Nejhorší večírek tvého života

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Budeš tvůrcem svého příběhu. Sám si zvolíš svou cestu, sám se rozhodneš, kudy a kam se vydáš. Tento příběh může mít jedenáct možných konců. Budeš si umět správně vybrat, abys přežil? Halloween ve venkovském sídle na samotě. Jsi s partou kamarádů pozvaný na večírek roku. Když dorazíte, hostitel Victor vám vypráví strašidelný a krvavý příběh tohoto starého panství: před sto lety jeden muž v záchvatu šílenství nemilosrdně vyvraždil celou svou rodinu a pak si vystřelil mozek z hlavy. Od té doby se Bezhlavý Baron potuluje po chodbách domu a v bezhvězdných nocích ho můžeme slyšet kvílet… Zatímco se posmíváš kamarádovi a jeho druhořadým duchařským historkám plným krve, ozve se pronikavý výkřik a každému je jasné, že večírek se „zvrtnul“. Budeš si muset vybrat… Ale vybereš si dobře? Sídlo, krvavá minulost, večírek, který se promění v noční můru...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434160/nejhorsi-vecirek-tveho-zivota-UJs-434160.jpg 3.350
Žánr:
Literatura světová, Gamebook, Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota
Originální název:

La pire soirée de ta vie, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Nejhorší večírek tvého života

Prske
07. července

Jak člověk okusí gamebooky od Livingstona, ostatní kusy už stojí za prd. A tento kousek není výjimka…
Příběh, jazyk i členění textu velmi amatérský a nepůsobivý - fakt mě neohromí, že text plyne téměř lineárně a i když si vyberu jednu cestu, tak na stejné dvojstránce vidím i tu druhou :D
Jediné plus dávám za krásné ilustrace a snahu influencerky přilákat své followers ke čtení.

lucakuca
28. května

Opravdu to byl nejhorší večírek mého života. :-( Moc daleko jsem se nedostala a přesto (nebo právě proto) jsem prožila jeden z těch nejšťastnějších konců :-) Nuda. Ani se mi nechce zjistit, jak končí další konce.


neubam02
16. dubna

Můj první gamebook . Ač se mi nepodařilo přežít, tak jsem se u toho skvěle pobavila.

Seabeast
03. ledna

Literární gamebook ve kterém sami rozhodujete v počínání hlavního hrdiny sice není špatný, ale působil na mě tak trochu nemastně neslaně. Sice jsem příběh dohrál jen do jednoho konce, ale vyloženě chuť prozkoumat další varianty mě moc nepřepadla. Možná, že se v knize více najdou dámy než pánové, protože zápletka se zdá být jaksi romantická, ale na nějaké to strašení taky dojde. Pro mě nehraje roli jestli je gamebook určen pro děti, protože si i v tomto žánrovém zařazení může dospělý najít to svoje a rozptýlit se hrou. Ale zkrátka "Nejhorší večírek tvého života" mě popravdě tolik nebavil a trochu jsem se do čtení nutil.

josef4551
31.12.2020

Povedený hororový gamebook od nakladatelství Jota. Není sice úplně mega krvavě strašidelný na všech stranách ale některé situace jsou řekněme znepokojující. Co jsem tak vypozoroval, můžete dojít ke třem různým koncům. A pokaždé s lehce odlišnými detaily. Rozhodně doporučuji, I graficky je to pěkně zpracované.

Anetice15
08.11.2020

Knížka se mi líbí, je to můj první gamebook.
Doporučuji číst s časovým odstupem, protože když už třikrát za sebou skončíte příběh stejně, jen za jiných okolností, už to není taková zábava a víte, čemu se vyvarovat.
Doporučuji jak pro mladší, tak i dospělé čtenáře.

kate9326
21.10.2020

Skvělé....moc mě bavily alternaativní konce...geniální nápad...
ilustrace se také povedly....
A to normálně tenhle žánr nevyhledávám...

Ronnie68
16.10.2020

Za mě zajímavá kniha ... takovýhle typ čtení, že si můžete vybrat odehrávající děj a najít dost různých konců, jsem ještě nikdy nečetla ... a opravdu mě to mile překvapilo ... za mě to byla docela i pecka ... děj se mi líbil :)

1