Nefi Nefi komentáře u knih

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Předchozí kniha se mi líbila víc, ale čtivost je pořád na stejné úrovni. Rozhodně kvalitní četba.

28.06.2013 4 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Kniha je čím dál tím, lepší. Velice poutavé a čtivé.

28.06.2013 4 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Musím říct, že tyto knihy asi nikdy nebudou patřit mezi moje TOP. Pro mě je to spíš takové pěkné počtení. Kniha mě sice nechytla tak, že bych jí přečetla za den, ale bavila mě a krátila jsem si s ní dlouhé chvíle a to příjemně. I když je napínavá, asi nebyla pro mě správně strhující. Každopádně i tak moc dobré a kvalitní počtení.

19.06.2013 4 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Nad očekávání dobré. Sice je to taková trochu odpočinková četba pro mladší, ale i tak se mi to líbilo.

20.05.2013 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Emocionální zakončení. Kniha se mi líbila i když mě dost zklamalo, jak málo bylo na konci knihy věnováno hlavní dvojici.Na čtivosti to však neubírá a já jsem byla schopná přečíst to za jedno odpoledne.

15.05.2013 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Kniha je super, napínavá, poutavá. Škoda pár postav, měla jsem je ráda, ale tak to chodí. Hned jdu na poslední díl :)

14.05.2013 4 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Přečetla jsem prakticky jedním dechem. Kniha mne i přes svůj přítomný čas zcela pohltila a hodně mě bavila. Autorka píše poutavě a když to srovnám s filmem, doplnila jsem si spoustu mezer a kniha je pro mě o dost lepší jak film, i když se knihou věrně řídí. Za mě super, jdu na druhý díl.

06.05.2013 4 z 5

Pád Anne Boleynové Pád Anne Boleynové Alison Weir

Když jsem otevřela tuto knihu, tak jsem se lehce zděsila toho, že to není klasická románová forma, na kterou jsem byla doposud zvyklá. Avšak tady by románová forma ani nešla a kniha je skvělá přesně tak, jak se prezentuje. Přibližuje to krásně dobu Anniných posledních dní.Nemohu říct, že bych knihu přečetla na jeden zátah, trvalo mi to poněkud déle, ale i tak je zpracování velmi kvalitní a i když jsem s tímto žánrem nikdy neměla co do činění, líbilo se mi to. Ovšem asi jen v tomto případě. Stojí za to přečíst!

25.04.2013 4 z 5

Ozubí Reguly Ozubí Reguly Terry Goodkind

Oproti předchozím knihám mě Goodkind tolik nebavil. I tak jsem si ale další příběh užívala. Zápletka na posledních 30ti stránkách poměrně jednoduše vyřešená...

03.04.2013 4 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

CO růží zvou, i zváno jinak vonělo by stejně.
Stará klasika, která nikdy neomrzí. Sice mě to nevzalo za srdce jako jiné, ale aspoň je to čtivé a stále aktuální.

02.04.2013 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Kniha mi přijde ubrečená, hloupá a jednou číst mi jí stačilo.

02.04.2013 1 z 5

Zpovědnice 2: Poslední čarodějovo pravidlo Zpovědnice 2: Poslední čarodějovo pravidlo Terry Goodkind

Kniha byla dramatická téměř do poslední stránky. Krásné vyvrcholení úžasné série. Mrzí mě jen malý prostor ke konci knihy věnovaný hlavním hrdinům, ale i tak má kniha důstojný a poměrně nečekaný konec.

19.03.2013 5 z 5

Fantom 2: V prachu starých kostí Fantom 2: V prachu starých kostí Terry Goodkind

Napínavá až do samého konce. Žádný happy end se ovšem nekoná a budeme si na něj muset počkat v další knize. O to víc mě to však nutí číst a číst a číst. Autor má rozhodně talent pro dramatičnost, který já osobně rozhodně oceňuji.

18.03.2013 5 z 5

Zpovědnice 1: Předivo kouzel Zpovědnice 1: Předivo kouzel Terry Goodkind

Série se pomalu blíží do velkého finishe a já si jen říkám, jak autor rozplete ty dost obtížně zamotané dějové linie. Kniha si drží napínavost předchozích dvou knih a je opravdu velice čtivá.

18.03.2013 5 z 5

Fantom 1: Přízračné legie Fantom 1: Přízračné legie Terry Goodkind

Další díl pokračuje ve stejném duchu, jako díl předchozí. Napínavé, čtivé a velmi povedené.

14.03.2013 5 z 5

Čarodějnický oheň 2: Ohnivá kaskáda Čarodějnický oheň 2: Ohnivá kaskáda Terry Goodkind

Jedna z nejlepších knih v celé sérii. velice čtivá a napínavá. V knize je spousta nečekaných zvratů a malé události na začátku krásně zapadly do významného konce a do celku.

12.03.2013 5 z 5

Čarodějnický oheň 1: Chodba mrtvých Čarodějnický oheň 1: Chodba mrtvých Terry Goodkind

Tuto knihu jsem zhltla. Napínavá od první stránky, spád super, jsem moc zvědavá, jak to dopadne.

06.03.2013 5 z 5

Nahé Císařství 2: Pevnost čarodějů Nahé Císařství 2: Pevnost čarodějů Terry Goodkind

O téhle knize se dá říct, že neurazí, ale ani nenadchne. Myslím, že existuje více lepších dílu ze série, než je tento. Konec je sice napínavý, ale to jindy bývá třeba půlka knihy :) Každopádně ani zde nechybí smysl pro dramatičnost, který mám u tohoto autora tak ráda.

05.03.2013 4 z 5

Čarodějka Čarodějka Lisa Jackson

Románek zasazený do dob dávno minulých. Právě díky tomu mě tyhle knihy tak baví. Je to sice spíše jednodušší četba, ale odpočinkové četby mám ráda. To vše zahaleno do fantasy hávu přidává další hvězdičku. Celkově se mi kniha líbí a mám jí ve svě knihovně na čestném místě.

20.02.2013 4 z 5

Nahé Císařství 1: Temný závoj hněvu Nahé Císařství 1: Temný závoj hněvu Terry Goodkind

Kniha se mi víceméně líbila, pořád čekám až se tam zas objeví to známé napětí, protože i teď jsem bez problémů knihu přestala na týden číst a nic mi nechybělo. Přijde mi, že čim víc knih je, tím je méně nápadů, ale i tak tuhle sérii miluji. Uvidíme, jak se vyvine druhá část knihy.

20.02.2013 4 z 5