Nelli84 Nelli84 komentáře u knih

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Jedna z mojich obľúbených scifi

Trhlina Trhlina Jozef Karika

jedna z mála kníh prečítaných na tri nádychy :) top

12.11.2018 5 z 5

Človek má po prečítaní chuť si sadnúť do studne a pozerať sa na dva mesiace:)) hlboko premýšlať, stratit sa sám v sebe vo svojich myšlienkach, objavit čo v skutočnosti je za hranicou a čo sa skrýva v hoteli v izbe cislo 208 :) zase jedna krásna nelogická kniha :))ďakujeme

19.10.2021 5 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

#LOVE IT

16.12.2019 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

priznám sa že mi tvalo než som sa knižkou prekúsala, každopádne som kúpila ďalší diel Turnus s ktorým mám ten samý problém..nápadité postapo..ale chýba tomu niečo, len to neviem úplne vysvetliť :) možno po Prachu na to prídem :)))

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Jako sme mohli také niečo dopustit:(((tolko hrôz sa nevojde ani do toho najhoršieho hororu:((Velmi silná kniha

05.09.2021 5 z 5

Priepasť Priepasť Jozef Karika

Moja štvrtá kniha od J.Kariku, podobnosť s Tmou?áno ale viete čo?ja to proste neskutočne žeriem :)))) za mňa 10 z 10

04.05.2019 5 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

ak niekomu táto kniha zmenila život..tak ja nie som jedna z tých..každopádne príbeh silný tak asi tolko..AMEN :) ps odporúčam filmové spracovanie.

12.11.2018 3 z 5

Pán ledové zahrady Pán ledové zahrady Jarosław Grzędowicz

za mňa top fantasy príbeh..i love it :)

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

milujem nekonečný príbeh..bohužial nie knihu,ale film..toto je presne tá z kníh ktorej filmové spracovanie sa mi páči viac ako samotná kniha..

12.11.2018 3 z 5

Prach Prach Hugh Howey

Prešla som dlhou cestou od Sila cez Turnus až k Prachu a áno teraz rozhodne môžem povedať že to stálo za to :)

18.01.2019 5 z 5

Já, legenda Já, legenda Richard Matheson

A ja som sa tak tešila keď som ju zbadala..velké sklamanie keď som sa dostala do polky knihy a ona jednoducho skončila..:(

16.11.2018

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Jako sme také niečo mohli dopustit:(((tolko hrôz sa nevojde ani do toho najhoršieho hororu:(((
Silná kniha

05.09.2021 5 z 5

Kafka na pobřeží Kafka na pobřeží Haruki Murakami

Kafku budem čítat stále dookola..krása strieda nádheru..thanks

16.12.2019

Strach Strach Jozef Karika

Asi som to nemala citat po Trhline a Tme, cakala som totiz viac..Strach ma neoslovil..aj ked verim ze az pride kruta zima,na papierove deti si vspomeniem :)))

01.04.2019 4 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Ked som knihu držala po prvý krát v ruke, netušila som aký že to držím skvost:))) ďakujem p. Karika bola to opäť nezabudnuteľná jazda :)))

10.01.2019 5 z 5

Kaziměsti Kaziměsti Martin Bečan

šialená kniha? áno presne taká je :)) pre mňa krásny únik z reality :)

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

čtivá kniha..už sa chystám na pokračovanie :)