Nelička Nelička komentáře u knih

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

TOP TOP TOP. Miluju tyhle běžné příběhy o běžných lidech. O to víc, když je vypráví PH. Erotikon jsem kdysi zhtla během několika dní a Víkend nedopadl jinak. Knížka mě nadchla a bavila od začátku do konce. Příběhy všech postav mi byly tak blízké a přála jsem si, aby neskončily.... Aboslutně zaslouženě dávám 5/5*

02.02.2019 5 z 5

Hygge a polibky Hygge a polibky Clara Christensen

Knížka absolutně splnila má očekávání. Myslím, že už ani není nutné zmiňovat, jak nádhernou má titulní stranu a že vlastně díky té jsem si jí koupila :-)
Každopádně i příběh se mi moc líbil. Milý, houpavý, klidný, laskavý, hřejivý...... taknějak Hygge, řekla bych :-)
Ani mi neva, že se neodehrálo žádné velké drama, nic takového jsem od knížky ani nečekala.

24.01.2019 4 z 5

Zbožňuju Vánoce Zbožňuju Vánoce Lindsey Kelk

Knížku jsem dostala k Vánocům a do 14ti dnů přečetla. Milé, oddechové vánoční čtení. Absolutně splnila má očekávání.

12.01.2019 4 z 5

Láska v řadě 27 Láska v řadě 27 Eithne Shortall

Pro mě byla tato kniha trochu zklamáním. Těšila jsem se na ní, jelikož mě poměrně dost zaujalo téma anápad celkově. Děj víceméně o ničem, ani postavy pro mě nebyly nijak zajímavé. Hlavní hrdinka je snílek a ty já obecně nemám moc ráda. Možná můj názor ovlivňuje i to, že jsem knížku četla ihned po skvělé Lásce z deníku (báječná knížka). prostě kolem a kolem...nic moc.....:-/

29.11.2018 3 z 5

Italské radosti Italské radosti Maeve Haran

Knížka měla docela vlažný začátek. Ale vydržela jsem a dobře jsem udělala. Celkově mě moc baví téma různých životů několika hrdinů/nek, takže jsem si čtení užila. Nekonalo se žádné velké drama, všechno hladce plynulo (v některých momentech na můj vkus až moc hladce). Jednalo se v podstatě o takové pohodičkové jarně-letní čtení :)

02.11.2018 4 z 5

Společný byt Společný byt Danielle Steel

Skvělé čtení, nic náročného, prostě pohodovka pro zkrácení a zpříjemnění cesty do/z práce :-) Mám ráda tenhle žánr, kdy se prolínají různé osudy spojené jedním místem, takže jsem jí měla přečtenou za pár dnů. Už hledám další :-)

19.09.2018 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

nezačetla jsem se... odkládám...

18.06.2018 1 z 5

Měsíční údolí Měsíční údolí Melanie Gideon

Knihu hodnotím plným počtem hvězdiček. Nadchlo mě téma, oblíbila jsem si hlavní postavy a tanějak jednoduše musím konstatovat, že jsem s velkým zájmem čekala, jak to celé dopadne a skončí... Jsem nadšená, autorka nezklamala ani v tomto případě :)

22.04.2018 5 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

Knížku jsme si půjčila na základě odně povedeného přebalu a víceméně lákavého (ač už od prvního pohledu jednoduchého) příběhu. Ale v důsledku jsem byla dost zklamaná. Mám pocit, že na toto téma "falešné zasnoubení" bylo napsáno opravdu hodně knih (a i lepších). Dost mě nebavilo, že šlo jen o to, jak spolu dva nedokážou (nechtějí, neumějí) komunikovat..... Prostě nuda....:-/

01.04.2018 2 z 5

Páteční klub pletení Páteční klub pletení Kate Jacobs

Mě knížka bavila. Ráda čtu tento žánr, kdy jedna aktivita/místo spojuje osudy několika hrdinů/ek.. Doporučuju všem, kteří mají rádi přijemné, milé a pohodové čtení. Nic dramatického ;)

Autorce děkuji za (pro mě) překvapivý konec....

22.02.2018 4 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Katie Price

Neuvěřitelně sladká limonádička... po přečtení několika prvních stránek jsem věděla, jak to celé dopadne. Nicméně kniha neslibuje žádné záhady ani složit zapletené příběhy, takže ji hodnotím pozitivně. Prostě milá romantická oddechovka, co poslouží jako únik z kažodenní zrychlení reailty :)

09.12.2017 4 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Moc hezká pohodovka. Četla se jedním dechem. Občas mi hlavní hrdinové trochu lezly na nervy, ale pravda je, že kdyby spolu normálně mluvili, neměla by autorka o čem psát :-D

16.10.2017 4 z 5

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Knížka se mi jako milé letní čtení na dovolenou do Říma moc líbila. Neočekávejte žádné strhující čtení, nýbrž pohodový příběh o mladých lidech, zasazený do krásného italského prostředí. Nutno zmínit i vizuálně přitažlivýa oku lahodící design titulní stránky :-)

26.09.2017 4 z 5

Sběratelka parfémů Sběratelka parfémů Kathleen Tessaro

Nemůžu hodnotit jinak než 5*! Knížka je úžasná, skvělá, citlivá, ale strhující. Myslím, že je to absolutně nejlepší kniha daného žánru, co jsem kdy četla :-)

25.08.2017 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Naprosto úžasná kniha.. Ze začátku jsem měla trochu problém začíst se, protože je kniha psaná trochu "mafiánským stylem". Nicméně příběhy všech hrdinů samy o sobě jsou dokonalé. Nic sladkého, nereálného.... Myslím, že na ně budu dlouho vzpomnat!

21.05.2017 5 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Znovu musím opakovat, že mám moc ráda styl psaní paní Diamond. Tato kniha mě v tom znovu utvrdila. Jendá se o pohodovku z milého prostředí, kde mi vůbec nevadí, že se hlavní hrdince až trochu nadsazeně všechno daří :-)

09.04.2017 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

přečteno asi za 5 hodin :D žádný příběh, za to mnoho inspirace pro obohacení sexuálního života pro pokročilé :-D :-D :-D Oskar se toho prostě nebál :-D

19.03.2017 3 z 5

Jednou provždy Jednou provždy Cathy Kelly

Osobně mám moc ráda tenhle typ knížek, kde se prolínají naprosto odlišné příběhy odlišných žen. Vůvbec mi nevadí, že vše dopadlo dobře... U knížky odpočívám, takže happyendy potřebuji :-)

16.01.2017 4 z 5

Kouzlo Vánoc Kouzlo Vánoc Cathy Kelly

Odkládám........ Knihu jsem si půjčila s tím, že nejspíš půjde o propletené příběhy několika lidí (rodin) okolo Vánoc. Netušila jsem, že jde jen o krátké povídky, které se spolu nijak nepotkávají. Přečetla jsem si prvních několik a musím říct, že bych byla nadšená, kdyby je autorka rozpracovala a vydala jako samostatnou knihu (jako například v knize Zlaté náměstí). Škoda, že to tak není. Nicméně pro vás, kteří víte, že se jendá o povídky, věřím, že bude kniha ideální :-)

20.12.2016 2 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Naprosto skvělá, vynikající, oddechová knížka... Byla přesně taková, jaká jsem očekávala, že bude. Myslím, že se Lucy Diamnod stává mou oblíbenou autorkou :-)

10.12.2016 5 z 5