Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Nacistova snoubenka Nacistova snoubenka Barbara Wysoczańska

Velmi pěkně napsaná kniha z 2.sv.valky. Zvlášť ted ,když vychází plno knih z tohoto období a některé mi připadají že jsou napsané jen proto ,že toto téma ted nějak letí. Takže tato kniha urcite patří mezi ty dobré a doporučuji .

04.05.2023 5 z 5

Vytoužená smrt Vytoužená smrt Cara Hunter

Skvělý dil.Libil se mi více než předchozí dil Celá pravda.

19.04.2023 5 z 5

Jasmína Jasmína Anna Szafrańska

Kniha se mi líbila o dost víc než druhý díl.Jen si myslím ze konec byl takový useknuty,rychlý. Za mě prostě vede první díl Liliana.

03.04.2023 4 z 5

Záhada rukopisu Záhada rukopisu Kirsty Manning

Opět pěkná kniha.Mam rada knihy kde jsou dve casove linie.Od autorky mam přečtené všechny tři knihy,ale pořád u mě vede Nefritová lilie.

01.02.2023 4 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Priznam se ,ze jsem podle Anotace cekala neco jineho.Namet knihy byl dobry ,ale myslim ze autorka toto moc nezvladla.Chybelo tam spoustu veci co by mel dobry Thriller mit.Clovek u cteni nemusel vubec premyslet proste jen cetl a cekal jak to dopadne.

01.09.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tak toto byla jizda.Jednim slovem Parada.Precetla jsem behem jednoho dne,jelikoz se nedalo odtrhnout od cteni.Od zacatku do konce napinave.Doporucuji precist.

18.06.2017 5 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Za me velmi dobra kniha.Od zacatku az dokonce napeti .Doporucuji precist.

31.03.2017 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Moc krasna kniha.Precetla jsem si tady recenze a nenapada me co jeste bych mela napsat,protoze vse bylo jiz napsano.Doporucuji.

03.03.2017 5 z 5

Absolutní zlo Absolutní zlo Alex Kava (p)

Velmi dobrá krimi. Kniha má vše co by měla mít správná detektivka. Přiznám se ,že sama jsem si kolikrát nebyla jistá kdo je vrah.Můžu jen doporučit. A teď jdu na druhý díl.

14.02.2017 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak musim rict,ze autorka opet nezklamala .Dean a jeho hlasky ,to me bavilo .Uz se tesim na 4 dil.Za me urcite 5 hvezdicek .

11.02.2017 5 z 5

Domov s vůní květin Domov s vůní květin Debbie Macomber

Příjemná oddechovka pro nenáročné čtenáře.

09.04.2024 4 z 5

S ďáblem v ráji S ďáblem v ráji Elizabeth O´Roark

Prvni dil byl pekny,ale musim rict ze tento dil byl proste skvely.Cekala jsem opet takovou jednoduchou klasiku co ted vychazi,ale opak byl pravdou.Od zacatku me kniha chytla.Drew mi prirostla k srdci hned od prvni stranky.Moc krasny pribeh a tesim se na dalsi dil.

05.04.2024 5 z 5

Pravidla randění Pravidla randění Vi Keeland

Této dvojici autorek to prostě dohromady sedí. Ja jsem se bavila a uz se těším na další díl.

08.03.2024 5 z 5

Tajemství luštitelky kódů Tajemství luštitelky kódů Sara Ackerman

To byl tak moc pěkný příběh. Dvě dějové linky ,které krásně do sebe zapadnou. Můžu jen doporučit.

18.01.2024 5 z 5

Pověz mi Pověz mi Anne Frasier (p)

Tento díl byl pro mě slabší než první. Připadalo mi ,že se spíš řeší soukromý život Reni a Daniela.Cela kniha se trochu táhla bez napětí a akce.Jen posledních pár stran se něco dělo. Ale i tak se cetla dobře.

06.12.2023 4 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Druhá kniha od autorky a já jsem spokojená. Četla se dobře.

30.11.2023

Dům hlasů Dům hlasů Donato Carrisi

Ten kdo četl sérii Mila Vasquez ,tak ví co má čekat. Autor píše takových zvláštním způsobem, že si čtenář říká co to je kam to spěje. A tak to je i tady u nové série. Četla se dobře a nakonec vše do sebe pěkně zapadlo. Myslim ale ze to nebude pro každého. Uz se těším na další díl.

18.11.2023 4 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Skvělý dil.Po druhém dílu, který byl takový klidnější opět dil plný akce.Ja jsem se bavila.Tesim se na další díl s Christianem a s Stellou.

09.11.2023 5 z 5

Velké naděje Velké naděje Ava Reed (p)

Tak tady jsem hodne mile prekvapena.Kniha se cetla pekne sama.Podle me tam nejsou zadne hluche mista .Myslim ze kniha je i dobra v tom ,ze dej se prevazne odehrava v nemocnici.A neni to uplna sladarna :-)Tesim se na dalsi.

01.11.2023 5 z 5

Není úniku Není úniku Yrsa Sigurðardóttir

Ja Yrsu prostě miluji. Toto bylo skvělé. I když má kniha tolik stran,tak přečteno za jeden den,jelikož se nedala vůbec odložit. Napínavé od samého začátku až dokonce, tak jak jsem u Yrsy zvyklá.

10.10.2023 5 z 5