Slunce nad Wahi-Koura

Slunce nad Wahi-Koura https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128406/bmid_slunce-nad-wahi-koura-BLh-128406.jpg 3 20 7

Těžká rána osudu donutí mladou vdovu Helenu de Villiers prodat vinici v Rheingau a odstěhovat se na Nový Zéland. Zde, na vinici své tchyně Louisy, se mladá žena pokouší znovu žít. Nalezne uprostřed kouzelné přírody znovu štěstí a lásku?

Literatura světová Romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Sonne über Wahi-Koura , 2011

knihovna44
21.08.2023 2 z 5

Takové lehké čtení pro nenáročné čtenářky.

Renike
09.09.2021 5 z 5

Krasna kniha. Jelikoz jsem z vinarske rodiny, cetlo se to samo, i diky mnoho dialogu. Z klidne knihy se na konci vyklubalo napeti, unos, ale trochu predvidatelny zaver. Doporucuji.

Dádulka67
22.03.2020 1 z 5

Dalo se to přečíst, ale znovu se ke knize vracet nebudu

Pavlusa007
11.08.2017 2 z 5

Poměrně nuda, vše předvídatelné. Snad je zajímavé prostředí.

Nelička
18.09.2015 4 z 5

Kniha splnila vše, co jsem od ní očekávala. Bylo to pro mě moc příjemné odpočinkové čtení. Uchvátilo mě prostředí novozélandských vinic, do kterých je příběh vsazen. V podstatě mi ani nevadila jakási naivita a lekhost knihy. Naopak. Doporučuji všem, kdo si chce u knihy odpočinout a nechat se vtáhnout a oslnit vůní hroznů.

rajen
25.06.2015 2 z 5

Takové ploché a naivní. Přečetla jsem, ale je to kniha, co člověku nic nedá. V mé případě ani ten oddech, něco tomu prostě chybělo, aby to mělo šťávu.

Laf
08.01.2014 1 z 5

Přečíst se to dalo rychle, bylo to poměrně i dobře napsané, ale moc mě to nebavilo. Prostě přečíst jednou a dost.

pro ženy Nový Zéland romantika nový začátek vinohrady, vinice

Anne Laureen