S Medovníčkem do pohádky

S Medovníčkem do pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154833/s-medovnickem-do-pohadky-154833.jpg 5 43 8

Medovníček série

Další příběhy oblíbeného skřítka Medovníčka, který se nejen stará o včeličky, ale pomáhá všem ostatním zvířátkům a ptáčkům.Vyléčí včeličce křidélko, které si pochroumala o trn na šípkové růži. Asistuje při běžeckém závodě hlemýžďů, společně s kamarádem Barvínkem zažene bobra, který se chtěl usadit v jejich blízkosti a vybudovat zde přehradu, a vrátí duhovou kapku kouzelné studánce v lese. Na konci knížky si Medovníček musí přestěhovat svou chaloupku, protože dub, u jehož kořenů stála, má být poražen a na jeho místě bude postavena rozhledna. Z lesa však neodchází. Naopak – dokud budou na světě včely a v naší zemi krásné lesy, skřítek Medovníček bude s námi neustále.... celý text

Marketplace
05.03.2024 5 z 5

Pěkné pohádky a obrázky. Člověk se ještě dozví zajímavé věci o včelkách.

marketa3815
04.04.2023 5 z 5

Paráda, osmileté dceři se to četlo samo, za půl dne měla dočteno a vypadala spokojeně, doporučuje dětem, které mají rády přírodu.

zimolka
22.03.2023 5 z 5

Dcerka je z knihy nadšená, určitě přečteme i další knihy od tohoto spisovatele.

Monida
25.05.2022 5 z 5

Z této knihy jsem nadšená, moc povedená!

PéťaH.
13.11.2020 5 z 5

Úžasná série knížek o přírodě. Poučná i poetická a krásnými obrázky. Doporučiji už pro děti od tří až čtyřech let.

Ishir
15.04.2019 3 z 5

Nebyla to špatná kniha

petvet
04.05.2015 5 z 5

Moc hezká knížka pro děti - příběh o skřítkovi Medovníčkovi, který zažívá spoustu dobrodružství.
Děti se dozví něco o pravidlech sluš.chování a také o přírodě (životě zvířat, včel, apod.).
Doporučuji a dávám 5*.

Roanna
06.02.2014 4 z 5

18 příběhů kouzelného skřítka Medovníčka, který se stará a pomáhá zvířátkům nejen z lesa, patří k mým oblíbeným dětským knížkám. Příběhy nejsou příliš dlouhé, takže jako četba před spaním pro děti ideální. Pohádky jsou vcelku smysluplné, mají lehce naučný a výchovný podtext, ale není to přehnané. Každý příběh je doplněn několika hezkými ilustracemi. Knížka mě mile překvapila a dětem se také líbí.