pegasek pegasek komentáře u knih

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

Kniha se mi velmi líbila,vlastně jsem se nemohla vůbec od ní odtrhnout.Cely příběh mě chytil od prvních písmenek což se stává jen zřídka.misto 5 ti hvězdiček bych dala 10

06.09.2023 5 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

u teto knihy me napadlo prislovi:,,kdo chce psa bíti-hul si vzdycky najde,,je to pribeh otom jak lidska hloupost a strach vitezi nad zdravym rozumem.kniha byla velice zajimava,stalo za to ji cist,ale nepatri ke kniham ke kterym bych se chtela jeste nekdy vracet

11.05.2019 4 z 5

Kluk z kostek Kluk z kostek Keith Stuart

Tahle kniha je náhled do světa autistického dítěte a jeho rodiny.Stav svého syna jeho otec moc nezvládá a utíká od něj ke své práci a díky svému přístupu se mu začne bortit rodina.Po čase si začne dávat život do pořádku a hledat cestu ke svému synovi.pri této cestě dojde k poznání mnoho věcí a pochopí kolik chyb udělal.Cely pribeh byl nesmírně zajímavý.Mne osobně tahle kniha naskytla pohled do světa autismus -do světa kterému my ostatní úplně tak nerozumíme ,ale když budeme hodně chtít tak se nám to alespoň částečně podari

14.01.2023 5 z 5

Výhra v loterii Výhra v loterii Mary Higgins Clark

Tuhle spisovatelku mám velmi ráda,její knihy jsou opravdu super.tahle bohužel patří k těm slabším.

20.05.2023 3 z 5

Dilema lásky Dilema lásky Sandra Brown

Super čtení,tuhle knížku bych přirovnala k harlequinkam.od začátku bylo jasné jak to dopadne přesto se to četlo samo

14.08.2022 5 z 5

Květy na vodě Květy na vodě Kathleen E. Woodiwiss

Velmi pěkný příběh,ktery upoutá od prvních řádků. Je to skvělé odreagování a únik od reality dnešního zivota

04.04.2022 5 z 5

Ztraceny v Paříži Ztraceny v Paříži Elizabeth Thompson

Velmi zajimavy pribeh,ktery najde sve rozlusteni az na konci knihy.Cely pribeh je propleteny minulosti.je velmi zajimave jak nektere nahody uplne zmeni vas zivot...

10.03.2024 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Miluju ten film a kniha mě rozhodně nezklamala. Dokonce bych řekla, že film lépe vystihuje tu lasku mezi nimi. Doporučuji nejdřív shlédnout film a pak přečíst knihu-lépe knihu pochopíte

12.11.2023 5 z 5

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Příběh byl velmi dobrý.Nejvic mě v celém příběhu štval otec,který se snažil mít Stelu pod kontrolou což se mu samozřejmě nedařilo,protože dívka dělala všechno proto aby měla svůj prostor ve kterém nefiguruje stíhací otec .Další velké selhání ze strany otce vidím v tom ututlani Stelineho znásilnění kvůli tomu co by tomu řekli lidi.to mě napadá otázka co to bylo za otce,že dovolil aby to tomu klukovi prošlo?kde je opora pro svou dceru?a to poslední co by mě zajímalo je to co si otom pomyslí ostatní.takze všechno mohlo nakonec být jinak,kdyby rodiče bránili Stelu v pravém slova smyslu a ukázali ji,že znásilnění je čin který má být potrestán.takze se nedivím,že celý příběh dopadl tak jak dopadl

14.07.2023 5 z 5

Nebe mé lásky Nebe mé lásky Nora Roberts

Naprosto dokonalá kniha.Na to že má skoro 500 stran jsem ji měla přečtenou za 3 dny.jedna z nejlepších knih

24.01.2023 5 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Ze začátku jsem nevěděla kam příběh směřuje.Rekla bych že příběh vede k zamyšlení v tom,že každý se může změnit a ne vše musí být vždy tak jak to vypadá.Nadherny příběh,který chytá za srdce.Laska je víc než cokoliv

07.01.2023 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Jako co to bylo?možná by to stačilo na nějakou podprůměrnou povídku,ale jako kniha?no strašný.ztrata času a škoda papíru.vladtne si říkám:,,jak může někdo něco takového pustit do světa?,,

18.10.2022 odpad!

Rytířka z Voračova Rytířka z Voračova Anna Březinová (p)

Asi do pulky knihy jsem se musela do cteni nutit,ale jelikoz nenechavam knihy rozectene,tak jsem cetla dal a chybu jsem rozhodne neudelala.Pribeh byl rozhodne zajimavy a nepredvidavy.Poustim se s chuti do dalsiho dilu :-)

15.02.2021 3 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Patricia Gaffney

Ze začátku mi přišla kniha docela nudna ale pak se to rozjelo a bylo to super čtení se zajímavým koncem

11.01.2021 4 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Ja vlastne ani nevim co bych na tu knihu rekla.Namet dobry,ale cely dej je zbytecne zdlouhavy a tim je nudny

01.12.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

(SPOILER) Kniha mi prisla do 6te kapitoly celkem nudna a nebyla jsem si jista jestli ji prectu do konce,ale pak se to rozjelo a musim rict,ze jsem ji precetla za jeden vecer.Za celou dobu me nenadlo ze vrahem muze byt tato osoba.to co mi tam chybelo byl trochu zaver ohledne ostatnich osob-to jak se stim popral Ian ,ze je jeho snoubenka vrazedkyne nebo jak dopadl pomalicku se rozvijejici vztah mezi Gwen a Davidem

20.06.2020 4 z 5

Bílá žena Bílá žena Barbara Wood

Kniha byla pro me uzasna,byla nepredvidava,Dostala me natolik ze nenachazim ta spravna slova

01.11.2019 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

nikdy se neomrzí :-D

29.01.2017 5 z 5

Šach a mat Šach a mat Ali Hazelwood

Ke knize jsem se dostala náhodou a byla opravdu skvělá.Pribeh je velmi zajimavy.vlastne vas uplne strhne at chcete nebo ne.vic nez dokonala oddechovka kterou budete mit problem odlozit dokud ji nedoctete

22.04.2024 5 z 5

Domov pro lásku Domov pro lásku Ellen James