Papimami Papimami komentáře u knih

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Epilogy mi přišli nudné. A všichni žili šťastně až do smrti a měli dětí jako smetí. K jejich způsobu života bych uvítala něco víc, něco nekonvenčního.

17.04.2024 3 z 5

Věž Věž Skye Warren

Jedním slovem - NE!
Moje rozporuplné pocity začaly už v prvním díle. Mafie - nikde, budování vztahu/chemie - nikde, ona dokonalá tuctovka, on prohnilej grázl (a to vím vlastně jen díky tomu, že to tam je napsané, jinak je postava absolutně bez duše ), trilogie plná obscénních výrazů, díky kterým byla erotická linka nudná a spíš to působilo jako zplacanina oplzlého porna. Nejslabší knihy z pseudo mafiánského prostředí, kde vás autor láká na tajemno dokonalé rodiny a místo toho vlastně čtete o bandě psychicky narušených lidí.

03.04.2024

Unesená dědička Unesená dědička Sophie Lark

Bylo to nudné, nezajímavé, prvoplánové. Žádný průběh ani vývoj vztahu hlavních postav, prostě lusk sex. A stejný vývoj mají i hlavní postavy. Mafián je mafián jen tím, že to autorka napsala a má pár barů a ona je dcerku mafiána bez známek vlivu rodiny. A ukájení polštářem ? To bylo fakt vzrušo!
Evidentně jsem četla jinou knihu než ostatní.

15.03.2024 1 z 5

Světlo v plameni Světlo v plameni Jennifer L. Armentrout

Já jsem jednoznačně větší fanda Sery nebo Poppy!!

11.03.2024 5 z 5

Zmije a křídla noci Zmije a křídla noci Carissa Broadbent

Jak už se mi poslední dobou stává, čím více vychvalovaná kniha, tím spíš mi nedělá problém ji odložit, nebo přeskočit odstavce.
Asi právě proto ji musí tak propagovat.
Každopádně, mě nejvíc bavila chladnost hlavní hrdinky, která zrcadlila výchovu a prostředí, kde vyrostla.
A konec se povedl.

07.03.2024 4 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

A na scénu se vrátil "starej" dobrej ostrej Miles!

29.02.2024 5 z 5

Osud hněvu a plamene Osud hněvu a plamene K. A. Tucker

Vůbec mě neoslovil styl psaní. Přeskakování z Ich do Er formy. Do fantasy světa jsem se ani nedostala, protože už začátek knihy ala super žena zlodějka a super žena zabiják, mě odradil natolik, že jsem se ke knize zpět nevrátila. Opět vychvalovaná kniha lidmi, kteří ji dostali v rámci spolupráce.

28.02.2024 odpad!

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Na konci knihy jsem si řekla: "Zase jsem se nechala nachytat".

13.02.2024 2 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Romanticko komediální příběh s energetickou ženou a zlomeným zbohatlíkem, který po jejím boku odhaluje kouzlo života.
Předvídatelný příběh, který není fádní byť nese klišé romantických komedií.

10.02.2024 5 z 5

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

Za mě je prostě mínus to, že knihy v sérii vychází poměrně daleko od sebe.
Dvojka mě nebavila tolik jako jednička, bylo to takové kroužení děje kolem a kolem a nic jsme se nedozvěděli.

04.02.2024 2 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

V tomto díle se pouze rozebírají vztahy. Děj je zpestřen několika vtipnými scénami, ale i tak mi tam chyběla další linka, která by přerušila opakující se myšlenkové pochody.

24.01.2024 3 z 5

Vzplanutí: První kolo Vzplanutí: První kolo P. S. Herytiera (p)

Zatím co hlavní postava Victoria je nesympatická, arogantní, sebestředná a hloupá, tak on je novodobí Robin Hood, zlé mlátí a ženy chrání.
Myslela jsem si, že to bude něco jako Překrásná katastrofa, bad boy bude uhánět sympatickou, vtipnou holku a bude tam nějaká ta rvačka, ale bylo to spíš o jejich poznávání, kdy se k sobě navzájem chovají hrubě.

11.01.2024 2 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Nadšení ke čtení této knihy mi docela pokazily recenze i když musím říct, že neprávem.
Z anotace je jasné, že se jedná o YA, tedy spíše o Y, proto jsem nečekala nějaký převratný děj, naopak jsem byla mile překvapená, že kniha nebyla jen o
"má mě rád, nemá mě rád", ani nebyla plná sáhodlouhých myšlenkových pochodu puberťáků.
Mě kniha bavila i když nejsem cílový čtenář.

01.01.2024 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Začátek série mě nic moc neuchvátil. První kniha nemastna neslaná, druhá kniha už byla o poznání lepší a trojka vyrovnala zklamání z prvního dílu. Ocenila bych více prostoru pro Mags a bratra, ale zápletka byla fajn. Naprosto zbytečné mi přišly scény v klubu a o análním sexu, klidně bych je přeskočila.

30.12.2023 5 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Tak jsem si na začátku knihy řekla: " Super, po dvou dílech přijde konečně něco jiného." Ale když se konečně začne něco dít tak ende, šlus, kóma, konec. Jsem tak zklamaná z toho konce, že jsem musela dát jen dvě hvězdy. Děj se točí jen okolo sexu a lásky a to mě mrzí, protože kdyby byl více rozvinutý vedlejší děj, tak je kniha krásně vyrovnaná. Od posledního dílu už nic nečekám, jen to jak se další "mafián" na kterém není nic mafiánského zamiluje do super holky a bude mít děti.

13.12.2023 3 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Není můj šálek kávy, když je žena nad ženou a muž nad mužem. Samozřejmě, že u knih očekávám trochu toho nereálného jednání, proto čtu, ale někdy je všeho moc, proto bych uvítala více destruktivních chvil v režii Aidi a méně její schopností wonder women. Té mafie tam také moc není. Kniha se točí okolo prohlubování domluveného vztahu dvou lidí.

10.12.2023 4 z 5

Zvrácený Zvrácený Jodi Ellen Malpas

Utahaný začátek a nesmyslné chování nejlepší skoro agentky FBI, která až na dvě salta předvedla, že je vlastně úplný pako. Navíc to děsný zničehonic zamilovávání, mě prostě hrozně irituje. Kniha mě začala bavit asi tak v půlce, kdy tam začala být akce.
Jo a otevřený konec?! Ach jo

19.11.2023 3 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Do prvních dvou dílů jsem byla ponořená a "toxická pohádka pro dospělé" pro mě byla zábavou. Těšila jsem se na rozuzlení a vyvrcholení, euforie jsem se však nedočkala. Byla jsem zklamaná. Jak ze vztahu hlavních postav, opomenutí vedlejších postav a takovým nijakým rozuzlením.

05.11.2023 2 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Bylo to slabší než jsem od autorky zvyklá, přesto si děj zachoval svůj spád. Některé úryvky mě lehce iritovaly a zakončení bylo příliš pohádkové. Přesto si myslím, že na odreagování a odloučení se od reálného světa, je kniha dobrou volbou.

31.10.2023 3 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Kniha mě bavila.
Nebylo to jen o pocitech hlavních postav aka. Milujeme mě X nemiluje mě, ale byla tam akce, napětí a okořeněný konec.
Vytkla bych jen chybějící čast, počínající chemie dvou postav, zamilovanost byla lusknutim prstu.

28.10.2023 5 z 5