oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Další parádní příběh , nicméně Pomocnice byla lepší . Konec jsem nečekala a velmi mě překvapil

17.03.2024 5 z 5

Jak Bubáček potkal Bubáka Jak Bubáček potkal Bubáka Daniela Krolupperová

Příběhy super , konečně knihy , které syna baví a donutí ho to číst . Děj jednoduchý , snadno zapamatovatelný.. chválím a tesime se na další díly

17.03.2024 5 z 5

Nejhorší večírek tvého života Nejhorší večírek tvého života Andy Rowski

Četla jsem asi 3x , vždy změnila taktiku , ale finále bylo defacto pořád stejne. Bohužel mě moc nezaujalo

17.03.2024 2 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Bohužel jsem se musela do čtení nutit a 2.dil mě velmi zklamal a ani jsem to ve finále nedocetla. Sběratel motýlů měl spád , četl se sám ale tohle byla pro mě jedna velká katastrofa
Škoda

25.02.2024

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tenhle styl mám ráda a vyhledávám ho. Sice při čtení máte pocit , že jste něco takového už četli - viz knihy poslední p.parris.., za zamčenými dveřmi .... Ale .. stále musíte číst dál a jste napnutí , jak to dopadne . Tato kniha opět mile překvapila a konec byl super . Děkuji a těším se na další díly

23.02.2024 5 z 5

Uzdravení Rose Gold Wattsové Uzdravení Rose Gold Wattsové Stephanie Wrobel

To bylo velmi zajímavé . Příběhy ze skutečných událostí mají vždy něco do sebe , ale je pravdou , že to chvílemi bylo velmi přitažené za vlasy a nechtělo se tomu ani věřit ...

28.12.2023 4 z 5

Bubáček Bubáček Daniela Krolupperová

Velmi pěkný a jednoduchý příběh . Syn byl nadšený , a to ho čtení moc nebere . Bubacka by kdekdo chtěl mít doma .. těšíme se na další příběhy s ním

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Konečně jsem se na to ve 30 letech vrhla . Pěkný příběh , který má hloubku ..

Oloupený Nil Oloupený Nil Brian Fagan

Starší , ale dobré. Prostě když se zajímáš o Egypt , tak tě to baví

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Nejslabší díl z celé série .. musela jsem se do čtení velmi nutit , byla i chvíle , kdy jsem s tím chtěla seknout .. pak se to naštěstí lehce zlomilo a bylo to opět ten starý Poe a Tilly , ale stejně to Craven umí lépe .. naštěstí Botanik to spravil a neodradil mě.. jestli budou další díly , hurá do nich

27.12.2023 3 z 5

Z Izrastiny s láskou Z Izrastiny s láskou Jakub Szántó

Úplně to nesplnilo to očekávání, co jsem chtěla

24.12.2023 2 z 5

Krakov - průvodce s mapou Krakov - průvodce s mapou kolektiv autorů

Hodně stručný průvodce . Mapky fajn , ale žádné informace k daným památkám. Existují i lepší průvodce pro turisty .. jediné plus malý formát , vejde se do Malé kabelky či kapsy

25.11.2023 3 z 5

Manželské hry Manželské hry C. D. Reiss

Úplně nevím jak tento žánr hodnotit . Obvykle romantiku a erotickou literaturu nečtu .. ale nemohla jsem prostě začíst. Strašne jsem se do děje nutila .. raději se vrátím ke krimi

29.08.2023 2 z 5

Řezník a střízlík Řezník a střízlík Alaina Urquhart

Vůbec to nebylo špatné. Krátké kapitoly , které nutí číst dál.. děj není nudný , vtáhne vás to hned od začátku. Nicméně při čtení jsem si říkala , holka , tohle jsi už někde četla .. a hned mi naskočila knížka Sběratel motýlů. Téma jiné , ale podobnost jsem tam viděla .. Konec lehce otevřený , ale to se dalo očekávat .. když vyjde další díl , ráda si ho přečtu .

19.08.2023 4 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Tak to byl celkem slušný nesmysl. Darcy mám ráda , její série s domy sice každým dílem též napětím odpadá , ale stále se to dá. Toto mě nezaujalo od začátku, ale vydržela jsem dokonce , chtěla jsem tomu dát šanci. Ale bohužel . Na další díly se ani nepodívám ze zvědavosti , byla by to ztráta času

06.08.2023 2 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Julie Tottman

Nádhera . Četlo se to samo . Dozvěděla jsem se plno nových informací. Doporučuji přečíst

01.08.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

To byl velmi pěkný příběh ..

01.08.2023 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Začátek hodně nudný , pak se to cca v polovině rozjede , říkala jsem si wau , super , už je zase Paris zpět tak jak to umí.. a nastal konec , hodně překombinovaný konec a ten to opět zazdil.. škoda .. je to takový průměr , vracet se ke knize už nebudu

01.08.2023 3 z 5

Bára Bára Josef Strauss

Dost jsem se na knihu těšila ač jsem věděla , že to bude drsné téma . Nicméně je to psané tak nějak stroze a nerealisticky , že se mi tomu až nechce věřit. Jako opravdu by si matka nevšimla u své 10lete holky že se něco děje ? Stále by tolerovala roztrhané obleceni, chybějící pomůcky do školy apod..? Učitelé že by se neohradili ve třídy když ji nadávali , neřešili s vedením apod..? Dost pochybností a celé to vrhá prapodivný stín na celou kauzu . Myslím že i na tam malou osobu toho šikanování bylo dost a nejevilo se na ni záškoláctví , zvracení apod..? Taky takové celé divné .. pro mě zklamaní

15.03.2023 1 z 5

Od 3.dilu mě nikdy HP nebavil tolik , jak první dva díly . Nyní čtu rereading HP a musím říct , že postupem času a věku jen pro mě kupodivu tento zatím nejlepší , uvidíme jestli to předčí ještě další následující díly. Snažila jsem se odprosit od filmu a vnímat děj čistě z knížky a olala , konecne mi příběh začíná zapadat do sebe a postupně začínám rozkrývat i osoby jako je Cervicekt, Tichošlápek atd..super , vrham se rovnou na Ohnivý pohár , nemůžu se dočkat , jak to vše dopadne

13.02.2023 5 z 5