Příběhy neskutečný narozkový frašky

Příběhy neskutečný narozkový frašky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406596/bmid_pribehy-neskutecny-narozkovy-frasky-JA7-406596.jpg 4 36 7

Nikki Maxwellová a její nejlepší kámošky Chloe a Zoey plánují narozeninovou oslavu, o které se bude ještě dlouho mluvit! Mají jenom jeden drobný problém: Nikkiini rodiče jí nákladný mejdan odmítají zaplatit. Rozhozená Nikki se už už chystá akci odpískat, pak se ale všechno pořádně zamotá. Do cesty se jí totiž připlete jistá prťavá šéfkuchařka, poštovní omyl a nečekaná obchodní nabídka. Kdoví jak to celé nakonec dopadne, jisté je jenom jedno - na tyhle narozky Nikki na stopro nezapomene!... celý text

nakavusterezou
01.02.2024 2 z 5

Tento díl mě moc nebavil.

Štěpinambura
13.03.2022 5 z 5

Super!

Nora759
25.09.2021 4 z 5

Nikki pořádá svou super party! Ale nevíte někdo kolikáté měla v téhle knize narozeniny?

Barabora
04.06.2021 5 z 5

Skvělá knížka! Tenhle díl se stal jeden z nejlepších dílů z téhle jedné z nejlepších sérii, kterou jsem kdy četla!

Boku
01.03.2021 4 z 5

Krásná knížka, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Tuhle sérii mám moc ráda a vždycky se těším na dalších díl! Tenhle díl mě rozhodně nezklamal, bavilo mě jak se hlavní postava - Nikki- připravovala na oslavu svých narozenin. Určitě jeden z mých nejoblíbenějších dílů téhle série!

nikikostadinova
05.08.2020 3 z 5

Už jsem přišla na to, co mi na téhle oddychovce vadí.....postavy jsou svou povahou povrchní.

Knižní střípky
06.07.2019 5 z 5

Rozhodně nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale jelikož mám dcerku, která za chvíli do oné cílové skupiny doroste, byla jsem na tuto sérii, když u nad začala vycházet, zvědavá. A tím to vlastně začalo. Je to pěkné, milé, praštěné, zábavné, pěkně ilustrované...ráda si občas přečtu něco ze současné tvorby pro náctileté a tuto sérii řadím mezi ty povedenější počiny.....Nikki je strašně fajn holka a Mackenzie je fakt pěkná potvora, Brandon je moc milý kluk i Nikkiny "nejky" Chloe a Zoey jsou moc fajn žáby a velkou slabost mám pro Nikkinu mladší sestřičku Briannu, ta je opravdu dokonalá, i když někdy na zabití. Stejně jako všichni výše zmínění jsou mi sympatičtí i Nikkini rodiče. Svým postojem k výchově dcer, svým smyslem pro humor. Takže kdo máte doma malou slečnu, rozhodně to s touto sérií zkuste, stojí za to! A ty ilustrace opravdu nemají chybu!