016 4 z 5

La Loba La Loba Alan Russell

Nevím, proč jsem si myslela, že to bude béčko. Tohle bylo Áčko s velkým a. Konec trošku přitažený za vlasy, dle mého. ;-)

20.12.2016 5 z 5

Démon alkohol Démon alkohol Jack London

Přišlo mi to pořád dokola, nějak jsem ani nemohla dočíst. Ovšem Démon alkohol je metla lidstva, s tím souhlasím!

13.11.2016 3 z 5

Barva mléka Barva mléka Nell Leyshon

Syrový jak tatarák..

20.10.2016 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Prostě musíš číst dál a dál!

10.10.2016 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Ehm, až neuvěřitelné. Münchhausenův syndrom fakt existuje? A sakra.. Zhltnuto za 2 dny.

21.07.2016 4 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

K zamyšlení..

19.07.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

JednoDECHOVKA ;-)

15.03.2016 4 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Bylo to vončo! Je to první kniha, ve které se dozvídám, že někdo používá bidet :D

22.02.2016 4 z 5

Zpěv drozda Zpěv drozda Walter Tevis

Hlavně, že to má ,,happyend" :))) Je to skvost!

29.12.2015 5 z 5

To To Stephen King

Uffff. Tak jsem to konečně dočetla. Musím bohužel přiznat, že mi TO nepřijde jako TOP. Přisuzuji to ale tomu, že jsem na knihu neměla zas až tolik času a četla jsem ji po delších intervalech.

Jinak samozřejmě solidní horůrek. Filmové zpracování není špatné - doporučuji shlédnout, i když se jedná pouze o TV film. :)

23.12.2015 3 z 5

Soma secundarium Soma secundarium René Vaněk

Jakoby mi to nepřijde úplne pro deti, u nás v knihovně ji mají pouze na dětském oddělení. :) neotřelá kniha, která baví!

24.11.2015 4 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Tak na tohle bych koule neměla, ale ona je měla!!! Klobouček. .

13.09.2015 5 z 5

Spirála Spirála Kodži Suzuki

Je to úplně jiné, než první díl. Tento mě moc nechytnul. Do dočtení jsem se spíše nutila, ale neříkám, že jsem se nebála (občas). Mám ještě půjčený třetí díl, ale asi se do něj nepustím. Dala bych 2*, ale 3* dávám za fosforující spirálu, která mě v noci sakra postrašila! :D

01.09.2015 3 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Nooo, tak prvních 150 stránek za mě moc nic. Pak se to ale sakra rozjelo! Dala bych 3,5*, ale jsem hodná takže 4 :)

21.07.2015 4 z 5

Šabat šalom Šabat šalom Robert Němec

Nezaujalo mě to, bohužel. Nedočetla jsem a ani mě nezajímá, jak to dopadlo..

02.06.2015 2 z 5

Děti na zabití Děti na zabití Milada Golobová

Tak to je hodně silný kafe... Přečteno jedním dechem. Chystám se na druhý díl, tak snad se bude mít Mili i její bratr lépe. Nechápu, jak se může někdo takto chovat. Nebuďme lhostejní k okolí!

10.02.2015 5 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Perverzní prasácký porno... Lepší než mnou nedočtená kniha 50 odstínů šedi :) :D

10.02.2015 4 z 5

Paměti kata Mydláře Paměti kata Mydláře Josef Svátek

Strašně zajímavý, fakt.. Škoda jen, že kati nefungují dodnes, to by byl na světě pořádek!

13.01.2015 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Bylo to krátký, výstižný . Fantasticky napsáno. Jo tohle já můžu..

28.12.2014 5 z 5