Pája699 Pája699 komentáře u knih

Tvoje vina Tvoje vina Mercedes Ron

Ufff, tak to bylo zase něco...jsem vyždímaná :-) Upřímně se musím přiznat, že nemám moc ráda trilogie, páč vždycky druhý díl je zbytečně natahovaný a vlastně o ničem. Tady tomu je to tak půl napůl.

Ve své podstatě se celý díl řeší vztah Nicholase a Noah. Budeme spolu, nebudeme spolu, všechno zvládneme....nikdo jejich vztahu nevěří, že vydrží, a i rodiče jim hází klacky pod nohy....a upřímně Rafaella mě v tomto díle pěkně štvala a brnkala na nervy :-D

Spisovatelka ale umí neskutečně psát a vtáhnout čtenáře do děje. Všechny ty myšlenky a pocity hodit na papír je umění. Mě si získala a já to hltala jedním dechem a všechno jsem prožívala s nimi, jako bych tam byla.

Jejich láska mi chvílemi přišla až toxická. Oba dva se milují, chtějí být spolu, ale jejich démoni z minulosti a žárlivost jim to dost zkomplikuje. V knize jsou všechny emoce.....hněv, láska, obviňování, žárlivost, vášeň, nenávist, bolest, radost. Všechny tyhle emoce, jsem cítila i já při čtení. Bylo to jako na houpačce.

No a ten konec a epilog??? Děláte si ze mě srandu? :-D Myslím, že to bude hodně zajímavé a jsem zvědavá, jak se s tím celá rodina Leisterových vypořádá a jaké toto odhalení bude mít následky. Teď jsou určité věci vidět v jiném světle. Jak tohle všechno ustojí? Sama jsem na to zvědavá

Určitě doporučuji mít všechny díly u sebe, než se pustíte do této úžasné série Viníci! Jinak vám to nedá spát a budete si okusovat nehty, jak budete chtít vědět, jak to vlastně všechno dopadne .-)

18.12.2023 4 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Možná jsem už trochu starší osoba, abych četla tuhle literaturu pro mládež, ale co, je mi to buřt :-D

Mě to děsně bavilo. Ve mně se míchala neskutečná škála pocitů při čtení této knihy. Chvilkama se člověk usmívá jak měsíček na hnůj, během chvíle jste naštvaný a říkáte si, co to oba dva sakra dělají? Chcete jim dát i místy pár facek, aby se probrali :-D nervy napnutý jak špagát.

Říkám si, jestli tohle semnou dělal první díl, co mě asi tak čeká v pokračování? :-)

Nicholas a Noah..moji hrdinové. Na doporučení tady v komentářích se musím podívat i na film.

Přečteno v rekordním čase....pomalu už otvírám druhý díl

14.12.2023 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Tak tohle bylo neuvěřitelné! Za mě nejlepší díl série. Jako vážně tleskám.....autorka mě ke knize přišpendlila na jeden den na chaloupce. Nelituji žádné minuty či hodiny strávené s touto knihou. Byla to bezva společnost :-D

Obě dvě dějové linky byly super.Frostová je prostě řízek a moje sympatie si získala už dávno. Bylo by to docela zajímavé, kdyby se s Kim staly kamarádkami :-D

Myslím, že už tu bylo všechno napsané a jenom bych se opakovala :-)

Jedno velké doporučení!

11.12.2023 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

(SPOILER) Tuto knihu jsem četla se zatajeným dechem. Prostě se nešlo odtrhnout, jak mě děj upoutal a bavil..

Lottie prostě nebude mít asi nikdy na růžích ustláno, a to jak doma, v práci, tak i v soukromém životě.

Dvě sebevraždy v jeden jediný den....obě ženy měly na sobě svatební šaty. Do toho se ztratila jedna holčička.......kolotoč pastí, lží, intrik se rozjíždí a to je teprve začátek.

Opravdu dech beroucí příběh, ale pak přišla ledová sprcha v podobě rozuzlení a motivu vraha. Ten mi bohužel nikterak nesedl a vlastně i svým způsobem zklamal.

Za mě zůstalo pár otazníků, ale pevně doufám, že určitého pokračování, se dočkáme v dalším příběhu .-)

A to už vůbec nemluvím o soukromé lince Lottie a Boyda :-( jako vážně? Proč nám to autorka dělá? Pevně věřím, že oba dva to ustojí a zvládnou!

11.12.2023 5 z 5

Nevděčný Nevděčný Penelope Ward

Též musím souhlasit, že tohle nebylo úplně to pravé ořechové. Jinak ale na druhou stranu, se kniha četla lehce a dobře. Klasické romantické čtení, u kterého nemusíte moc přemýšlet.

Nevím proč, ale Troy na mě působil strašně divně.....co to bylo za chlapa probůh??? Aspyn by taky nevyhrála v žebříčku hitparády oblíbenosti první místo :-)

Sečteno podtrženo, příběh nebyl špatný, ale v tomto žánru jsem četla určo lepší.

05.12.2023 3 z 5

Zpřetrhaná pouta Zpřetrhaná pouta Linda Castillo

Tento díl byl za mě trošičku slabší, než ty předešlé. Víc než samotný příběh, který byl trošičku jednodušší, se mi líbilo popisování mrazivé přírody. Ta atmosféra byla doslova mrazivá :-) Krásné závěje sněhu, úplně to samé, když se právě teď podívám z okna .-)

Adam a jeho rodina....to byli takoví zlatíčka.....to mě hřálo u srdce a hned jsem si je zamilovala. I já jsem si celou dobu taky říkala, hlavně ať se ani jednomu z nich nic nestane.

Tomaseti a Katie, tahle linka mě baví. Uvidíme co si pro ně i pro nás čtenáře autorka připravila do budoucna .-)

05.12.2023 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

London Road..pokračování za mě dobře našlápnuté série .-)

Sice první díl se mi líbil více, ale i tak se tohle krásně četlo.

Johanna, sympatická hlavní hrdinka, se kterou se život moc nemazlil. Otec násilník, máma alkoholička....do tohoto všeho se starala s velkým nasazením a láskou o mladšího bratra. Za mě klobouk dolů.

Cam spolubydlák - soused byl jak rytíř na bílém koni. Takový zachránce všeho druhu :-) Vztah s Jahannou byl sice trošičku trnitý ze začátku, jak to bývá v těchto knihách....mě se to četlo hezky a lehce.

Pomalu, ale jistě si běžím do knihovny pro další díl

23.11.2023 4 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

Nemělo to sice takovou šťávu a drive, jako předešlé díly, ale i tak si myslím, že je to zdařilá kniha :-)

Tento díl je hodně o Faith. Její matka je unesena a Faith s Willem musí přijít na to proč a kdo za vším stojí. Podaří se najít matku včas a odhalit letité tajemství?

Násilí a mrtvol přibývá každou hodinu. Za mě napínavé, akční s nečekaným rozuzlením.

Amanda si i u mě trošičku vylepšila reputaci v tomto díle :-) Za mě se série povedla a moc se mi líbí.

Sára a Will...co k tomu říct? To to trvalo :-D konečně...

23.11.2023 4 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Nádherný příběh Colea a Annie...rozplývám se ještě teď :-)

Skalisté hory....Green Valley tak to je moje srdcovka...tady jsem prostě doma :-)

Děj nabitý a krásný. Knihu jsem přečetla na lusknutí prstů. Sotva jsem se do čtení ponořila, hned byl konec. Tam mám ale zdvyžený prst :-D na mě zbytečně uspěchaný.....pár stránek navíc by si konec ještě zasloužil a snesl.

Nemůžu se dočkat dalšího dílu....doufám, že se dočkáme brzy .-)

14.11.2023 5 z 5

Pod Ďáblovým mostem Pod Ďáblovým mostem Loreth Anne White

Wow, tak tohle nemělo chybu!

Autorka mi opět ukázala, že prostě umí a její knihy se mi líbí čím dám víc. Taky se tedy není čemu divit, že už jí mám dávno v oblíbených :-)

Příběh je strhující, napínavý a dramatický. Sice to má pomalejší rozjezd, ale to pihu na kráse neubírá......pak se to rozjede a je to smršť a síla do samého závěru.

Už od prvních stran příběhu budete cítit, že je v tom něco víc....že se před lety stalo něco, o čem všichni mlčeli. Lež má krátké nohy a doběhne každého....tato kniha je tím důkazem.... je mnoho otázek nezodpovězených.....

Nebudu více prozrazovat. Pohodlně se usaďte milý čtenáři a vzhůru do čtení

Do poslední chvíle děj napínavý, doporučuji!

13.11.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Autorka píše fantasticky a celou série Milesův klub prostě žeru a miluju.

Takové milé čtení plné nefalšovaného humoru,na které se vždycky těším :-)

Tento díl bohužel trošku vybočuje z řady a určitě mi nepřirostl k srdci, jako předešlé díly. Jak se říká......za mě takové nemastné, neslané. Oba Dva hlavní hrdinové mi k srdci nijak zvlášť nepřirostli. Místy i zbytečně natahované a komplikované. I ten humor byl slabší. Za mě trošičku zklamání.

Nerada hodnotím knihu špatně, ale tady víc jak 3 hvězdy nevyždímu.

Jsem zvědavá, s jakým příběhem nás autorka osloví příště .-)

13.11.2023 3 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Celá série s Maartenem S. Sneijderem je senzační a vážně povedená. Kdo ještě nečetl, tak hurááá do toho a upřímně vám závidím, že to dobrodrůžo máte před sebou .-)

Sama jsem byla zvědavá, jak to bude navazovat po skončení předešlého dílu. Krásně to autor zaobalil a Maarten je pořád na scéně .-)

Příběh plný napětí a zvratů. Já jsem zase skoro celou knihu nedýchala jak jsem byla napnutá. Záhadná úmrtí a sebevraždy policejních kolegů....pravda se nachází až v daleké minulosti..

Prostě to byl napínák jak prase :-D

Už teď nedočkavě vyhlížím nový díl. Nemůžu se dočkat nového Sneijderova týmu .-)

01.11.2023 5 z 5

Když jsme ještě věřily na mořské víly Když jsme ještě věřily na mořské víly Barbara O'Neal (p)

Krásný, nezapomenutelný příběh sester Jossie a Kit....smutné, dojemné, dechberoucí. Vždycky se mi líbí, když se prolíná přítomnost s minulostí.....má to něco do sebe. Kniha je krásně napsaná a fantasticky se čte.

Myslím, že už to bylo vše řečeno a já mohu jen souhlasit s názory čtenářů :-) Obálka, která vás upoutá hned na první pohled a nutí vás si knihu přečíst.

01.11.2023 5 z 5

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Za mě určitě slabší díl než ty předešlé, ale to neznamená, že je příběh slabší a třeba se nudili :-)

Willa jsem si zamilovala a oblíbila hned od prvního příběhu. Je to takové zlatíčko, které mu moc fandím. Skvěle se vyrovnává se svou dyslexií a Sára je mu velkou oporou.

Příběh krásně plyne, i když začátek mi přišel trošičku zdlouhavý. Konec relativně překvapivý, ale žádný wow efekt, ze kterého bych si sedla na zadek se nekonal. Vrah i motiv, mě tak nějak nechaly chladnou.

Už od minulé knihy a jejich komentářích jsem si říkala, že mi tady asi něco uniká :-D A ono taky joooo sakryš. Já si měla nejdřív přečíst sérii Grant County,ale to už je teď asi jedno :-D

Už se moc těším na další pokračování..

12.10.2023 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Pár knih jsem už od autorky četla, ale toto byla naprostá bomba.
Já osobně se od knihy nemohla odtrhnout dokud jsem neobrátila poslední list. Prostě mě ten příběh Samanty vzucnul a nepustil :-D

Přijít o paměť asi určitě není nic, co by jste dobrovolně chtěli, ale musím říct, že Samantě to jenom prospělo .-) dostalo se jí nehezkého zrcadla, jaký život před „nehodou“ vedla.....prostě nafrněná slepice, která ubližovala lidem a myslela si, že je něco víc.

Skutečného vraha jsem tak úplně neodhadla..na mušce jsem ho měla, to nééééé že ne......jako skoro všechny postavy v tom příběhu :-D Autorka umí dobře mást a klamat čtenáře.......jen jsem si tak pořád říkala, néééé ty to být nemůžeš a ono ejhle....v závěru to byl skutečně on .-)

Je to napínavý, čtivý příběh, který doporučuji!

12.10.2023 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Tak tohle bylo pohlazení na duši po všech těch kriminálkách a psycho čtení co jsem dočetla :-)

Kniha mě zaujala, moc se mi líbila a autorka si mě získala. Vypadá to, že po přečtení tohoto příběhu jsem si našla další oblíbenou sérii .-) ale uvidíme jak to bude pokračovat dál.

Kniha se čte sama, je prostě skvělá :-)
Joss trošičku tvrdohlavá, ale i tak mi přirostla k srdci
Braden byl miláček i když občas majetnický :-D

12.10.2023 5 z 5

Tajnůstkáři Tajnůstkáři Sandra Brown

(SPOILER) Skoro po roce jsem skončila v ruce s knihou Sandry Brown a upřímně nelituji .-)
Kniha je o fous slabší, než jsem od autorky zvyklá, ale i tak se to četlo lehce a samo.

Arden Maxwellová se vrací po 20-ti letech do svého rodného města. Pokusí se zjistit, co se skutečně onu záhadnou noc vlastně stalo? Utekl její otec i s ukradenými penězi?
Je to dávka napětí, romantiky :-) Nechybí ani hrdina a padouch

Bylo mi jasné, že to nebude tak, jak se na první pohled zdá a chce nás určo autorka zmást, ale takové rozuzlení jsem nečekala. Byla jsem překvapená. Za mě příjemná, oddechová knížka.

Okresní prokurátor byl pěkný hajzlík a celou knihu mě akorát rozčiloval :-D

29.09.2023 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Tak tohle bylo oproti minulé knize nebe a dudy Autorka je zase v sedle a píše nezapomenutelné příběhy, který vás prostě musí bavit a chytit za srdce .-)

Srdce rvoucí příběh Kenny, její dcerky a dvou kamarádů Scottyho a Ledgera.

Kniha je neskutečně čtivá, plná emocí, bolesti, smutku a odpuštění. Určitě ve vás zanechá stopu. Já můžu s čistým svědomím knihu doporučit dále.....Milé dámy, nezapomeňte si kapesníky :-)

29.09.2023 5 z 5

Pokoj mrtvých Pokoj mrtvých Franck Thilliez

Nebylo to vůbec špatné, ale ne zase tak dobré, abych dala 5 hvězd. Autor má určitě lepší a napínavější knihy.

U mě to spíše bude osobní problém :-D Já opravdu nechápu, proč si každý psychopat svoje „choutky“ musí zkoušet na zvířatech. Jsem opravdu milovník zvířat a určité pasáže byly na mě opravdu moc.

Nádherná, poutavá obálka...i anotace mě nalákala, ale za mě to nebylo prostě ono. Tím určitě nechci knihu shazovat, každý čtenář, ať si udělá vlastní názor po přečtení .-)

21.09.2023 3 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Neskutečně čtivé, ale zároveň smutné čtení. Stránku za stránkou jsem četla se zatajeným dechem. Kdo stojí za bombovými útoky, není zase tak těžké uhádnout. Ale číst tu bezmoc jakou rodina prožívala a jak je systém zklamal a nikdo vlastně pro ně nic neudělal…to bylo vážně smutné a ještě smutnější, že to tak ve skutečnosti bohužel občas je :-( stalking je jeden začarovaný kruh a dokázat ho, je vážně těžké.

Po hooodně dlouhé době, jsem se „záporákem“ sympatizovala a svým způsobem fandila. I když těch ztrát na lidských životech bylo vážně mnoho.

No a ten konec? Jsem vážně moc zvědavá, jak na to autorka naváže….Necháme se překvapit milý čtenáři :-)

21.09.2023 5 z 5