NatyDee NatyDee komentáře u knih

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Autorka opět nezklamala, velice povedené.

02.05.2017 4 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Archer a Bree, oba mají své tajemství, resp. bolavé tajemství, před kterými oba chtějí uniknout a zapomenout až společné setkání je donutí jít dál. Poutavý příběh, který odkrývá dávná tajemství. Rozhodně zajímavé téma, kde je nabídnuto téma znakové řeči...

Trable Trable Samantha Towle

Příběh týrané dívky, která našla svého prince a děvkaře, který si uvědomil, co je to láska dalo by se říct. Nemůžu říct, že se mi knížka nelíbila ani že byla úžasná byla tak nějak uprostřed. Je pravda, že Mia mě překvapila, potom, co prožila v dětství, tak si našla stejného partnera. Jordan, klasický playboy, co dodat. Celé je to o vypořádání se s minulostí a jít dál, což se oboum splnilo, takže happy end....

Návrat ke slávě Návrat ke slávě Katie Price

Knížka je klasickým námětem - holka co hledá lásku a pak klasický trojúhelník. Občas jsem si říkala, že to není možný, jak je hlavní hrdinka naivní, ale nakonec to všechno dopadlo jak mělo. Takže pro mě takové oddychové čtení s nakouknutím do světa hvězd, které bývá dost ošemetné - ať už je to sledování fotografů na každém kroku nebo manipulace, aby se člověk dostal na výsluní.

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Usmíření Gavina a Emily bylo dost rychlé, myslela jsem, že se to ponese větší částí knihy. Dillon, co k němu říct správně záporná osoba až do konce. Nejhorší šok - byla noční můra, no fuj, fakt jsem si myslela, že je to realita.

15.05.2016 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Roxy a Reese docela jsem se těšila na jejich příběh. Příběh je i díky Charliemu a Henrymu plný emocí a Roxy se musí držet a Reese je dobrá kotva. Jsem ráda, že se tam objevili i Cam s Avery, Teresa a Jase, Calla a Jax.

15.05.2016 4 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Autorka nám poskytne pohled do života Andrei, která má problém, který si uvědomuje a postupně dochází k závěru, že se musí řešit a k tomu se jí do cesty připlete láska. U této knížky by asi stálo za zmínku, že každá ženská touží po nějakém svém Tannerovi :-)

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Chvilku mi trvalo než jsem se zorientovala mezi tím, kdo je kdo a jak se mu říká a jaké je rozdělení jasnovidců. Knížka mě pak ale upoutala a přečetla jsem jí docela rychle. Originální nápad.

Kniha džungle Kniha džungle Rudyard Kipling

Příběhy o zvířatech a nechybí ani Mauglí. Některé mě zaujaly více, některé méně. Pro mě Kipling má těžký jazyk trošku tak mě to nenadchlo jak jsem čekala, ale rozhodně stojí knížka za přečtení…

Děvčátko Děvčátko Sarah Preston

Obdivuju autorku, že to, co prožila dokázala sepsat. Muselo to být pro ni hrozné. Jediné, co mě mrzí, že nebyl potrestaný,kdo ví jestli to neudělal ještě někomu dalšímu. Docela mě překvapil i konec, že potom, co mu řekla dost se nesnažil ji znepříjemnít život a dál v tom pokračovat ještě větším násilím, normálně to přijal a nechal ji být. Zajímavé čtení a jak jsem řekla, obdivuju autorku, že to dokázala sepsat, je to určitě varování pro další lidi...

Chyť mě, jestli to dokážeš Chyť mě, jestli to dokážeš Frank W. Abagnale

Před pár lety jsem viděla film a letos díky Čtenářské výzvě jsem se rozhodla si knížku přečíst. Velmi zajímavé čtení s podivem, jak mu vše procházelo, ale zase byla to jiná doba, kdy technika nebyla tak vyspělá. Doporučuji přečíst, člověk se dozví zajímavé věci a docela se i pobaví :-)

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Když jsem tuto knížku od této autorky objevila, nevěděla jsem co čekat. Její předešlé knížky se mi moc líbily a tak to byla trochu jiné čtení. Nebyla jsem nadšená ani zklamaná, bylo to takové oddechové čtení s příběhem umístěným do Asie, což se mi líbilo. Za přečtení to určitě stálo.

Deník zlého psa Deník zlého psa Martin J. Howard

Dost jsem se pobavila, musím říct, že je to velmi povedená knížka. Určitě si přečtu i druhý díl.

28.01.2016 4 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Pěkná oddechová knížka se zajímavým tématem, která Vás možná donutí popřemýšlet o tom, s jakými hrůzami se asi vrací vojáci ze zahraničních misí domů - mě to teda k přemýšlení pobídlo a můžu říct, že to určitě nemají lehké vyrovnat se s tím vším, co zažili - jako Travis.

28.01.2016 4 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce Emma Garcia

Krásná oddechová knížka, která mě bavila. Je v tom i část pravdy a musela jsem se pousmát, když jsem si některé situace představila. Klasický trojúhleník s mnoha situacemi, které by se mohly stát komukoliv z nás :-)
Viv - ženská, která prostě chce lásku a tak se jí zuby nechty drží a nakonec ji získá někde, kde by ji ani nehledala
Rob - nafoukaný blbec, to co se z něj v průběhu knihy vyklubalo no pár facek by nespravilo, fakt jsem zatínala pěsti.
Max - "bohém", dělá si vše po svém a žije, prostě umělec, který umí milovat
Jediné, co mě trochu mrzí, že na konci knihy není setkání Viv a Maxe, kde by si vše vysvětlili. ALe i tak to na knize nic nemění, rozhodně za přečtení stojí.

16.10.2015 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Opět velmi krásné čtení. Calla a Jax, co k nim říct, každý se potýká se svými "duchy", ale spolu to prostě musí zvládnout. Knížka se mi četla sama a příběh měl i "kriminalistickou" zápletku, což bylo oproti minulým knihám něco jiného a trochu to oživilo příběh. Potěšilo mě, že autorka nevynechala ani Avery s Camem a Terezu s Jasem, kteří se zde objeví, jako výborní kamarádi.
Rozhodně se těším na další díl, který by se měl věnovat Reecovi a Roxy. Už zde na ně byli narážky a tak si myslím, že i tihle dva si svůj příběh také zaslouží.

05.10.2015 4 z 5

První První Kiera Cass

Přečteno za jeden den. Z celé trilogie se mi asi líbila nejvíc, bylo tam trochu víc děje a America a Maxon se zapojili i do "politiky". Jediné, co mě asi dost šokovalo byl ten konec, kdy přijdou rebelové - Celesta si to nezasloužila (kdo už četli tak vědí). Jinak můžu doporučit, rozhodně stojí za přečtení.

05.10.2015 4 z 5

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Tato série se mi moc líbila dokonce víc než VA. Jsem moc ráda, že se v tomto díle objevila Rose a Dimitrij. Je mi akorát líto Neila a Olive, ale asi to tak mělo být a kdo ví, třeba se dočkáme pokračování o osudu Declana, který by mě moc zajímal, jelikož je to všechno pořád takové otevřené :-)

01.07.2015 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Musím uznat, že mě tato kniha velmi překvapila a dost jsem se při některých pasážích bavila. Byla to taková knížka u které jsem si oddechla a pobavila zároveň. Doporučuju přečíst, jelikož Drew a jeho zasvěcování do "mužského" světa občas stojí za to a možná jsou i někdy tyto informace pravdivé :-D Doufám, že ani druhý díl mě nezklame, rozhodně se ho chystám číst. :-)

29.06.2015 4 z 5

Čestný nepřítel Čestný nepřítel Raymond E. Feist

Ani nevím proč, ale ze série "Legendy trhlinové války" mě tento díl asi zaujal nejvíce. Je to klasický příběh, kdy nepřátelé musí spolupracovat, aby přežili a nakonec se z nich stanou přátelé. Pro mě to byla povedená knížka, ke které se ráda vracím.

14.10.2014 5 z 5