Terapie masem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Albrecht Smuten, autor komiksových stripů Pac & Pussy, přichází s novým brutálním komiksem Terapie masem, který rozhodně není pro děti, není ani pro dospělé se slabší povahou. Připravte se na krev, střeva, párky a další masné výrobky, to vše zabalené v netradiční vizuální kombinaci cartroonu a noirové estetiky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476383/big_terapie-masem-gf0-476383.jpg 4.421
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Terapie masem

knihovniceVS
včera

Aktuálně to vidím na tu úplně nejlepší terapii :-D

Morbidus
28. září

Tady jsem se fakt solidně bavil. A to i přesto, že většinu obsahu jsem znal již z FB. Když po tom jednou za čas sáhnete, tyhle vražedné pointy vás opět a znovu rozsekají. Má to prostě říz.
Nevýhodou je délka - fakt to přečtete během několika posezení na záchodě. V době kdy toto píšu je nevýhodou i (výše zmíněná) znalost komiksů z internetu; ale při představě že to vezmu do ruky za takových deset let (kdo ví) se mi to náramně zamlouvá. A jasně, lidi bez smyslu pro vtip tohle nechá chladnými...
...nicméně milovníci černého humoru je pak rádi pohřbí. :)


teratera
22. září

Nejlepší!!!!!!!! Miluju Pac a Pussy a Terapie masem si hraje s češtinou dál a víc. Ať žijí synonymní alkoholici!! :D

Corso
28. července

Kym Pac a Pussy ma nedokazalo rozosmiat, pretoze mam dojem, ze sa to len tvari ako existecialny nihilizmus, Terapie masem je fakt lepsie vypointovana kazda stranka. Trosku ako by iny level, iny zaner. Len je to tenke a prejdete za 15 minut. :) Ale...lepsie ako P&P. V tomto by Smuten mohol pokracovat. A aj grafike sa viac povenoval.

Metal Messiah
23. července

Tek tenhle humor by mohl sbírat bavlnu!

petrarka72
19. července

Černobílá kresba, humor hluboký a temný jako turecký kafe s Baileys, detektiv Fisting, šerif Swingers, Divokej Západ na plný oprátky a maso, maso, maso! A najdou se i kočičky...