Pegasus Pegasus komentáře u knih

Proroctví staré vědmy Proroctví staré vědmy Jaromír Jindra

Knížka se mi moc líbila a velmi mě překvapilo nízké hodnocení tady. Přečetla jsem ji jedním dechem. Oceňuji historické zasazení do vlády knížete Bořivoje, dozvěděla jsem se i něco nového. Určitě doporučuji k přečtení.

31.03.2024 5 z 5

Zvládneš to... – Okamžité povzbuzení při smutku a obavách Zvládneš to... – Okamžité povzbuzení při smutku a obavách Kate Allan

Nádherná knížka, moc mi pomáhá, když se cítím pod psa. Rozhodně pohladí po duši.

16.02.2021 5 z 5

Rok zázraků Rok zázraků Sarah Winman

Úžasná knížka, od teď patří k mým nejoblíbenějším. Chytne za srdce i za duši.

28.11.2020 5 z 5

Pozorovatelka Pozorovatelka Anna Bright

Knížka se mi moc líbila, jen mi vadilo velké množství chyb a překlepů, protože mi to dost kazilo dojem ze čtení. Ale to je chyba korektury ne knížky, takže nechávám 5*

11.11.2019 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Knížka mě velmi zaujala. Je to smutný příběh, Lina se i se svojí rodinou ocitne v pracovních táborech na Sibiři. Jsou zde zachyceny nejrůznější hrůzy, ale zároveň s nimi přátelství, dobrosrdečnost lidí, kteří byli ochotni pomoci druhým a nic za to nechtěli, nezlomnou vůli k životu i velkou odvahu. Navíc jsem se dozvěděla i něco nového z historie. Moc se mi líbilo, že byl příběh zasazený do Litvy.

17.06.2019 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Pro mně nejlepší díl Narnie, knížka mně moc bavila.

17.06.2019 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Elisabeth Haich

Úžasná !!! Určitě doporučuji k přečtení.

Dcera Dcera Kiera Cass

Musím říct, že pro mě, byla tahle série lepší než Selekce a mnohem víc mě zasáhla. Eadlyn jsem si moc oblíbila, líbilo se mi, jakým prošla vývojem a co všechno musela podstoupit. Skvělý nápad pohled na selekci z druhé strany.

Siréna Siréna Kiera Cass

Zpočátku jsem čekala, že se bude příběh odehrávat pod mořem nebo v nějakém fantasy světě, ale ve finále to vůbec nevadilo. Přečetla jsem za dva dny, bylo to velmi příjemné a oddechové čtení. A obálka je prostě nádherná.

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Skvěle napsaná knížka, postavy, dialogy, doba, ve které se příběh odehrává. Perfektní závěr. Po dočtení jsem o knížce ještě dlouho přemýšlela.

Umění v krvi Umění v krvi Bonnie MacBird

Začátek výborný, druhá polovina už trochu horší. Zdálo se mi to hodně uspěchané, některé pasáže by chtěly více rozvést. Připadalo mi, že Sherlock a Watson zbytečně pořád jen cestují sem a tam. Možná je to ale jen můj dojem. Jinak četla se pěkně a rychle.

16.06.2019 3 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

První polovina mě hodně bavila, i když jsem se chvílemi nevyznala v cizích názvech. Pak ale napětí zmizelo a do čtení jsem se musela nutit, abych vůbec dočetla.

16.06.2019 3 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Navěkové a Nikdyvíci, to je vždycky paráda :-) Moc mě to bavilo, rozuzlení příběhu bylo také skvělé, zajímavé byly i všechny nové postavy. Určitě si někdy přečtu znova.

Sestra Sestra Louise Jensen

Velmi povedený psychologický thriler. Moc dobře se četlo, postavy byly propracované, chvílemi mě až mrazilo. Grace jsem si oblíbila. Knížku určitě doporučuji.

14.04.2019 5 z 5

Z Paříže do Paříže Z Paříže do Paříže Joseph Joffo

Byl to úžasný příběh, o to úžasnější, že se to opravdu stalo. Stále mě překvapovalo, jak mohli mít takové štěstí. Jinak neustále jsem měla strach o Maurice.

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Parádní psychologický thriller. Rachel Abbott mám moc ráda, její knížky jsou skvělé, napínavé a Tom Douglas je vážně sympaťák.

05.03.2019 5 z 5

Třetí přístav Třetí přístav Hana Marie Körnerová (p)

Perfektní díl.

05.03.2019 5 z 5

Kočár do neznáma Kočár do neznáma Hana Marie Körnerová (p)

Naprosto senzační historický román. Moc mě bavilo prožívat společně s Hermínou, Stefanií a Grand Mére jejich putování.

05.03.2019 5 z 5

Dlouhá cesta Dlouhá cesta Hana Marie Körnerová (p)

V tomhle díle mi Hermína hrozně lezla na nervy. Místo aby byla ráda, že přežila, tak pak hrozně zbytečně hazardovala. Jinak ale příběh opět perfektní a moc mě to bavilo.

05.03.2019 5 z 5

Císařská vyhlídka Císařská vyhlídka Hana Marie Körnerová (p)

Ze začátku mi tenhle díl přišel trochu slabší, ale konec to napravil. Na této sérii se mi moc líbilo, že většinou bylo vše věrohodné a přiměřené své době, ať už reálie nebo chování postav. Moc bych si přála pokračování.