ElikaBendova Online ElikaBendova komentáře u knih

Ve vzduchu se vznáší tajemství Ve vzduchu se vznáší tajemství Anna Ruhe

Nadherna detska fantasy. Neco takoveho jsem jeste necetla. Skoda jen, ze me ten Benno tak neuveritelne s**l...

25.02.2021 4 z 5

Dopisy umělců Dopisy umělců Michael Bird

Zajimave nakouknuti do soukromi umelcu z jineho uhlu pohledu v intimni (osobni) korespondenci.

02.12.2020 5 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Tak oproti kronikám prachu je tohle docela zklamání. Tohle mě už nebavilo. Kdyby autorka vzala tu ten příběh Reeda, kdy se trápí, že Animant miluje a strčila to na konec knihy kronik prachu místo toho nesmyslného skoku, tak udělala lépe. Jediné co mě zaujalo byly tabulky, kdy nám autorka vypsala, že tam je skutečně popsaný každý den v měsíci listopad a zkusit si ji tak i přečíst.

30.11.2020 3 z 5

Plavec ve tmě Plavec ve tmě Tomasz Jedrowski

bohužel další taková knížka, která ukazuje komunisty a jim podobné jak to dřív bylo v pravých tvářích. o to víc nechápu, jak někdo může tvrdit "zlatí komunisti" , když to byl jeden velký omyl. Je mi těch kluků dost líto, že se milují, ale nemůžou být spolu, protože by je jinak zavřeli. Říkám si, že kdyby ho miloval Janusz...nebo kdyby spíš nebyl takový srab....Konec jsem samozřejmě obrečela. Autor tuhle knihu napsal opravdu velmi dobře. Sice si ji už nikdy nepřečtu právě kvůli tomu režimu, ale jinak bych dala celou pětku. Takhle bohužel jen čtyři.

22.10.2020 4 z 5

NHL - Oficiální ilustrovaná historie NHL - Oficiální ilustrovaná historie Arthur Pincus

Tahle kniha je opravdu nádherná, přehledná a je v ní úplně všechno. Každý větší i menší fanda hokeje si ji zamiluje a určitě se dozví i něco nového.

18.06.2020 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

srážím hvězdu za ten konec. musela jsem to číst dvakrát a některý pasáže třikrát, abych se v tom vůbec orientovala. každopádně napětí do posledních stránek.

24.04.2020 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

asi už nejsem cílová skupina, kdy bych tady věřila autorce každý slovo. Rozhodla jsem se dát 3* za plynulost čtení

04.01.2020 3 z 5

Zvířátková abeceda Zvířátková abeceda Roman Šmejkal

tu jsem milovala jako malá a pořád má svoje kouzlo

22.10.2019 5 z 5

Malá máma Malá máma Lenka Sadvarová

to je tak krutě pravdivý :-D

12.10.2019 5 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Jenom doufám, že bude i třetí díl, kdy si konečně užijeme Kita a Dana pohromadě.

07.10.2019 3 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Danielle Steel

Jediná kniha od Steelové, kterou jsem kdy přečetla. Líbil se mi nápad, se kterým přišla, protože to je něco jiného. Kdo nemá rád styl Steelové jako já, ale líbí se mu historické romány, tak se mu tohle bude líbit a můžu ji jenom doporučit.

04.10.2019 4 z 5

Avlež Kífla Avlež Kífla Roald Dahl

já nevim. mě tohle udělat někdo s milovaným domácím mazlíčkem, tak bych ho asi zabila. Nevím jestli tohle je zrovna dobrý příklad pro děti.

26.09.2019 2 z 5

Svět v plakátech Svět v plakátech David Rymer

čekala jsem něco víc než jen staré reklamní plakáty

04.09.2019 2 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

prvních sto stran jsem neměla vůbec ponětí, že tam jsou dvě časový linky, než se mi tam jedna událost opakovala podruhé. minulost předtím než ztratila paměť a minulosti po tom co ztratila paměť. Jestli se hodláte do toho pustit tak doporučuji dávat velký pozor. Potom už je to docela přehledné a dá se orientovat krásně. Je to moje první kniha od Jojo a neuvěřitelně tuto doporučuji. Nikdy se mi nestalo, že bych u knihy brečela. Tato se mnou mávala emocemi jako šílená. Občas mi to přišlo trochu jako velký gatsby, ale když si čtete ty dopisy, je to jako kdybyste se propadli od pár desítek let zpátky a úplně to prožíváte.

01.09.2019 4 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Je to strašné. Přečteno za 20 minut v knihkupectví. Básničky jsou všechny ve stylu volného verše a je to absolutně o ničem.

19.08.2019 odpad!

Jak milovat lorda Ashe Jak milovat lorda Ashe Sally MacKenzie

Upřímě hodně lidí tento díl haní, ale mě se líbil nejvíc. Asi budu jediná komu ta vévodkyně lásky spíš překážela.

12.02.2019 4 z 5

Úchylův kapesní průvodce bizarními touhami ukrytými v našem podvědomí Úchylův kapesní průvodce bizarními touhami ukrytými v našem podvědomí Dennis DiClaudio

od tak vypečeného názvu jsem čekala mnohem víc. něco více temnějšího, ale přesto je to skvělý průvodce základními odchylkami.

25.09.2018 3 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Typická sladko/trapná knížka podle přesného scénáře, kdy se dva milenci neznají, dlouho sobě odolávají, pak pořád jenom sexují, pak se pohádají a nakonec......
Popis sexy farmáře mi nepřišel vůbec sexy, spíš odporný jelikož plnovous lechtající mezi nohama a hipsterský styl mi absolutně nesedí. Dál mi vadilo, že i když je Roxy šéfkuchařka, tak jsem se v těch jídle tak ztrácela, že jsem neměla ponětí co je co a nakonec co to bylo za jídlo.

11.09.2018 2 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

nedočetla jsem. ubohý scénář k budoucímu filmu se jmény, které absolutně nejde přečíst. naprosté zklamání.

23.08.2018 odpad!

Cestou fak* it (malá kniha, velká moudrost) Cestou fak* it (malá kniha, velká moudrost) John C. Parkin

No jako dobrý no, ale jinak škoda papíru. Přečteno za 5 minut.

20.08.2018 2 z 5