Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Poslední slovo Poslední slovo Mary Burton

Kniha se cetla velmi dobře ,jen ten konec mi přišel takový rychlý ,useknuty.

23.08.2023 4 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

U tohoto dilu mi neco chybelo.Vic napeti a nejaka ta větší akce.Misty mi to pripadalo zbytecne zdlouhave.ale i tak se tesim na dalsi dil s Kim.

05.08.2023 4 z 5

Odveta Odveta Michaela Brnková

Přiznám se ,že české a slovenské autory nectu.Ale na tuto sérii mi vyskakovala všude reklama, tak jsem si říkala,že zkusím první díl.No po přečtení jsem se hned pustila do 2 i 3 dílu. A byla jsem velmi překvapená. Myslím si že hravě strčí do kapsy plno zahraničních knih tohoto žánru. Skvělá série a můžu jen doporučit

19.07.2023 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Dalsi skvělá kniha od autorky. Me její knihy baví. Takže už se těším na další díl s Tuckem myslím,že ten bude stát za to.

13.06.2023 5 z 5

Princ Princ Devney Perry

Opet skvely dil.Zacatek je trochu pomalejsi,ale pak se to pekne rozjede.Uz se tesim na dalsi dil s Cass a s Leem.

03.06.2023 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Kniha se cetla dobre,ale B.A.Paris to umi lip.Tady mi to misty pripadalo takove amaterske,uspechane.nedoresene .A ten konec byl no takovy.......Za me tak 3,5 *,ale dam 4 *

26.05.2023 4 z 5

Knihkupkyně z Dachau Knihkupkyně z Dachau Shari J. Ryan

Velmi pěkný příběh. Autorku hned řadím mezi oblíbené. Doufám, že se dočkáme I dalších knih.Shari J.Ryan píše hlavně o 2.sv.valce a to pramení z toho že je potomkem dvou přeživších holocaustu. Na googreads maji všechny jeji knihy velmi vysoké hodnocení.

19.04.2023 5 z 5

Tři životy Tři životy Natasha Lester

Další pěkný příběh od autorky. Musím, ale říct, že mě časová linie z války nebavila tak jako po válce. Taky jsem se někdy ztrácela ve čtení, že jsem si musela odstavec přečíst znovu abych pochopila souvislost.Nevim jestli to nebylo způsobeno překladem. To nic nemění na tom ze se těším na další knihu od autorky.P.S. Ale Skříň plná Diora prostě vede.

05.04.2023 4 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Uz dlouho se mi nestálo abych hltala stránku za stránkou. Toto byla prostě lahůdka. Vřele doporučuji. Skvělá kniha.

01.03.2023 5 z 5

Rok v ráji Rok v ráji Sarah Goodwin

Skvělé čtení. Ale nemůžu si pomoct ten konec byl prostě useknuty .Škoda.

02.06.2022 4 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

No to byl konec.Jen nechápu proč to tady neni uvedeno jako série. Jelikož krome novelky to má i druhý díl.Kdybych to vedela,tak se do cteni vubec nepoustim a pockam si.Tak doufám, že vyjde u nás i druhy dil.Jinak to byla pekna oddechovka.

06.02.2022

Sestřičky v nesnázích Sestřičky v nesnázích Donna Douglas

Me se kniha libila.Prijemna zmena po vsech tech krimi.Jen jsem zvedava kolik dilu se u nas prelozi,jelikoz jich je celkem 9 a myslim ze bude i 10 :-)

03.05.2018 5 z 5

Tá, čo prežije Tá, čo prežije Megan Miranda

Velmi zajimave napsana kniha,hlavne druha cast kdy je dej psany od konce.Od knihy jsem se nemohla odtrhnout nez bude konec.Doporucuji precist.

06.10.2017 5 z 5

Léto Léto Amanda Quick (p)

Me se cela serie velice libila.Prijemne ,pohodove cteni kde jsem se i hodne nasmala.Nejvice me bavili stari panove Sullivan a Mitchell.

20.05.2017 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Podle anotace jsem cekala uplne neco jineho.Kniha Vas nuti premyslet .Cetla se dobre a konec byl velmi prekvapujici .

13.05.2017 5 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Kniha se mi moc libila.Jen nechapu nakladatelstvi,ze vyda prvni dil a uz nema v planu vydat druhy ,ktery navazuje na predchozi.

04.04.2017 5 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Boze jak to ten chlap dela? Co kniha tak bomba.Knihu jsem musela precist za jeden den.Ono neslo proste prestat cist.V knize opet bylo vse co musi mit spravna krimi.No konec me opet dostal.Doporuciji precist.Pokud by bylo vic hnezdicek nez 5 ,tak bych dala.

01.03.2017 5 z 5

Anglická lekce Anglická lekce Natasha Boyd

Tak jako 1 dil i tento se četl dobře. Příjemná oddechovka.

23.04.2024 4 z 5

Tonoucí duše Tonoucí duše Ava Reed (p)

Další pěkný díl z nemocničního prostředí. Musím ale říct, že první díl se mi líbil víc .Tady mi připadalo, že se první pulka knihy pořád točí dokola a nic se neděje. Ale i tak se těším na další díl.

08.04.2024 4 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

L.J.Shen prostě umí
Opět skvělé. Těším se na další knihy.

13.03.2024 5 z 5