Pegasus Pegasus komentáře u knih

Velká cesta Armanda de Pottera Velká cesta Armanda de Pottera Joanna Scott

Námět by byl zajímavý, ale celé to působilo trochu zmatečně a příběh mohl více gradovat.

05.03.2019 3 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Příběh je jinak vystavěný než v ostatních knížkách Rachel Abbott, ale nevadilo mi to. Tentokrát je Tom Douglas jen v pozadí a celý děj vidíme pohledem Leo. Navíc tento díl časově předchází všem ostatním. I tak jsem se ale brzy začetla a bavilo mě to. Pro mě jsou nejpovedenější díly Zabij mě znovu a Spi sladce.

05.03.2019 5 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Legrační oddechová kniha. Hlavně první půlka byla super.

05.03.2019 4 z 5

A zrodí se píseň A zrodí se píseň Samantha Shannon

V tomto díle se mi moc líbí, že se podíváme i mimo Londýn a také to, že více prostoru dostávají Marie, Tom, Bluďák i další postavy. Děj byl promyšlený a originální, celá knížka měla spád. Konec jsem vůbec nečekala. Už se hrozně těším na další díl.

05.03.2019 5 z 5

Mise Haiti: 5 měsíců s Lékaři bez hranic Mise Haiti: 5 měsíců s Lékaři bez hranic Tomáš Šebek

Skvělá knížka, která mě bavila od začátku do konce.

02.03.2019 5 z 5

Prokleté domovy Prokleté domovy Ben Aaronovitch

Zatím nejlepší díl.

23.02.2019 5 z 5

Povídky - Povídkový soubor otce a dcery Povídky - Povídkový soubor otce a dcery Arnošt Lustig

Lustigovy povídky jako vždy výborné, ale ty od jeho dcery mě příliš nenadchly a ani jsem je nedočetla.

17.02.2019 3 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Na první díl to nemělo, ale zase byl lepší, než předchozí. První polovina mě moc nebavila, protože byli pořád na cestě a nic moc se nedělo. Ale potom se to zase zlepšilo a příběh mě chytl. Myslím, že závěrečná bitva by se taky dala udělat líp.

17.02.2019 3 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Dan Brown je pro mě srdcová záležitost a tahle knížka je moje nejoblíbenější. Četla jsem ji už několikrát a nikdy nezklame.

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Překvapilo mě, jak moc to bylo dobré! Samé zvraty, tajemství a skvěle propracovaná psychologie postav. Vůbec jsem se nenudila. Líbila se mi jak linka Alison ve věznici, tak Kitty v domově.

P.S. z Paříže P.S. z Paříže Marc Levy

Moc pěkný příběh, Miu i Paula jsem si oblíbila, často jsem se i nasmála. Četlo se rychle, protože skoro vše je psáno v dialozích. Myslím ale, že trocha popisů by neuškodila a jen by příběhu přidala na opravdovosti.

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Super díl mimoňky.

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Knížka se mi moc líbila, sice je pro čtenáře od devíti let a já nejsem cílová skupina, ale vážně mě to chytlo. Vtipné a oddechové čtení a moc chválím pěkné ilustrace a celkové zpracování.

17.02.2019 5 z 5

Příběhy nebetyčný milostný bryndy Příběhy nebetyčný milostný bryndy Rachel Renée Russell

Hrozně pěkný díl, sice nejsem cílová skupina, ale deníky mimoňky zbožňuji. Horší je, že teď musím čekat, až vyjde další díl.

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Knížka ve mě zanechala hluboký dojem, který je těžké slovy popsat. Jsem si jistá, že nikdy nezapomenu na životní příběhy Prisky, Anky a Rachel, na jejich obrovskou odvahu a sílu. A také na štěstí v pravou chvíli, které často rozhodovalo o přežití nebo smrti.

17.02.2019 5 z 5

Maxovy trable: Zamčený ve školní skříňce Maxovy trable: Zamčený ve školní skříňce Rachel Renée Russell

Oddechové a vtipné čtení

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Tenhle díl se mi určitě líbil víc než první. Byl víc akční, napínavý a měl spád. Jsem moc zvědavá, jak to bude celé pokračovat a popravdě nechápu, proč má tato série tak nízké hodnocení.

17.02.2019 5 z 5

Podivuhodná odhalení Artura Peppera Podivuhodná odhalení Artura Peppera Phaedra Patrick

Laskavá a milá knížka, pro mě kouzelné čtení, Artura jsem si okamžitě zamilovala. Určitě si ji přečtěte.

Josefína a bytosti Josefína a bytosti Lucie Kaletová

Knížka, kterou bych rozhodně doporučila i dospělým čtenářům. Byla plná moudrosti, lásky k přírodě a předkům. Dozvěděla jsem se i něco nového o Slovanech. Moc pěkně bylo vylíčené putování Josefíny, Křemelky a Oleandra. Akorát ten konec mi připadal až moc přeslazený.

Magický prazdroj Magický prazdroj Terry Pratchett

Bylo to skvělé čtení, mám hrozně ráda příběhy s Mrakoplašem a Konina vážně pobavila :D. Připadalo mi to o fous lepší než Mort, i když ten byl taky skvělý.