Medovníčkova dobrodružství

Medovníčkova dobrodružství https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172739/bmid_medovnickova-dobrodruzstvi-172739.jpg 5 32 5

Medovníček série

Další v pořadí již pátá knížka příběhu veselého lesního skřítka Medovníčka, který má rád včelky, děti a zvířátka. Každému ochotně pomáhá a zažije při tom spoustu dobrodružství a legrace.

EvikU.
06.05.2022 5 z 5

Já si ji užila, dcerka bude muset být ještě trochu starší. Chvíli ji poslouchala, ale pak šla pro jinou knihu, to bych ale nebyla já, kdybych si ji nedočetla později. :-) Ke knize se s ní vrátím, až začne chodit do školy.

PéťaH.
13.11.2020 5 z 5

Krásné a poučné čtení na dobrou noc. Knížky ráda naše pětiletá dcera a mě se krásně čtou... Doporučuji.

evasamankova
02.10.2017 5 z 5

Moc hezká kniha, co se týče včel i poučná. Navíc doplněná roztomilými ilustracemi. Krásné!

StihOMam
01.04.2017 5 z 5

Krásná knížka doplněná okouzlujícími obrázky, které dětem dotvoří fantazii při vyprávění různorodých příběhů, ze kterých plyne ponaučení, ale i spoustu zajímavých věcí o životě v lese a jeho obyvatelích. Především pak o největších kamarádkách Medovníčka - včeličkách.

petvet
04.05.2015 5 z 5

Krásná kniha o skřítkovi Medovníčkovi, který zažívá v přírodě spoustu dobrodružství.
Čtu dětem v mateřské škole a moc je kniha baví...těšíme se na další díly :)
Doporučuji a dávám 5*

skřítkové