perpe2a perpe2a komentáře u knih

Humorné historky ze života, ve kterých se mnoho z nás nejde :-) Oddechové a potěšující pohlazení po těle i duši. Doporučuji

29.01.2017 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

A druhý díl opět nezklamal, vynikající, strhující, napínavé...Doporučuji, jen mě mrzí, že musím čekat na další díl...

29.01.2017 5 z 5

Můj pes Doggo Můj pes Doggo Mark B. Mills (p)

krásný a oddechový příběh, příjemné čtení a pro milovníky pejsků povinná četba :-) Doporučuji

21.11.2016 3 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Tato kniha je pro mě velkým zklamáním, v půlce jsem ji odložila...za mě absolutní a nudný propadák :-(

06.11.2016 1 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

tak jsem právě dočetla a nevím co si myslet... jsem z konce zklamana. od začátku jsem si řikala hmmm to je dobra linie a čekala co se bude dít...ale závěr průšvih... střih a tečka...škoda, kdyby byl vic propracovany byla by kniha urcite mnohem lepsi...asi uz autor spechal nekam na kaficko...

09.10.2016 3 z 5

Hausfrau Hausfrau Jill Alexander Essbaum

Na to jakou reklamou láká kniha k přečtení...mě přinesla zklamání. První polovinu jsem ji chtěla několikrát odložit, ale druhá to zachránila aspoň na dvě hvězdy. Ale za mě nic moc.

24.09.2016 2 z 5

Větrné duše Větrné duše Mons Kallentoft

za mě nic moc, očekávání byla mnohem větší

05.09.2016 2 z 5

Zapomenuté vzpomínky Zapomenuté vzpomínky Diane Chamberlain

za mě trochu zklamání, četla jsem Krutou volbu a ta mě nadchla, ale tato je slabší, pomalý rozjezd, aspoň ta druhá půlka to zachránila na 3 hvězdy

22.08.2016 3 z 5

Dům v Cornwallu Dům v Cornwallu Liz Fenwick

Výborné a oddechové počteníčko. Zasmála jsem se i si poplakala. Doporučuju

11.08.2016 5 z 5

Porodní bába z harému Porodní bába z harému Roberta Rich

Velmi hezké pokračování osudů Hanny a Izáka, tentokrát v Konstantinopoli. Příjemné, oddechové, doporučuji.

29.07.2016 4 z 5

Procitnutí slečny Primové Procitnutí slečny Primové Natalia Sanmartin Fenollera

No mám rozporuplné pocity, chvilkami ano, zajímavé, chvilkami nudné..takže za mě průměr a 3 hvězdy.

19.07.2016 3 z 5

Když je láska slepá Když je láska slepá Luisa Buresch

knížka byla super, ukazuje, jak jsme my ženy naivní, když nás ovládá láska...i k nevěrnému manželovi..doporučuju

14.07.2016 4 z 5

Na břehu jezera Na břehu jezera Sara Gruen

Kniha mě nijak nenadchla, první polovinu jsem přemýšlela, jestli má smysl číst dál, ale dočetla jsem a druhá půlka to "zachránila" aspoň s bídou na 3 hvězdičky...

08.07.2016 3 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

romantická oddechovka, zajímavé téma, dobře se čte a celkem rychle, jsem zvědavá na druhý díl

05.07.2016 4 z 5

Hrad mám, hledám prince Hrad mám, hledám prince Susanna Kubelka

nic moc, nebylo to špatné, ale jsem náročnější čtenář, možná vhodná spíš pro mladé romantické slečny

20.04.2016 2 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

hezky napsaná, taková průměrná krimi detektivka...no čekala jsem malinko víc. Zhruba od půlky už jsem se dovtípila..., jakým směrem se to bude ubírat...

21.03.2016 3 z 5

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

no opět mírné zklamání, romantika, sex, plácání se v ději...

18.02.2016 2 z 5

Projekt manželka Projekt manželka Graeme Simsion

takové nenáročné čtení...no chlapské logice moc nerozumím a asi proto z této knihy nejsem zase až tak nějak nadšená, ale jako oddechovka se to dalo

16.02.2016 3 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

no čekala jsem víc...

26.01.2016 2 z 5

Já a štrúdl Já a štrúdl Jiřina Tejkalová

knihu hodnotím průměrně, oddechovka, popisuje běžné stresy, problémy a starosti jedné rodiny

22.11.2015 3 z 5