Nymfadora.T. Nymfadora.T. komentáře u knih

Zimní sestra Zimní sestra Megan Collins

Nemohu říct, že by se mi kniha nějak zvlášť líbila, něco mi tam celou dobu vadilo, i Sylvie mě vůbec nebyla sympatická. No, vracet se k ní nebudu...

08.03.2021 2 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

Nebylo to špatné, ale asi jsem od toho čekala něco víc...chvílemi přehnané , víceméně bylo jasné, jak to dopadne...předchozí knihy od EB byly lepší.

18.02.2021 4 z 5

Na tuhle knihu jsem se moc těšila, krásná obálka i název, mít knihkupectví je můj tajný sen. Ale strašně mě zklamala, čekala jsem něco úplně jiného. Nečetla se lehce, moc filozofie, Natálie mi vadila tím, jak se pletla lidem do života...škoda, ale nemyslím si, že bych měla chuť si ji někdy přečíst znova.

09.11.2020 2 z 5

Obchůdek na rohu Obchůdek na rohu Nicola May

Trochu červená knihovna, předvídatelné, ale jako oddychovka to ušlo...žádná velká hodnota, ale za mě dobré.

28.07.2020 3 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Moje první kniha od této autorky...nebylo to špatné, ale asi jsem čekala něco jiného … začátek lepší než konec...šlo to, ale zatím nemám chuť přečíst si od ní něco dalšího.

11.04.2020 3 z 5

Tři sestry Tři sestry Táňa Keleová-Vasilková

Po hodně dlouhé době jsem opět sáhla po této autorce. Příběh ze života, čtivý, trochu předvídatelný, ale to u knih bývá. Určitě se chystám na další.

15.05.2024 4 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Tak tohle se povedlo, moc pěkný příběh, přiměřeně romantický, závěr tak, jak má u těchto knih být. A to knihkupectví úplně vidím- za mě paráda.

24.04.2024 4 z 5

Taková ženská jako já Taková ženská jako já Uljana Donátová

Zpočátku jsem ji chtěla odložit, ale po pár stránkách jsem se začetla, a docela se mi to líbilo. Odpočinkové nenáročné čtení, možná si od autorky přečtu ještě nějakou.

16.03.2024 4 z 5

Rozpolcený Rozpolcený Rob Ashman

Souhlasím s ostatními, trvalo mi delší dobu začíst se a orientovat se v postavách.
Ale pak se to rozjelo a škoda ,že je konec. I když, proč by nemohla série pokračovat...

18.02.2024 4 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

Poněkud přehnané, ale nakonec to nebylo vůbec špatné.

24.12.2023 4 z 5

Umění francouzské kuchyně 2 Umění francouzské kuchyně 2 Julia Child

Našla jsem tam spousty zajímavostí, ale na běžné vaření to není:-)

23.12.2023 3 z 5

Dobrá rada pro každou domácnost Dobrá rada pro každou domácnost Joza Břízová

Když jsem byla malá, strašně ráda jsem si ji prohlížela. Teď jsem ji našla v pozůstalosti a nemohla jsem se od ní utrhnout. Samozřejmě, že to nejsou rady do dnešní doby, ale dost jsem se u čtení pobavila. I když rady jak správně ukládat nádobí do kredence jsou nadčasové :-))

23.08.2023 4 z 5

Smrtonoš Smrtonoš J. M. Troska (p)

Staré, ale pořád dobré... Tenkrát jsem obě série četla několikrát, ale dají se přečíst i nyní, příjemný návrat do mládí :-)

22.06.2023 4 z 5

Kupec benátský Kupec benátský William Shakespeare

Další WS ,kterého jsem přečetla díky Výzvě, a opět moc pěkné.

21.06.2023 4 z 5

Špína za nehty Špína za nehty Miloš Čermák

Souhlasím s ostatními- čtivé, ale hrdinové nesympatičtí a vůbec celé trochu přitažené za vlasy...

12.06.2023 2 z 5

Karolína - Domácí kuchařka Karolína - Domácí kuchařka Karolína Kamberská

Další ,,Karolína´´do sbírky, opět se tam dají najít recepty, které budou použitelné. Chystám se na masový koláč...:-)

15.05.2023 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Začátek opravdu dobrý, zajímavý námět, ale ten konec už se nepovedl.

02.04.2023 3 z 5

Ať žijí padesátnice Ať žijí padesátnice Hana Hřebejková

Ani humorné, ani moc čtivé, spíš zvláštní mišmaš...zklamání...a to jsem si koupila i tu druhou.

01.01.2023 1 z 5

Dědeček Dědeček Vítězslav Jareš

Začátek dobrý, ale pak jsem se knihou prokousávala a měla jsem problém ji dočíst. Po předešlé knize pro mě zklamání.

30.09.2022 2 z 5

Soukromé očko Soukromé očko Martin H. Greenberg

Tuhle antalogii jsem si našla kvůli Výzvě...Trochu jiné, než jsem zvyklá číst, ale neříkám, že špatné. Povídky se mi líbily, ale opravdu stačily tak dvě denně. Možná, že někdy v budoucnu sáhnu po dalších

02.08.2022 3 z 5