Paja11.11 Paja11.11 komentáře u knih

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Co se týče děje, tak ten byl skvělý, nápaditý, zajímavý i napínavý. Ale nelíbilo se mi autorovo psaní, zbytečné popisování věcí na několika stranách, kde čtenář přestane vnímat, co čte. Bez toho by kniha ode mě dostala vyšší hodnocení.

21.12.2019 3 z 5

Život s hvězdou Život s hvězdou Jiří Weil

Kniha se četla velice dobře. Měla ale velký nedostatek a to v tom, že se děj neskutečně táhl. Bylo zde několik stran, kde se prakticky nic nedělo a bylo to jen o tom samém. Ale závěr vás zase přesvědčí, že kniha je opravdu dobrá a holocaust je spatřen i z jiného pohledu a to očima Josefa Roubíčka.

20.12.2019 4 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Autorka mě hned zatáhla do děje už při prvních stránkách. I když mě Jude někdy štvala svým chováním nebo rozhodnutím, i tak mi přirostla k srdci a později jsem i chápala její chování. Název Krutý princ opravdu vystihuje příběh knihy a obálka je taky moc povedená. Knize nemám co vytknout a už se nemůžu dočkat na pokračování.

22.05.2019 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Druhý díl je stejně tak skvělý jako první. Druhý mi ale přijde více o něčem jiném. Neřeší se zde tak moc případ, ale spíše se čtenář podívá hlouběji do života detektivů a nejsou to jen Mia a Holger. Každopádně případ je opravdu skvěle propracovaný a až dokonce napínavý. Určitě doporučuji a sáhnu i po dalším díle.

08.04.2019 5 z 5

Kašlu na muže! Kašlu na muže! Zsuzsa Rácz

Kniha se mi vůbec nelíbila. Nedočetla jsem ji. Hlavní hrdinka mi nesedla a styl psaní autorky taky ne. Čekala jsem od knihy něco jiného.

24.03.2019 odpad!

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Tohle byla první knížka, kterou jsem od Patrika Hartla přečetla a určitě sáhnu pro další. Knížka se mi četla moc dobře. Zasmála jsem se a skoro jsem se i u ní rozbrečela. Knížka je skvělá a určitě se k ní jednou znovu vrátím.

13.02.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Knížka je velice čtivá. Podle mě je taková oddychová. Čtenář se u ní několikrát zasměje, ale i popláče, alespoň já jsem si v jedné části poplakala, ale dokonce člověka může naštvat, jak hlavní postava Eliška jedná. Jenže kdyby to bylo tak, jak byste si představovali, tak by to už tak čtivé nebylo a byla by to spíše pohádka. Bylo to o životě, přesněji o tom, jaký je a ten byl v téhle knize naprosto vystižen.

27.01.2019 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Opravdu dobrá kniha. Už jen podle názvu jsem tušila, že to bude něco, co se mi bude líbit a bude to napínavé a zajímavé a nespletla jsem se. Kniha byla napínavá celou dobu a také velmi čtivá. A opravdu mě překvapilo, kdo byl pachatel. Myslím, že lepší postavy v této knize být ani nemohli a někdo jako Mia se tam opravu hodil. Přeci jen kniha byla trochu temná a tajuplná, což Mia byla taky. Určitě sáhnu po dalším dílu.

17.09.2018 5 z 5

Hněv andělů Hněv andělů John Connolly

Kniha mě nezaujala, nedočetla jsem ji. Pro mě se zde vyskytovaly zbytečné popisy věcí nebo události, které nebyly, až tak zajímavé nebo podstatné, jen mě to odtrhavalo od děje.

02.09.2018 odpad!

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Prvních pár stran mi dávalo zabrat, ale velice brzy jsem se do knihy začetla. Kniha byla čtivá a zajímavá, závidím hlavní hrdince, že může cestovat mezi dimenzemi. A i obálka knihy je naprosto dokonalá. Už se nemůžu dočkat, až si přečtu další díl.

31.08.2018 5 z 5

Generace velkého třesku Generace velkého třesku Gary Russell

Tahle kniha byla nejhorší ze série. Nemohla jsem se dostat do děje. Děj mi totiž přišel zmatený, nezáživný a dost jsem se v něm ztrácela. Když už mě začala kniha bavit, tak jen na chvíli. Pro mě je tahle kniha veliké zklamání

26.07.2018 1 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Překvapivě velice čtivá kniha. Přečetla jsem ji za jeden den, až je mi to líto, že jsem se tak rychle dostala ke konci, každopádně odtrhnout jsem se od ní nedokázala. Dokonce bylo pro mě až překvapující, co se může s lidským mozkem stát.

26.07.2018 5 z 5

Bylo to neuvěřitelně čtivé, ale do poloviny dost smutné, až mi to přišlo někdy depresivní. Každopádně i tak jsem se od knihy nedokázala odtrhnout.

25.07.2018 5 z 5