Nieroccoon Nieroccoon komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Přečteno až po dlouhém přemlouvání, takže jsem spíše starší z tady tohohle spektra dívek, které to četly. První polovina se mi četla příjemně, děj plynul rychle, klišé, ale v pohodě. Druhá polovina mě už docela nudila, ale dočetla jsem. Postavy jsou docela povrchní avšak nečekala jsem velké zázraky... Pokračování si přesto plánuju přečíst i když asi tuším jak to skončí.

24.07.2022

Legenda Legenda Stephanie Garber

Donutilo mě to přečíst poslední díl v angličtině a to jí moc neumím.

12.03.2022

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

No, bohužel za mě nic moc.

06.03.2022

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Bohužel zklamání.

26.02.2022

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Při čtení jsem se smívala jak úplný debil.
Ke knihám se doufám ještě někdy vrátím - spíše ne, jsou dobře čtivé a moc se mi líbil autorčin styl psaní plný emocí. Vůbec se mi tu, ale nelíbil ten vztah s Adamem, bylo to celé takové divné.

Cooboo - Jedno velké zklamání. Nechápu jak mohli začít překládat sérii a skončit po třetím díle + ta obálka knihy je ta nejhorší, co mohla být

20.02.2022

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Dobře, tak po dočtení téhle knihy jsem bez srdce.
PS: Aby to někdo špatně nepochopil, tak to bohužel myslím v tom negativním smyslu.

13.02.2022 2 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Děkuju autorce za tuto knížku. Mohla jsem se po nějakém čase zase vrátit do toho krásného světa. Člověk po jejím přečtení může lépe poznat a pochopit chování Celeany v dalších dílech. A líbilo se mi více poznat Arobynna Hamela.

22.01.2022

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

No, zpětně nic moc.

19.12.2021

Jih proti Severu 1 Jih proti Severu 1 Margaret Mitchell

Scarlett mi popravdě nebyla ze začátku moc sympatická, ale ke konci se to zlepšilo a obdivovala jsem její odvážnost, pracovitost... Rhetta jsem si vůbec neoblíbila, ale doufám, že se to změní. Kniha krásně popisuje tehdejší těžkou dobu a po dočtení člověk nad ní stále ještě přemýšlí. Těším se až budu mít čas a vrhnu se na pokračování.

30.11.2021

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Je to takové čtení pro puberťáky, ale mě to bavilo. Cardanovo chování bylo a je neospravedlnitelné, ale i tak jsem si ho zamilovala. Autorčin vymyšlený svět víl se mi ale bohužel moc nezamlouval.

22.11.2021

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Za mě je tam možná trochu moc zbytečností, kniha by se dala zkrátit a na kvalitě by jí to neubralo - malé mínus. Ale popis toho města Ketterdamu, hlavních hrdinů a jejich životů byl bombastický. Kaze jsem si od první chvíle hned oblíbila.

22.11.2021 5 z 5