Nessa Nessa komentáře u knih

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Po dlouhé době knižního půstu, kdy mě ani nebavilo nic číst natož aby mně některá kniha zaujala natolik, abych se k ní vrátila po pár přečtených kapitolách se to této knize povedlo! a jsem moc ráda. Nemohla jsem se odtrhnout od knihy. Jedna stránka plynula za druhou a byla přečtená a pryč jako voda.
Už jsem od autorky četla Ukradený polibek, ale oproti tomuhle to bylo slabé kafé.
Styl psaní byl chytlavý, lehce se četl. příběh mě pohltil a nemohla jsem se odtrhnout. Vždy jsem čekala, co se stane dalšího. (hlavně ke konci)
Jinak se mi líbilo že příběh nebyl jen o Cruzovi a Tennessee, ale bylo tam víc postav, kterým se autorka věnovala a popisovala komplikované vztahy. Je to moc dobře napsaná kniha a zaslouží si ještě víc pozornosti, než má teď. :)
Ale neřekla bych že je to odpočinková kniha, která by vás nějak nerozhodila. (aspoň já měla kolotoč emocí, a ještě se vzpamatovávám)
P.S.: Těším se na Sparrow.

23.04.2023 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Na začátek musím říct, že jsem hrozně ráda, že se autorka vrátila zpět do prostředí kampusu, ke známím postavám.
Tenhle díl mě celkem bavil, jen jsem se hodněkrát při čtení přistihl, jak nad hlavní hrdinkou převracím oči a kroutím hlavou. Prostě mi nesedla. :/
Upřímě musím říct, že tohle je pro mě jeden z tech "slabších" dílů téhle serie, který mě moc nenadchl.
Daleko víc se těším na další díl jménem Risk. A neco mi říká, že tenhle bude daleko zajímavějš. :)

17.07.2019 4 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Tak, kniha dočtená.. a musím říct že byla šíleně zmatená a osekaná, jako kdyby si autorka sama vybírala jen ty kapitoly, které se jí tam líbí. To rači mohla vydat nějakou knihu sexualních příběhů a vyšlo by to nastejno. Takže ve finále je to hrůza.. Kolikrát věty nedávají žádný smyls (nevím zda je to chyba překladu). Jinak se tam řeší stále sex , uvítala bych víc děje a víc toho příběhu. Ne jen zmatené kapitoly, kde se vše přeskakuje.
Konec byl hrozný.
Takže od téhle knihy žádnou kvalitní četbu nečekejte..
Bohužel Elitní klub králů byl celkem fajn, ale tohle.. nemám slov. O další díl téhle série asi vážně nemám zájem.. celkem lituju tech peněz které sem za tuhle knihu dala.. :/ Smůla.

01.04.2019 2 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Kniha dočtená a já musím jenom souhlasit se vším co tu už bylo napsáno. Stále jsem trochu zmatená a uplně nechápu o co v knize jde, samé hádanky a spousta otázek...
V každém případě se to četlo moc dobře, kniha byla napínavá a dokázala taky překvapit.. Hlavně nakonci (Vůbec jsem to s tou její matkou nepochopila.. :X) :D
Ale knihu rozhodně doporučuji, pokud jste četli první díl.

09.07.2018 4 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Sice jsem knihu nečetla. Ale i tak musím přidat komentář. Na knihu jsem narazila v obchode. Zaujala me hlavne obálkou. Ale potom co jsem knihu otevřela a byla jsem v šoku. Jedna věta na každé stránce. Hrozně jsem se zhrozila. V živote bych za něco takového peníze nedala. At by byla kniha sebelepší. Šílené plýtvání papírem, přírodou i energii na to, stále po přečtení jedné věty otáčet stránky .
Víc k tomu ani nemám co říct. Pro me to patří do modré popelnice určené přímo pro papír, aby se z toho po reciklaci udělalo něco užitečného. ;)

05.07.2018 odpad!

Můj vysvlečenej deník Můj vysvlečenej deník Johana Rubínová

Knihu jsem četla už dáávno. Ale furt si ji pamatuju. V době, kdy jsem ji četla byla fajn. :) Zajímavý příběh, který dokáže i překvapit.
Není to náročná kniha. Hodí se spíš jako oddechovka u které nemusíte přemyšlet. :)

20.04.2018 3 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Tak jako první musím říct, že jsem celkem zmatená. Doufám že nejsem jediná, kdo úplně nepochopil o co tam jde. Ale to se asi dozvíme postupně v dalších dílech. :)
Kromě toho, že mě celkem štvalo, jak je hlavní hrdinka neopatrná a podvolí se všemu co se jí řekne, aby udělala. (jako ovce před porážkou) a faktu že je kniha na můj vkus krátká.. a dala by se víc protáhnout, kdyby autorka víc popisovala děj kolem. I přes tohle co mě na knize štvalo a faktu, že jsem se nedozvěděla nic moc o Klubu Králů a tajemství kolem nich které mají. .. Tak musím uznat že autorka píše skvěle, umí udržet napětí a skvěle vypravovat.
Přes tohle všechno co jsem musela napsat. :D Dávám knize 5 hvězdiček, protože si to zaslouží a jako vždy si cením, když je něco originální.
Nezařadila bych to úplně do kategorie YA.
V každém případě, kdo má rád napětí, tajemství, krásné chlapy a taky trochu sexu. Tahle kniha je ta prvá. A pokud váháte i přes ty negativa, které jsem knize vytkla. Neváhejte, Stříbrná labuť stojí za to. .
Osobně jsem ráda že jsem si knihu koupila a nelituji toho. Moc se těším na další díl.

01.04.2018 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Skvělé! Nic podobného sem ještě nečetla. Proto to bylo tak.. osvěžující. Prostě nečekané a překvapivé.. :D Jediné co vytknu, autorka mohla trochu víc rozvést tu situaci s rozchodem mezi Sydney a jejím přítelem. Ale to je asi to jediné. Taky oceňuji střídání kapitol mezi hlavními hrdiny...
P.S.: Když sem poprvé četla anotace knihy, upřímně moc se mi do čtení nechtělo, ale nakonec jsem ráda že jsem to riskla. Stojí za to. :(

05.12.2017 5 z 5

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Zrovna jsem knihu dočetla.. Nevím co napsat. Tahle kniha mi doslova vyrazila dech. Bylo tam vše co tam být mělo. Ty chvíle kdy zadržujete dech a nemůžete se od příběhu odrhnou a s napětím čekáte co se v další chvilce stane. Prostě "PÁNI". Na tohle mi jen slova nestačí, abych celý děj popsala jak je skvělí. Pár dní mi ještě potrvá než to všechno vstřebám.
Ještě musím říct že tenhle žánr jsem nikdy nějak nevyhledávala, ale příběh mě opravdu moc překvapil. Proto pokud taky nejste na thrillery, vřele doporučuji začít zrovna touhle knihou. V tom případě přeji hezké počtení. :)

18.10.2017 5 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Tak. Jako u knihy Rozený svůdce musím hodnotit jen kladně. Zajímavý nápad na příběh, originální, osvěžující. :) Ke knize jsem se několikrát vracela a vracet ještě budu. Takže neváhejte a čtěte. Opravdu stojí za přečtení a je to zážitek. :)

02.04.2017 5 z 5

Rozený svůdce Rozený svůdce Susan Elizabeth Phillips

Hodnotím hodně kladně. Kniha nemá rychlý spád a není jen o hlavních hrdinech, jak jsem byla většinou zvyklá. Ale je to jen dobře. Nečekala jsem že se mi zalíbí, ale opak je pravdou! Důkazem je, že jsem se k tomuto příběhu opakovaně vracela a určitě ještě vracet budu, protože kniha je jedna z mích oblíbených. :) Tak neváhejte a pusťte se do toho. :)
Autorka je moc šikovná a jedna z těch "originálních" .

02.04.2017 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Skvěle napsané. Na 100% si kniha zaslouží podělit se o první místo s Návrhem, od kterého jsem se taky nemohla odtrhnout. Takže za mě určitě doporučuji. A víc neprozradím. :D Protože pak by to už nebyl ten opravdový požitek z příběhu. :)

Celkem mě konec překvapil co se týče Tuckera. Autorka opravdu ví, jak nalákat na další díl. :) Moc se těším.

30.03.2017 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Knihu jenom doporučuju. Je pravda, že sem silně váhala, jestli si ji mám koupit nebo ne, ale nakonec jsem ji koupila a jsem ráda. Začátek mně vůbec nezaujal, a proto jsem taky váhala s koupí. Ale nějak mě to k ní stále táhlo. Vždy když jsem byla v knihkupectví jsem se na ni zašla podívat a brala jsem ji do ruky a zvědavost zvítězila. Po (pro mě) nezajímavém začátku se vše dalo do pohybu a konečně se něco začalo dít a děj dostal nějaký spád. Víc nechci prozrazovat.
Tak pokud váháte jako jsem váhala i já, kniha vás mile překvapí a nebudete litovat. :)

29.05.2016 5 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Kniha sem mi moc líbila. Nemohla sem se od ní odtrhnout. :) Byla napínavá do samého konce. Takové knihy mám ráda, nepředvídatelné. Jenom doufám že jich bude víc. Byla by škoda si ji nepřečíst. :))

01.10.2015 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Dlouho jsem přemýšlela, jestli mám riskovat a koupit si tuhle knihu.
Nakonec jsem si knihu koupila. A jsem moc ráda, že jsem tak udělala, protože by byla velká škoda, kdybych ji nechala jen tak ležet v knihkupectví a ignorovala ji. K tomu rozhodnutí taky přispělo, že se mi poslední dobou líbí víc a víc knihy z nakladatelství YOLI.
Takže osobně jsem s knihou spokojena. Ano má své pro i proti, jako všechny knihy, ale podle mě stojí rozhodně za přečtení.
Hvězdičky dávám hlavně za to, že takový příběh nenajdete v každé druhé knize. Je to originální. Jako čerství závan větru v zatuchlé místnosti.. :D Za tuhle knihu jsem opravdu ráda.

19.09.2015 4 z 5

Sex a jiné city Sex a jiné city Eva Urbaníková

Musím říct, že tohle je první kniha, kterou sem od autorky četla. A upřímně to pro mě byla hrůza. Hodně sem se přemáhala abych u knihy vůbec vydržela. Pro mě to byla ztráta času a peněz.

20.05.2015 1 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Hned na začátek, musím autorku pochválit za napsání tak skvělé série. Opět se někomu podařilo vymyslet něco originálního, co stojí za přečtení. Ne jenom příběh hlavních postav, ale i dění kolem nich bylo nezapomenutelné. Tajný svět upírů a válka s bezduchými. Páni. V každém díle jsem se dozvídala něco nového co mě překvapilo. Nikdy nebudu litovat, že jsem si knihy od této autorky koupila! Tyto knihy stojí za přečtení. :3

22.09.2013 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Nechci se opakovat po někom, ale tenhle román mě naprosto uchvátil. Docela mě i příjemně překvapil, protože jsem nečekala, že někdo bude schopný napsat něco originálního, co se nebude podobat 50 odstínům a postavám v této knize. Celou knihu jsem přečetla jedním dechem. Nevím co k tomu dodat. Doporučuji k přečtení. Možná Vás tato kniha taky překvapí jako mě. :) Jenom si přeji, aby bylo více takových autorek jako je Kateřina Petrusová. Tahle kniha se totiž opravdu povedla.

29.08.2013 5 z 5