Nikychlupova Nikychlupova komentáře u knih

Pravidlo průšvihu Pravidlo průšvihu Petra Vernerová

Oddechové čtení na víkend. Nic nedá, nic nevezme. Dávám dvě hvězdy.

26.07.2021 2 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Knihu after polibek jsem četla po knize místa, kde jsem plakala. A tohle na mě působilo jako další hodně toxicky vztah. Tess, hlavní postavu jsem si oblibila, připomíná mi me a dokázala jsem i pochopit i to, že se zamilovala do Hardina, i přes to, že trpěl častými změnami nálad a agresí.

Přiznání Přiznání Anna Todd

Lepší než jednička. Sice pořád toxicky vztah a nic moc krom dalších slibů se nezměnilo.

Hate List Hate List Jennifer Brown

Nevím, asi jsem čekala víc. Nějaký důvod proč, vím, že šikana- což už je samo o sobě zle, ale čekala jsem nějaké tajemství. A nejvíc mi byla sympatická Bea a její oblíbená fialová, ale o ní tam toho bylo málo. Dávám tři hvezdy.

DigiDetox DigiDetox Matěj Krejčí

Kniha je milý zázrak. Dozvěděla jsem se nové informace, takze knížka určitě stala za přečtení. Dávám čtyři hvězdy.

10.07.2021 4 z 5

Místa, kde jsem plakala Místa, kde jsem plakala Holly Bourne

Super, krásný. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Něco stejného jsem sama zažila. Jeden z příběhů, který se mi zapíše do paměti. Mohu jen doporučit. Dávám pět hvězdiček.

10.07.2021 5 z 5

Báječné nakupování o Vánocích Báječné nakupování o Vánocích Sophie Kinsella (p)

O nakupování miluji číst :) Kniha opět pobavila v tom dobrem. Zábava, láska, mateřství a nakupování-zbesilé nakupování to hlavně. Jedním slovem super. Dávám pět hvězdiček.

10.07.2021 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Trochu jiné, než seriál. Ale tohle miluju.

31.01.2021 5 z 5

Odloučení Odloučení Katie Kitamura

Nevím, nijak mě nezaujala.

31.01.2021 3 z 5

Miluju tě jak svý boty Miluju tě jak svý boty Anna Tůmová

Propletený děj, ve kterém se trochu hůře orientuje. Autorka přebíhá z jedné časové linie do druhé.

31.01.2021 2 z 5

Léto v síti Léto v síti Petra Martišková

Nevím, jaké hodnocení bych měla dat. Příběh mě nijak neokouzlil. Můžu jen souhlasit s komentářem níže, že jaksi nevěřím za co ta sláva. Po druhé už číst nebudu.

31.01.2021 2 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Nádherný příběh, tak smutný, ale tak krááásný. Ukápla mi slza. Pět hvězdiček a doporučují si přečíst, u mě putuje do oblíbených. Kniha, kterou jsi přečtu zas a znova.

31.01.2021 5 z 5

Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Anna Jansson

Fantastické oddechové čtení. Líbilo se mi.

22.10.2020 5 z 5

S láskou, Nina S láskou, Nina Nina Stibbe

Knihu jsem nedočetla, nebavila mě. Takže hvězdičky tentokrát vynechám.

22.10.2020

Říkal jsi ti amo Říkal jsi ti amo Eva Rýznerová

Kniha se mi nelíbila, ničím mě nezaujala. Chyběla ji hloubka. Osobně recepty nevyužijí.

22.10.2020 1 z 5

Matkou na půl úvazku Matkou na půl úvazku Věra Řeháčková

Nejsmutnější kniha, kterou jsem četla, velmi silná a emotivní.

22.10.2020 5 z 5

Kamarádky na život Kamarádky na život Åsa Hellberg

Ze začátku jsem si pletla postavy. Jinak fajn oddechové čtení.

23.09.2020 5 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Téma to bylo dobré, ale postrádalo to zvraty, takže při čtení jsem se místy nudila.

11.08.2020 3 z 5

Sex a jiné city Sex a jiné city Eva Urbaníková

Ne. Jedno velké ne za mě. Nejhorší kniha od Urbaníkové. Nelíbila se mi hlavní hrdinka, ani příběh.

11.08.2020 1 z 5

Spolu to zvládneme Spolu to zvládneme Miroslava Varáčková

Do půlky knihy jsem si myslela, že držím v ruce oddechový dívčí román. O knize jsem si nic nevyhledávala. Mezi cílové čtenáře už nepatřím, sama jsem máma, ale vztah hlavní hrdinky a její mámy mi přišel smutný, holý. Ale kniha super, rychle se četla a má ponaučení.

14.07.2020 5 z 5