Příběhy nebetyčný milostný bryndy

Nikki Maxwellová a její parta už stříhají metr zbývajících dnů do konce školního roku, nejdřív ovšem Nikki čeká dost zásadní, ale taky pekelně těžké rozhodnutí: jak naložit s letními prázdninami. A aby toho nebylo málo, přidají se ještě nečekané problémy s kluky – na scéně se totiž objeví nový zájemce. Jenže to poslední, co by Nikki chtěla, je ublížit Brandonovi! Jak se nakonec rozhodne a co to bude znamenat pro její tajnou lásku a nejlepší kámoše?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/368742/pribehy-nebetycny-milostny-bryndy-acw-368742.jpg 4.815

Deník mimoňky / Nikkine denníky (12.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Mladá fronta

Tales from a Not-So-Secret Crush Catastrophe (2017)

Kniha Příběhy nebetyčný milostný bryndy

katka-kacav3318

Konečně nějaký ten posun v tom jejich vztahu

Pegasus

Hrozně pěkný díl, sice nejsem cílová skupina, ale deníky mimoňky zbožňuji. Horší je, že teď musím čekat, až vyjde další díl.

Elulilinka1
26.09.2018

Skvělá knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Určitě doporučuji!!!

Verča16
17.07.2018

Tenhle díl byl úžasný moc mě bavil rychlé čtení. Doporucuji

agatha2
12.06.2018

Rozhodně nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale jelikož mám dcerku, která za chvíli do oné cílové skupiny doroste, byla jsem na ni zvědavá a mohu říci, ano, klidně ji své dceři, až přijde čas, doporučím.....je to pěkné, milé, praštěné, zábavné, pěkně ilustrované...ráda si občas přečtu něco ze současné tvorby pro náctileté a tuto sérii řadím mezi ty povedenější počiny.....Nikki je strašně fajn holka a Mackenzie je fakt pěkná potvora, Brandon je moc milý kluk i Nikkiny "nejky" Chloe a Zoey jsou moc fajn žáby a velkou slabost mám pro Nikkinu mladší sestřičku Briannu, ta je opravdu dokonalá, i když někdy na zabití:-)