notorix notorix komentáře u knih

Terapie masem 2 Terapie masem 2 Albrecht Smuten

Hrátky s dvojsmysly a černý humor. Jásejte, terapie pokračuje!

17.10.2023 5 z 5

Terapie masem Terapie masem Albrecht Smuten

Naprosto skvělá knížečka, kterou člověk přečte jedním dechem a rád se k ní vrací. Černější humor, aby člověk pohledal.

17.10.2023 5 z 5

Českej Rap Českej Rap Ladislav Poeta Zeman

Kniha rozhovorů s rapery napříč generacemi je zajímavá, člověk si doplní mezery a dozví se spoustu věcí, které nevěděl. Za mě super počin.

17.10.2023 4 z 5

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

No bylo to celkem hell to rídovat.. a protože jsem to nečetl v týnovskym věku, tak mi to jako zas takový kult nepřišlo.. ale jsem rád, že jsem se tím prokousal..

10.08.2021 3 z 5

Návnada Návnada Chuck Palahniuk

Nějak mě to nebavilo tolik, jak jsem od Chucka očekával.. Ale určitě tomu dám ještě někdy šanci a zkusím to znovu..

22.03.2021 1 z 5

Zahradní slavnost Zahradní slavnost Václav Havel

Dost mě to bavilo. Skvěle absurdní konverzační hra.

20.02.2021 4 z 5

Život, vesmír a vůbec Život, vesmír a vůbec Douglas Adams

No.. třetí kniha Stopařova průvodce v řadě.. teď si dám od nich chvíli pauzu, protože se tam opakují stále stejné motivy z předešlých knih, ale ještě více překombinované, až to člověka nudí.. nečetlo se to moc dobře.

14.02.2021 2 z 5

Restaurant na konci vesmíru Restaurant na konci vesmíru Douglas Adams

První díl byl lepší a tohle je takové natahované a přitom se tam toho moc neděje..

05.01.2021 3 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Dlouho jsme se se Stopařovým průvodcem míjeli, až se naše cesty protly a byla to jízda! Super čtivé a humor, jež mi není cizí.

18.12.2020 5 z 5

Čekání na Godota Čekání na Godota Samuel Beckett

Ze školy jsem znal jen název.. teď jsem se po letech dostal k přečtení a dost mě to bavilo.. rád bych to viděl i jako hru.

10.12.2020 4 z 5

Hlava XXII Hlava XXII Joseph Heller

Chvílemi z vykreslovaných absurdit až mrazí.. Jsem rád, že jsem se konečně odhodlal a Hlavu XXII přečetl. Za přečtení to rozhodně stojí.

20.09.2020 4 z 5

Nespavost Nespavost R. Jenn Johansson

Trochu mi to připomnělo můj oblíbený Klub rváčů, ale opravdu jen lehce. Každopádně je to čtivé, jen ten otevřený konec je opravdu obří oslí můstek pro případné pokračování. A co mi tedy čtení trochu znepříjemňovalo byla ta spousta překlepů.

31.07.2020 3 z 5

Final cut – Vrah z internetu Final cut – Vrah z internetu Veit Etzold

Začátek je dost brutální, což se s přibývajícími stránkami vlastně nemění. Každopádně napětí stoupá. Přečteno jedním dechem.

21.06.2020 4 z 5

Opráski sčeskí historje 5 Opráski sčeskí historje 5 Jaz

Zqjelí!

30.05.2020 5 z 5

Opráski sčeskí historje 4 Opráski sčeskí historje 4 Jaz

Nepvoim vám aniprt!

29.05.2020 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Velmi čtivé, svižné. Člověk nepřestane číst dokud není konec.

28.05.2020 5 z 5

Špeky Špeky Rob Grant

Čtivé a vtipné a četlo se mi to lépe než Kolonie.

23.01.2020 4 z 5

Sníh Sníh Neal Stephenson

Téma je velmi zajímavé, ale nějak špatně se mi kniha četla.. Každopádně dočtena a jsem rád, že jsem to nevzdal a dostal se až na konec.

28.10.2018 3 z 5

Hlavolam Hlavolam Håkan Nesser

Strašně špatně se mi to četlo a další knížku od tohoto autora rozhodně číst nehodlám.. A pojmenovat vyšetřovatele velmi podobným jménem jako oběť, čitelnost taky neulehčí..

05.07.2018 2 z 5