Neby Neby komentáře u knih

Satanská bible Satanská bible Howard Stanton Levey

Nez tohle cist bezte si radsi zaplavat.

28.07.2013 odpad!

Debordelizace hlavy Debordelizace hlavy Ivo Toman

Kniha plácá páté přes deváté, skáče k tématu na téma a to bez souvislosti a logiky.....................fakt ne, diky. Díky Bohu, měl jsem jen pujcenou. Proč češi neumí psát v tomhle odvětví,až na čestné výjimky........ ...nevím

30.12.2013 odpad!

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Nádherná kniha. Mimochodem, není jen o komunismu. Je o lidských stínech.

09.08.2013 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Kultovní záležitost. Čte se sama. Přečteno několikrat.

24.07.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

kam až dnešní čtěnář klesl? CO bude příště? Klepy z metra nebo Výkřiky opilců z hospody U hrocha?

21.09.2013 odpad!

1984 1984 George Orwell (p)

Nadčasová kniha. Pan Orwell by se asi divil, jak se některé proroctví vyplnují. A nemusí to být v komunismu.

09.08.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kdyby Vám něco podobneho vyprávěl známý soused, budete uraženi a pohlížet na něj jako na perverzu, ale proto že je to kniha bestseller psana ženou je to trhák. Prolistoval jsem a fakt..ne

26.07.2013 odpad!

Tažení v Rusku 1941-1945 Tažení v Rusku 1941-1945 Léon Degrelle

Pane Bože. Dva dny jsem na to myslel, co jsem četl. Velice silna kniha. Nebudu soudit,

30.12.2013 5 z 5

Nick Cave - The Birthday Party a další legendární dobrodružství Nick Cave - The Birthday Party a další legendární dobrodružství Robert Brokenmouth

Má cesta k Nickovi. Otevřeně bez příkras. Po dočtění této knihy jsem si uvědomil, že kdo má talent, vždy ho projeví, i kdyby měl sedět za mřížemi policjení stanice za fet. Pravda ,někoho by tato životní dráha zlomila, Cavovi pomohal uzrát a transformovat všechnu bolest do opravdové hudby. Věříte mu. A hlavně nikdy nad nikým nelámat hůl. Pán Buh se muze uculovat. Mise pokračuje.

09.08.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Kdybyste vyzpovídali nějakého úchyla ve vašem okolí, bude to mozná zajimavejsi a usetrite. A kdyz ho pozvete na panaka zbyde vam jeste na zakusek. PS NEvím proč bych měl platit a věnovat čas na uchylneho představy jakesi ženy, když takových lidí je na tisíce.

27.07.2013 odpad!

Malé dějiny Jethro Tull – prvních třicet let Malé dějiny Jethro Tull – prvních třicet let David Rees

BIBLE pro milovníky JT. Povinnost. Některé kapitoly mohl autor více rozepsat. např o nahráváni desky Passion Play /1973/ nebo Thick as a brick. /1971/ Dát větší prostor o vzniku písní. je vidět, že autor je fanda JT. Každá kapitola dýchá láskou ke skupině. Čte se plavba po klidném jezeře.

27.07.2013 5 z 5

King Ink King Ink Nick Cave

Pouze slova nestačí. nastěstí máme hudbu, cítění. I tak. Zážitek.

09.08.2013 4 z 5

Smrt ve středu Smrt ve středu Petr Hájek

Škoda papíru, barvy. Je neobyčejné jak se někdy plýtvá. Časem, prostředky...........

26.07.2013 odpad!

Alenka z planety Země Alenka z planety Země Kir Bulyčov (p)

Kniha, která se čte pořád dokola a pokaždé rozvine pocity již kdysi prožite z četby. Nadhera I pokračování. Já ji měl radši než Neznalka :)

Solaris Solaris Stanisław Lem

Četl jsem jako jedenáctiletý, dodneška si pamatuju ten pocit. Uchvatné. Pro mě zboření žánrů. A jedna z nejemotivnjěších knih vůbec.

A uzřela oslice anděla A uzřela oslice anděla Nick Cave

Kniha která vystihuje cloveka v jeho nádherné duši i v jeho výkalech. Kříženec zvířete a ducha. Pln protikladů prostě člověk je. Plný počet.

09.08.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Další nastavovaná kaše?

26.07.2013

Nová země – Objevte v sobě smysl života Nová země – Objevte v sobě smysl života Eckhart Tolle

Jen bych poopravil. Eckhart nežije bez ega. Snaží se. Člověk bez ega žít nemůže. Kniha je krásná, plná moudra, které je vlastně v nás přirozeně uloženo. Některé myšlenky jsem četl u Mella, jiné zas u Krishnamurtiho .Plný počet . Inspirativní čtení.:)

24.07.2013 4 z 5

Tázání po nemožném Tázání po nemožném Jiddu Krišnamurtí

Tento člověk, byt mu úplně do hloubky nerozumím, působil na mé myšlení jako afrodiziakum. Někde jsem četl, že když v 80 letech umíral, že jeho učení skoro nikdo nepochopil.

09.08.2013 4 z 5

Texty 1978–2007 Texty 1978–2007 Nick Cave

Paráda. Kdyby Cave žil např v padesátých letech, je jeden z nejvetších blusmenů. Takhle je jeden z nejopravdovějších mužů, co dákazali dát do hudby to, co žijí.