Terapie masem 2

Terapie masem 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490872/bmid_terapie-masem-2-1gW-490872.jpg 4 19 5

Noirová jatka pokračují. Komu nestačila první porce masa, pro toho je tu krvavý nášup v podobě druhého dílu. Albrecht Smuten, autor komiksových sérií Pac & Pussy a Terapie masem, opět přitvrdil. Černočerný humor, násilí, sex a drogy... Co víc si můžete v žitově přát?

notorix
17.10.2023 5 z 5

Hrátky s dvojsmysly a černý humor. Jásejte, terapie pokračuje!

Criosphinxx
22.04.2023 4 z 5

Dost vtipů se tam opakovalo, ale rozhodně se musí nechat, že ta kresba je zábavná a některé vtípky byly originální a vážně jsem se u toho dost bavil. Víc než u první terapie. Kdo má rád slovíčkaření a černý humor, tak doporučuji:) Nejlepší byl agent Fisting, to se fakt povedlo:D a zombýci! To je prostě geniální:D

-Za hezkého počasí bylo nad horským krematoriem možné vidět mraky lidí.-

Morbidus
14.06.2022 5 z 5

A máme tu další direkt černého humoru přímo na solar! Některé kusy jsem si sice více či méně pamatoval z internetu, ale nijak jim to na kráse neubralo - koneckonců, internet je nestabilní, zatímco kniha trvalá. Takže pokud se někomu líbila první terapie masem, nebude litovat; dvojka si drží svůj nekorektní standard.
Objevují se zde staří známí (někteří více, jiní méně) a úplně nové tváře. Trochu jsem se obával, že se nedočkám svého oblíbeného detektiva ze staré školy, ale má zde dokonce celý několikastránkový pořad, kdy se musí vypořádat se zručným zločincem známým jako Bezrukej Tommy. A co se týče návaznosti, nejsem si díky určité dvojstránce jistý názvem dalšího dílu (?) komiksu o známé dvojici koček.
Jsem velmi rád, že u nás podobný komiks existuje. :)

iceVS
09.06.2022 5 z 5

Smála jsem se nahlas...
Ba ne... chechtala jsem se :-D

Absolutně skvělý spojení černého humoru, hrátek s češtinou a totální ulítlosti.
Hlásím se do fanklubu :-)

robin9739
03.06.2022 3 z 5

Autor při svých vtipech využívá krásu a rozmanitost českého jazyka na 150%. Navíc nemá strach použít humor, který je černější než noc sama. Vymýšlí bravurní slovní spojení a velmi zábavné dvojsmysly. Jedná se o bezprecedentní masovou nálož, že i babiččina sekaná by zezelenala závistí…

Závěrem – jedná se o krátkou zábavnou četbu s originálním humorem, u které jsem se bavil. Dvojice agent Fisting a bezruký zloděj mě úplně odrovnala…

násilí

Albrecht Smuten