Paja1709 Online Paja1709 komentáře u knih

Pravidla randění Pravidla randění Vi Keeland

Této dvojici autorek to prostě dohromady sedí. Ja jsem se bavila a uz se těším na další díl.

08.03.2024 5 z 5

Tiché hlasy Tiché hlasy Patricia Gibney

Tady netřeba psát zdlouhavý komentář. Opět skvělé .A k tomu miluji ty obálky knih.Tesim se na další díl.

07.03.2024 5 z 5

Vila na ostrove Vila na ostrove Sarah Morgan

Začátek trochu pomalejší, ale pak se kniha četla dobře. Taková oddechovka.

05.03.2024 4 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Skvělé. Od začátku napínavé a autor si se čtenářem pěkně pohrává. Můžu jen doporučit

03.03.2024 5 z 5

Zabij, nebo zemři Zabij, nebo zemři Isabella Maldonado

První díl nové série od autorky Maldonado. Autorku mám ráda. Začátek mi připadal trochu pomalejší. Dej byl hodně napínavý, ale konec byl zase takový nějaký rychlý. Ale jinak se kniha četla dobře a tesim se na další díl.

01.03.2024 4 z 5

Náhodný gól Náhodný gól Teagan Hunter

Tato série mě bavi.Me připadá o dost lepší než série Texting.Opet jsem se bavila.

27.02.2024 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Pamatuji si jak jsem u prvního dílu psala ,že tady máme začátek skvělé série no a 8 dil a Lisa pořád drží laťku vysoko. V originále je už 19 dílů ,takže se určitě máme na co těšit. Opět skvělé.

27.02.2024 5 z 5

Světlo nad oceánem Světlo nad oceánem Mary Ellen Taylor

Kniha se cetla dobře. Tak jako ostatní knihy od autorky. Pěkná oddechovka.

25.02.2024 4 z 5

Vražedná čísla Vražedná čísla Barry Hutchison

Ja jsem spokojená. Tak jako předchozí dva díly i tento se mi líbil.

19.02.2024 4 z 5

Hvězdná hodina Hvězdná hodina Corina Bomann

To byl tak krásný příběh.Corina je jedna z mála autorek u kterých si vždy přeji aby kniha ještě neskončila a pokračovala.Uz se nemůžu dočkat 2 dílů.

15.02.2024 5 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Ja si knihu užila. Skvělé napsaná, tak jak jsem u Freemana zvyklá. I způsob jak byla kniha rozdělena kde mezi dvěma části uběhlo 10 let.No a konec......smutný a nečekaný.Doufam,že se brzo dočkáme pokračování .V originálu napsaná pod názvem The Ursulina.

13.02.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Třetí kniha od autorky a opět skvělá. Zacatek trochu pomalejší, ale pak se to pěkně rozjede. Freida je prostě dobrá v tom jak čtenáře pořádně zmást. Tak jako u i předešlých knih čtenář si myslí, že už ví,ale opak je pravdou

08.02.2024 5 z 5

Bodyguardka Bodyguardka Katherine Center

Ja jsem se bavila. Libila se mi.Dalsi příjemná oddechovka.

08.02.2024 4 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Tak asi po půl hodině čtení jsem knihu odložila a určitě se k ní vracet nebudu. Abych řekla pravdu moc jsem ani nechápala co vlastně čtu.

08.02.2024

Dohazovačka spřízněných duší Dohazovačka spřízněných duší Lynda Cohen Loigman

Moc pěkná oddechovka.

07.02.2024 4 z 5

Porodní báby z Osvětimi Porodní báby z Osvětimi Anna Stuart

Hodně dojemný příběh. Knihu určitě řadím mezi ty lepsi, které byly napsaný na téma 2.svetova válka a Osvětim. A jsem zvědavá na 2 dil.

05.02.2024 5 z 5

Obhajoba Britty Steinové Obhajoba Britty Steinové Ronald H. Balson

Další příběh advokatky Catherine a jejího manžela Liama.U tohoto příběhu se přiznám mi trvalo trochu déle než jsem se zacetla. Příběh me nevtahl do děje jako předešlý Houstlistka z Berlína .Něco mi tu chybělo. Ale co se moc líbilo, tak pohled na to jak probíhala 2.sv.valka v Dánsku.

29.01.2024 4 z 5

Odvážná žena Odvážná žena Elizabeth Haran

Vždy když začnu číst knížku od E.Haran ,tak vím že po přečtení budu velmi spokojená. A hlavně jak umí popsat přírodu v Austrálii. Příběh je opět taková červená knihovna, ale to už k ní prostě patří.

26.01.2024 5 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

(SPOILER) Kniha se cetla dobře i byla dost napínavá. Ale já prostě moc na tu ducharinu nevěřím a tady mi prostě některé jevy připadaly nesmyslné. A co mi i trošku vadilo bylo vyjadřování 5-ti leteho dítěte. Nevěřím že v tom věku se až tak dítě dokáže vyjadřovat. Ale jinak můžu doporučit.

25.01.2024 4 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Skvělé zakončení celé série. No a Epilog s Tristanem a jeho rodinkou byl opět nejlepší.

25.01.2024 5 z 5