Nermal Nermal komentáře u knih

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Co trošku vadilo mně, totiž pomalejší tempo a malá dynamika, to se jiným mohlo líbit. Přesto to nebylo špatné čtení a knihu jsem přečetl docela rychle. Původně jsem vlastně chtěl číst jen druhý díl série, ale nakonec jsem si ji sehnal celou a čtu popořadě.

09.11.2023 3 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Romantická jednohubka psaná formou těhotenského deníku. Tam, kde jiné příběhy končívají, tenhle vlastně teprve začíná. Z toho důvodu je třeba překousnout skutečnost, že si to oba hrdinové hned zkraje spolu rozdají, aby teprve pak začal vlastní příběh.
Odhlédneme-li od spousty zbytečných vedlejších postav, dá se to číst, protože autorka píše vtipnými dialogy.

25.09.2023 3 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Mně se dvojice Sloane a RJ moc líbila a neskutečně jsem si knížku užil. Krásný příběh! Více postav nevadilo, protože to bylo psáno z pohledu každé z nich, takže jsme znali jejich pohnutky.
Navíc si myslím, že už bylo načase opustit hokejisty a zkusit napsat zase něco trochu jiného. Na čtivosti to rozhodně neubralo.
Postava Sloane se mi zdála výborně napsaná.
Myslím, že se máme ještě nač těšit, protože postav je hodně.

25.08.2023 5 z 5

Nejkrásnější přírodní divy celého světa Nejkrásnější přírodní divy celého světa Ulrika Schober

Nádherně vypravená fotopublikace věnovaná všem světadílům po jednotlivých státech a přinášející fotografie těch nejdůležitějších a nejznámějších divů přírody. Velká inspirace pro cestování.

13.06.2023 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Tak tohle bylo hodně pohádkové a hodně soft, ale proč ne. Předpokládám, že úplně všichni čtenáři zatoužili ten nadpozemský cupcake ochutnat. Bohužel v mém okolí žádná taková nadpozemská cukrárna není. A tak nezbývalo, než si o cukrárně, její cukrářce i jejím příběhu přečíst v této knize.

13.05.2023 3 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Já to vidím takhle. Pokud umí autorka skvěle a čtivě psát, rád si od ní vždycky něco přečtu, i když by se to mohlo zdát pořád kolem dokola. Mezi takové autorky řadím kromě Elle Kennedy třeba Kristen Callihan nebo T. L. Swan.
Sympatická Mackenzie je prototypem dívky, která si jde za svou představou života, který chce žít. V reálu je na všechno nedostatek peněz, tak si opak dopřejme aspoň v knížkách. Cooper je zase správný drsňák, který Mac ukáže, že si její srdce i lásku zaslouží. Ale musí zabojovat...

27.03.2023 4 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Potřeboval jsem si přečíst zase nějakou jistotu, a tak jsem všechny knížky nechal být a sáhl po této z nové série. Už Svatba o Vánocích mě navnadila a příběh Grace mě nezklamal. Nechyběla tomu vzájemná chemie a velmi dobře se to četlo. To mám rád, a tak jsem byl spokojený. Navíc spousta známých postav z dřívějška, jak z BAMu, tak z Kontraktu. Linka "Nenávidím a miluji" byla velice pěkně napsaná.
Těším se na další příběhy série.

13.02.2023 5 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Kniha se četla sama a strašně rychle. Na rozdíl od některých komentářů zde si myslím, že pasáž, kdy Greta četla Elecovu knihu, měla zásadní význam, a taky mi v této části ubíhalo čtení nejrychleji.
Některé postavy v Elecově rodině mi přišly trochu přitažené za vlasy, protože zbytečně komplikovaly děj, ale jinak jsem si příběh skvěle užil. Někdy jsem měl sto chutí s Elecem zatřást, aby se už konečně probudil!

29.08.2022 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Nechápu ty spousty negativních hodnocení. Mně se naopak líbilo, že autorka šla svou vlastní cestou a z pohledu Penelope popsala vše, co se v ní odehrává v přítomnosti Chlapa snů. Byla to jízda, mělo to šťávu a mělo to svůj vtip.
Přiznám se, že zpočátku jsem si nebyl jistý, jestli náhodou nečtu parodii na erotické romány, jak to bylo bláznivé. Ale ocenil jsem osobitý styl psaní Kim Jones a sedlo mi to. Fakt to zkuste taky, nenechte se odradit komentáři a schovejte si knížku na chvíli, až budete mít rozpustilou náladu. Bylo to zas něco jiného a hlavně to nebyla nuda!

25.08.2022 4 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Tak nám končí série Nových hříšníků, která zároveň byla, jak jsem si uvědomil, přehlídkou paniců a panen.
Autorka všechny příběhy hodně propracovala, takže se dobře četly. Některé značně komplikované kombinace děje bych jí v rámci žánru odpustil, přece jen je série určena všem zamilovaným, šťastně i nešťastně, nebo těm, kteří jsou teprve v očekávání bouřlivého citu.
Nechápu jenom, kam chodí všechny ty spisovatelky na ta první vzájemná setkání oněch dvou, která jsou vždycky velice jiskřivá. Nejinak tomu bylo i zde.

20.02.2024 4 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Nejsilnější byl začátek a konec příběhu, zejména odcházení Rosie. Uprostřed jsem měl dojem, že Luna se chová nerozumně, jiná holka by Knighta dávno opustila. Ale věděla svoje a byla zamilovaná, nakonec jí to s Knightem vyšlo a nic nebylo tak, jak to zpočátku vypadalo.

15.02.2024 4 z 5

Podej mi ruku, Radko! Podej mi ruku, Radko! Lenka Lanczová

Radka má kluka na vojně, a tak bojuje sama se sebou, se spolužačkami, vychovatelkami na intru a snaží se odolávat pokušení v osobě Erika.

24.01.2024 5 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Bože, tak tohle byla velká krása! Takové napětí a jiskření, jaké bylo mezi Elise a Archerem, to se moc dobře četlo. Je to vždycky zážitek, když se ti dva na začátku moc nemusejí. I když to bylo jen krátké čtení, zdálo se mi ještě lepší než první díl série a navnadilo mě přečíst si celou sérii.

10.09.2023 5 z 5

Knihomolové Knihomolové Emily Henry

Přiznám se, že jsem od knížky oceněné Goodreads Choice Awards čekal maličko víc, takže ji hodnotím jako průměrnou. Určitě jsem v rámci žánru četl mnohem povedenější příběhy. Hodnotím to jako příjemné čtení na dovolenou.

28.08.2023 3 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Nic velkého jsem nečekal, když jsem zjistil, že tahle útlá knížečka vlastně uvozuje sérii Hříšníci. Od autorky jsem četl zatím jen Skandální titulky a ty mě moc nezaujaly.
Ovšem tohle bylo něco mnohem lepšího. Ač na malém prostoru 140 stránek, bavilo mě to. Velká láska překoná všechny překážky. Banální věta o věcech, o kterých chceme pořád dokola číst. Bylo to pěkné, a tak mi teď nezbývá, než si přečíst celou sérii i o těch ostatních kumpánech.

18.05.2023 5 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Velice pěkný, povedený příběh lásky Jace a Farrah. Okouzlující dívka a přitažlivý muž - jednoduché schéma, které ale autorka dokázala naplnit krásným, cituplným vyprávěním. Všechny romantické duše a příznivci této spisovatelky budou tentokrát určitě spokojeni.

01.01.2023 5 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Tak tato ochutnávka nové série měla úplně jinou šťávu než dojezd sedmidílné série Vested Interest. A začínám věřit, že by mě zase mohla bavit. Na 160 stránkách je zde mnohem víc humoru, erotiky i špičkování než mnohde na plných 350 stranách. Naladil jsem se na první díl ABC Corp!

21.11.2022 4 z 5

Po této knížce jsem sáhl, když jsem cítil, že si potřebuju přečíst nějakou zamilovanou oddechovku. A byl jsem spokojený. Humor, postupné jiskření a láska obou protagonistů, sympaticky napsané pro poklidné čtení s úsměvem na rtech. Četlo se to velice dobře, až jsem zapomínal, že už je hluboko po půlnoci.

14.08.2022 5 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Nemáte někdy v životě pocit, že jsme sem tam trochu upjatí a komisní? Pak zrovna takováhle Hazel může do našich životů vpustit trochu čerstvý vítr.
Od začátku jsem si oblíbil její nekomplikovanou a bezelstnou povahu, která mi ukázala, že občas bereme život i sami sebe příliš vážně. A na tom byl vlastně založený celý vtip tohoto čtivého příběhu Hazel a Joshe.

Za mě to byl návrat ke kořenům toho dobrého, co duo Christina Laurenová umí psát. V poslední době jsem ten pocit neměl, až zase teď se mi stalo, že jsem byl zvědavý, co bude dál.

Nečtěte tuto knihu s mizernou náladou, to by se vám mohla zdát slabá; přečtěte si ji, až si budete chtít odpočinout a budete v pohodě, pak právě oceníte Hazelinu bezprostřednost.
Stejně si ale od té doby kladu otázku: Směla by mi má nejlepší kamarádka pozvracet boty?

27.07.2022 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Když tak čtu některé ty komentáře, říkám si, že některé čtenáře asi nebaví romantika. Jasně, Hanně všechno dochází strašně dlouho, ale někdo takový je v těchto knihách vždycky. Mně se příběh moc líbil, řadím jej spíš k těm lepším z této série a myslím, že poselství je jasné - láska odemyká srdce každému, někdy byste ani nevěřili, co se pak všechno začne dít. A je to roztomilé.

29.06.2022 5 z 5