Nejhorší večírek tvého života

Budeš tvůrcem svého příběhu. Sám si zvolíš svou cestu, sám se rozhodneš, kudy a kam se vydáš. Tento příběh může mít jedenáct možných konců. Budeš si umět správně vybrat, abys přežil? Halloween ve venkovském sídle na samotě. Jsi s partou kamarádů pozvaný na večírek roku. Když dorazíte, hostitel Victor vám vypráví strašidelný a krvavý příběh tohoto starého panství: před sto lety jeden muž v záchvatu šílenství nemilosrdně vyvraždil celou svou rodinu a pak si vystřelil mozek z hlavy. Od té doby se Bezhlavý Baron potuluje po chodbách domu a v bezhvězdných nocích ho můžeme slyšet kvílet… Zatímco se posmíváš kamarádovi a jeho druhořadým duchařským historkám plným krve, ozve se pronikavý výkřik a každému je jasné, že večírek se „zvrtnul“. Budeš si muset vybrat… Ale vybereš si dobře? Sídlo, krvavá minulost, večírek, který se promění v noční můru...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434160/big_nejhorsi-vecirek-tveho-zivota-UJs-434160.jpg 3.356
Literatura světová, Gamebook, Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota

La pire soirée de ta vie, 2019

Kniha Nejhorší večírek tvého života

-knihomolka-

Můj první gamebook. Nebavil mě tak moc, že je asi i poslední. Téma je fajn, horory miluju, ale přestože kniha nabízí až 11 možných konců, jsou více méně všechny skoro stejné, jen odlišně podané a nic nového se tam čtenář stejně nedozví. Jediné plus je poutavá obálka a fajn ilustrace uvnitř.

happy-smile

Můj první gamebook. Pěkná kniha, která slouží svému účelu. Vyzkoušela jsem několik různých čtenářů, byla to docela sranda.

Nikidree
22.10.2021

Příliš gamebooků jsem nečetla a tudíž nemůžu úplně hodnotit kvalitu Nejhoršího večírku. Za mě to nebylo špatné čtení. Jako oddechovka to je celkem dobré. Sice mi ze začátku úplně nesedl popis/styl psaní, ale když jsem si zvykla, tak to už šlo.
Došla jsem celkem ke 3 různým koncům. Bohužel ani jednou až úplně na konec. Což samozřejmě není vina knihy.
Co mi tu však chybělo, bylo napnutí, jak to sakra dopadne, co se "se mnou" stane atp. Přišlo mi, že jsem se rozhodovala prostě "jen tak", že mě kniha nedonutila se nad tím nějak víc zamýšlet a zvažovat, co by mohlo být lepší, bezpečnější,..
Označila bych to za takový průměr - nezklame ani nenadchne. Obálka se mi zamlouvá, ilustrace v knize taky, ale bez napětí tomu prostě chybí šťáva.

Prske
07.07.2021

Jak člověk okusí gamebooky od Livingstona, ostatní kusy už stojí za prd. A tento kousek není výjimka…
Příběh, jazyk i členění textu velmi amatérský a nepůsobivý - fakt mě neohromí, že text plyne téměř lineárně a i když si vyberu jednu cestu, tak na stejné dvojstránce vidím i tu druhou :D
Jediné plus dávám za krásné ilustrace a snahu influencerky přilákat své followers ke čtení.

lucakuca
28.05.2021

Opravdu to byl nejhorší večírek mého života. :-( Moc daleko jsem se nedostala a přesto (nebo právě proto) jsem prožila jeden z těch nejšťastnějších konců :-) Nuda. Ani se mi nechce zjistit, jak končí další konce.

neubam02
16.04.2021

Můj první gamebook . Ač se mi nepodařilo přežít, tak jsem se u toho skvěle pobavila.

Seabeast
03.01.2021

Literární gamebook ve kterém sami rozhodujete v počínání hlavního hrdiny sice není špatný, ale působil na mě tak trochu nemastně neslaně. Sice jsem příběh dohrál jen do jednoho konce, ale vyloženě chuť prozkoumat další varianty mě moc nepřepadla. Možná, že se v knize více najdou dámy než pánové, protože zápletka se zdá být jaksi romantická, ale na nějaké to strašení taky dojde. Pro mě nehraje roli jestli je gamebook určen pro děti, protože si i v tomto žánrovém zařazení může dospělý najít to svoje a rozptýlit se hrou. Ale zkrátka "Nejhorší večírek tvého života" mě popravdě tolik nebavil a trochu jsem se do čtení nutil.

josef4551
31.12.2020

Povedený hororový gamebook od nakladatelství Jota. Není sice úplně mega krvavě strašidelný na všech stranách ale některé situace jsou řekněme znepokojující. Co jsem tak vypozoroval, můžete dojít ke třem různým koncům. A pokaždé s lehce odlišnými detaily. Rozhodně doporučuji, I graficky je to pěkně zpracované.