PéťaH. PéťaH. komentáře u knih

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Knížku jsem četla pomalu jedním dechem. Zcela mě pohltila. Oddechové čtení.

09.04.2021 4 z 5

Pohádky lesního ticha Pohádky lesního ticha Marie Kubátová

Četli jsme se šestiletou dcerkou na doporučení kamarádky. Knížka se nám moc líbila.

09.04.2021 4 z 5

Mops jednorožcem Mops jednorožcem Bella Swift

Pěkná dětská knížka. Vtipně napsaná. Četli jsme na dobrou noc. Rádi se k ní zase někdy vrátíme.

30.12.2020 5 z 5

Svítání nad savanou Svítání nad savanou Hana Hindráková

Pěkné, čtivé, oddechové čtení. Mám ráda tanec a tak jsem knížku vybrala ne tak pro téma Afriky, ale zaujalo mě téma tance. Poutavě napsaná a velmi příjemná kniha. Ráda si od autorky přečtu další.

22.12.2020 5 z 5

Útěk do Virgin River Útěk do Virgin River Robyn Carr

Odpočinková knížka. Zajímavý děj. Mě se líbila.

16.12.2020 4 z 5

Lama družičkou Lama družičkou Bella Swift

četla jsem na dobrou noc 5 leté dcerce. Zamilovala si od té doby lamy. Knížka se nám moc líbila a tak jsem od autorky z knihovny půjčili jinou, kterou právě čteme.

16.12.2020 5 z 5

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Odpočinková kniha. Mě se líbila...

29.11.2020 4 z 5

Nebeský jednorožec Nebeský jednorožec Paula Harrison

Celkem zajímavá dětská kniha. Dcerka si ji vybrala v knihovně kvůli jednorožci. Příběhově nebyla špatná, možná trochu překombinovaná.

29.11.2020 3 z 5

Medovníčkova dobrodružství Medovníčkova dobrodružství Jan Lebeda

Krásné a poučné čtení na dobrou noc. Knížky ráda naše pětiletá dcera a mě se krásně čtou... Doporučuji.

13.11.2020 5 z 5

Medovníček, Medulka a panenka Rózinka Medovníček, Medulka a panenka Rózinka Jan Lebeda

Další knížka z námi velice oblíbené série. Opět krásné poučné příběhy o přírodě s krásnými ilustracemi. Pobaví děti i dospělé. Naše pětiletá dcera čtení této série knížek na dobrou noc opravdu miluje. Nám se zase příběhy dobře čtou.

S Medovníčkem do pohádky S Medovníčkem do pohádky Jan Lebeda

Úžasná série knížek o přírodě. Poučná i poetická a krásnými obrázky. Doporučiji už pro děti od tří až čtyřech let.

Pohádky skřítka Medovníčka Pohádky skřítka Medovníčka Jan Lebeda

Kouzelné knížky pro děti které si rádi přečtou a užijí při čtení dětem i dospěláci. Poznáte lépe přírodu, život včeliček a jiných zvířátek... N8dherné čtení. Naše oblíbená série knih... Nemůžu jinak nežli všem doporučit.

Medovníček a Medulka Medovníček a Medulka Jan Lebeda

Kouzelná série knížek pro děti. četli jsme s pětiletou dcerou, Bavilo to ji i nás. Kouzelné a poetické pohádky, které jsou v mnohém poučné. Doporučuji...

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kouzelná kniha. Těžké téma, ale nádherně a procítěně vyprávěný příběh. Je jinak psaná nežli ostatní knihy, co jsem v poslední době četla. Příběh mě nejen dojal, ale také nadchnul. Prostě úžasné čtení. Doporučuji.

02.11.2020 5 z 5

Příběh nového jména Příběh nového jména Elena Ferrante

Musím říci, že druhý díl je snad lepší nežli první. Mě tedy určitě příběh víc pohltil a bavil...

02.11.2020 5 z 5

Velký král Přemysl Otakar I. Velký král Přemysl Otakar I. Vlastimil Vondruška

Knižka se mi moc libila, zopakovala jsem si část naší historie a byla napsána opravdu čtivě. Určitě sáhnu i po pokračování...

14.03.2020 5 z 5

Garpíškoviny Garpíškoviny Barbara Nesvadbová

Knížku jsme zakoupili a četli s dcerou na doporučení kamarádek. Pěkná, čtivá. příběhy o zvířatech asi vždy zaujmou. Navíc je hezky ilustrovaná. Dceři je pět a ne vše chápala, ale poslouchala a těšila se na pokračování. Jistě se po čase ke knížce opět vrátíme, stejně jako se vracíme k Barykovi, Modroočckovi a Uprchlíku na ptačím stromě.

09.03.2020 4 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Knížku jsme četli opakovaně se všemi dětmi. Teď jsme si ji opět osvěžili s tou nejmladší. Moc ráda se k ní vracím. Pohodové čtení , nádherné ilustrace. U nás je na špici oblíbených dětských knížek.

09.03.2020 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Dle začátku jsem nečekala, jak moc mě knížka pohltí a příběh se rozvine. Opravdu příjemné odpočinkové čtení i pro ty, co nepatří do cílové skupiny. Jsem ráda, že jsem to po začátku nevzdala a příběh dočetla. Myslím, že se k titulu znovu brzy vrátím...

26.02.2020 5 z 5

To na tobě doschne To na tobě doschne Ivan Kraus

S humorem a nadsázkou popsané příhody z rodiny. Pobavila jsem se při čtení.

24.02.2020 5 z 5