Medovníček, Medulka a panenka Rózinka

Medovníček, Medulka a panenka Rózinka https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344495/bmid_medovnicek-medulka-a-panenka-rozink-XlB-344495.jpg 5 22 3

Medovníček série

Medovníček s Medulkou našli na kraji lesa pohozenou hadrovou panenku. Ujali se jí a opatrovali ji jako své děťátko. Hezky se o panenku starali, ale také nezapomínali pomáhat všem lesním zvířátkům, ptáčkům a včeličkám. Medulka si dokonce založila svoji vlastní lékárnu a za pomoci kouzelné studánky se naučí vidět i potmě a rozumět řeči zvířat, ptáků i hmyzu právě tak, jako to umí Medovníček. Ten se skamarádí s Ondráškem z chalupy v údolí, zasvěcuje ho do tajů lesa a všichni společně zažívají chvíle napětí i legrace.... celý text

Amifa
30.12.2021 5 z 5

Medovníček pomáhá lesním zvířátkům, kniha ukazuje dětem, že i ony by měly pomáhat zvířátkům a jak se chovat v přírodě

konformita
04.11.2021 5 z 5

Opět pohlazení po duši. Taková má být knížka pro děti.

PéťaH.
13.11.2020 5 z 5

Další knížka z námi velice oblíbené série. Opět krásné poučné příběhy o přírodě s krásnými ilustracemi. Pobaví děti i dospělé. Naše pětiletá dcera čtení této série knížek na dobrou noc opravdu miluje. Nám se zase příběhy dobře čtou.