Nikola_ Nikola_ komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle bylo něco! Moc se mi líbil konec.. Že je jen na čtenáři, čemu bude věřit.. Rozhodně doporučuji

22.08.2020 5 z 5

Šlehy v síti Šlehy v síti Ivan Langer

Svatá pravda..

21.08.2020 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Fajn oddychovka, ale už jsem od Wardove četla lepší

30.07.2020 4 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Fajn oddychovka na léto :)

21.07.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Za mě fajn letní čtení..i když ten konec by trošku přitažený za vlasy :D ale jinak fajn počtení

14.07.2020 5 z 5

Čtyři strany mince Čtyři strany mince Lukáš Záleský

Obálka a anotace mě velmi oslovily, proto jsem si chtěla knihu přečíst, ale bohužel mě malinko zklamala. Čekala jsem, že se budu víc bát, proto 4* Ale určitě to není špatná kniha, za přečtení stojí.

12.07.2020 4 z 5

Metallica: Kompletní příběh Metallica: Kompletní příběh kolektiv autorů

Tak na tohle se MEGA těším.. Nejlepší kapela!

03.07.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Za mě snad nejlepší kniha ze série.. Už se moc těším na další díl. Líbilo se mi propojení hororu a happy endu, neobvyklé spojení, ale skvělé napsané.. Darcy Coates očividně ví, co dělá :)

30.06.2020 5 z 5

Přej si opatrně Přej si opatrně Hallie Ephron

Začátek mi připadal docela nudný a chtěla jsem knihu odložit, ale jsem ráda, že jsem to neudělala...Konec to krásně vyrovnal :)

28.06.2020 5 z 5

Strach Strach Franck Thilliez

Dokonalý příběh, který Vás okamžitě chytí a nepustí. Prolínání dvou vyšetřovacích linií, které se nakonec spojí je moc dobře psané.. Všechno do sebe krásně zapadne a já už se moc těším na další díl.

20.06.2020 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Krásný příběh, který by si měl každý přečíst..

12.06.2020 5 z 5

Krásné vyznání lásky Krásné vyznání lásky neznámý - neuveden

Taková pěkná pitomost, co potěší :)

12.06.2020 5 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Skvělá odpočinková kniha. Mohu doporučit.

08.06.2020 5 z 5

Tak musím říct, že tohle bylo něco. Člověk si ani nedovede představit, co vše se u nás děje. Takhle kniha by měla být povinnou četbou každého občana. S čistým svědomím mohu doporučit.

31.05.2020 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Další fajn oddychovka od autora. Přečteno za dva večery. Doporučuji.

26.04.2020 5 z 5

Borne Borne Jeff VanderMeer

Knihu jsem bohužel nedočetla, za mě velmi slabé. Nemohla jsem se donutit k čtení.

23.04.2020 1 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Taková rychlovka na dva večery, ale mě se líbila. Nebylo tam zbytečně moc okecávání, mělo to spád.. Za mě dobrý

08.04.2020 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

J. E. Malpas za mě píše moc dobře, první kniha, kterou jsem od ní přečetla byl Ochránce a ta se mi líbila MOC. Kontroverzní princezna je za mě o něco málo slabší, ale pořád moc dobrá, ale ten konec.. To by mělo být trestné nechat konec takhle otevřený! No můžu říct, že se rozhodně těším na pokračování a doufám, že bude co nejdříve.
Rozhodně stojí za přečtení.

06.04.2020 5 z 5

Tento díl je pro mě, co se týče filmů naprosto nejlepší.. A i kniha je za mě super. Postavu Siriuse Blacka mám snad nejraději jak v knize, tak ve filmovém zpracování, kde ji ztvárnil skvělý herec. Rozhodně doporučuji :)

30.03.2020 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Skvělé klasika, kterou si musí přečíst každý milovník Harryho Pottera :)

25.03.2020 5 z 5