Nelička Nelička komentáře u knih

Myšky v kuchyni Myšky v kuchyni Saira Shah

Musim hodnotit slovy "Nic moc". Hlavní hrdninové mi byli dost nesympatičtí, hlavně tedy Tobias. Většinu času řeší Anna nějaké osobnostní rozpory. Příběh nemá žádný velký spád. V podstatě je jen o tom, zdali si hrdinové svou dceru nechají, nebo ne. Žádná pořádná dějová linie se neodehrává. Nicméně pro ty, kteří od knížky nic moc neočekávají a chtějí se jen nechat pohltit francouzkým venkovem (až divočinou), jsou Myšky v kuchyni velice vhodnou knihou.

06.10.2015 3 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Naprosto nádherná kniha. Máte pocit, že po přečtení několika prvních kapitol stoprocentně dokážete odhadnout, jak tpříběh dopadne.. Ale ani prd! Nicholas opět překvapil. Upřímně říkám, že to je jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Neustále jsem musela myslet na halvní hrdiny a těšila jsem se, až se v příběhu posunu. V životě mě zatím dojaly k slzám dva přívěhy a nejspíš není náhoda, že oba napsal právě pan Sparks a "To nejlepší z nás" je jedna z nich....

02.10.2015 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Skvělá kniha na oddych a uvolnění. Jako velikou výhodu vidím v tom, že příběh se z velké části skládal z rohovorů. Byla to jedna z mých nejrychleji přečtených knih. Příběh mě moc bavil. Někomu by mohlo připadat nesmyslné to, jak hlavním hrdinům vše vychází a vše, o co se pokusí, se podaří. Každopádně doporučuji všem, ktěří si chtějí přečíst milý pohodový a rychle utíkající příběh.

24.09.2015 4 z 5

Slunce nad Wahi-Koura Slunce nad Wahi-Koura Anne Laureen

Kniha splnila vše, co jsem od ní očekávala. Bylo to pro mě moc příjemné odpočinkové čtení. Uchvátilo mě prostředí novozélandských vinic, do kterých je příběh vsazen. V podstatě mi ani nevadila jakási naivita a lekhost knihy. Naopak. Doporučuji všem, kdo si chce u knihy odpočinout a nechat se vtáhnout a oslnit vůní hroznů.

18.09.2015 4 z 5

Zlaté náměstí Zlaté náměstí Cathy Kelly

Skvělá kniha, poutavý příběh. Obecně mám ráda proplétání osudů několika lidí a tato kniha přesně splnila má očekávání! Jsem opravdu nadšená! Určitě si od této autorky přečtu i něco dalšího.

28.07.2015 5 z 5

Víkend s přáteli Víkend s přáteli Sophie Kinsella (p)

Naprosto skvělý společník na dovolenou k moři. Přečetla jsem jí snad za 4 dny. Lehký příběh o několika lidech a jejich vztazích. Tato autorka patří mezi mé velice oblíbené.

28.06.2015 5 z 5

Sny o vůni citronů Sny o vůni citronů Kajsa Ingemarsson

Moc se mi knížka líbila. Naprosto splnila má očekávání. Moc se pěkně se mi příběh četl, žádné velké zdržování s popisnými pasážemi, žádná velká slaďárna, prostě normální život :-)

01.06.2015 4 z 5

Na čem záleží Na čem záleží Emily Giffin

Bezva čtivá knížka o každodenním životě normálních lidí. Nic přeslazeného, opravdu super!

07.03.2015 5 z 5

Letní snění Letní snění Carole Matthews

Rychle přečtená kniha. Jednoduché, milé, veselé čtení. Je pravda, že asi až moc přeslazené. Všichni hrozně hodní, správní....atd. Ale jednou za čas nevadí si takto pozitivní knihu přečíst. Nicméně, určitě bych jí nenazývala Letní snění, protože o tom tato kniha rozhodně není...

18.02.2015 3 z 5

Odpusť a zapomeň Odpusť a zapomeň Patricia Scanlan

čitvé, poutavé, těším se na další díl...

19.11.2014 5 z 5

Výměna Výměna Jane Green

Autorka Green opět nezklamala. Čtivé, zábavné, bez zbytečných popisných pasáží a myšlenkových filosofických pochodů. Milý příběh se šťastným koncem :-)

02.10.2014 4 z 5

Penzion Růžový přístav Penzion Růžový přístav Debbie Macomber

Knihy tohoto typu mám velice ráda. Jsou rychle čtivé. Je pravda, že behěm čtení nemmusím o příběhu nijak extra přemýšlet a dumat, ale to je to, co já od knihy očekávám. Prostě relax a krásný hladící příběh.

19.09.2014 5 z 5

Únik Únik Nora Roberts

Úžasná kniha, skvělý napínavý a jedním dechem čtený příběh. Opravdu jsem se nemohla od této knihy odtrhnout a uvažuji o přečtení další knihy od této autorky. Byl to skvělý zážitek!

05.08.2014 5 z 5

Domek na pláži Domek na pláži Jane Green

Mám moc ráda knihy této autorky. Už jsem jich přečetla pár a zatím mě žádná nezklamala. Naopak. Domek na pláži doporučuji jako letní odpočinkové čtení k vodě. Splnil všechna má očekávání.

18.07.2014 4 z 5