NADEI NADEI komentáře u knih

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Na knize mě zaujala obálka a tak jsem po ní sáhla. Nemůžu říct, že by mě kniha bavila, ale byla napsaná tak, že nutila číst pořád dál a dopátrat se rozuzlení. Nakonec všechno do sebe pěkně zapadlo.

14.05.2018 3 z 5

Krásný holky Krásný holky Karin Slaughter

Tahle kniha se Karin vážně moc povedla. Dokonalé propojení lásky, strachu, nenávisti a boje o přežití. Skvělé počtení.

13.05.2018 5 z 5

Noční oběť Noční oběť John Sandford (p)

Knížka se dobře četla. Lucas je velice sympatický a s ostatní postavy jsem si brzy oblíbila, prostě jsem vpadla do samotného děje a tak to má u dobré knížky být.

05.05.2018 5 z 5

Zlomená oběť Zlomená oběť John Sandford (p)

Davenport mě baví i když tohle byl trošku slabší díl. Oči oběti mě nadchly daleko víc, ale i tak dávám Lucasovi další šanci.

02.05.2018 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Velice dobrý díl ze série. Všechno do sebe zapadalo, korupce, politika, vrah, hudba a hlavně opět skvělý Joona. Super !

22.04.2018 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Při čtení prvních stránek, jsem měla delší rozjezd, ale pak se všechno dalo do pohybu za skvělého přispění Carla a Asada, kterým to evidentně spolu šlape, takže dobré čtení.

16.04.2018 4 z 5

Ledová oběť Ledová oběť John Sandford (p)

Dobrá detektivka zasazená do drsného prostředí. Líbila se a dobře se četla.

14.04.2018 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

A přece musím něco dodat : Harry musí pokračovat....

12.04.2018 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Byla to síla ! Víc nemám co dodat, prostě nejlepší díl.

12.04.2018 5 z 5

Vražedný déšť Vražedný déšť P. J. Parrish

Dobře napsaná detektivka, která ihned vtáhne do děje. Napínavý děj, který nenechá čtenáře chladným, dobré propojení osobního života hrdiny s vyšetřováním. Kniha se mi moc líbila a dávám plný počet hvězdiček.

07.04.2018 5 z 5

Smrtící nevinnost Smrtící nevinnost J. D. Robb (p)

Po delší době jsem se vrátila k Evě a musím konstatovat, že opět dobré čtení, skvěle napsané s až neuvěřitelným koncem.

27.03.2018 4 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Čtvrtá kniha v pořadí zase skvělá i když třetí kniha trošku pokulhávala, tak celá série je naprosto dokonalá. Dobře promyšlený příběh, drsné Irsko, zkorumpovaná policie, sympatická komisařka a její nelehký osobní život, to vše doplňují vrazi, únosci kteří se před ničím nezastaví a to mě vážně baví.

16.03.2018 5 z 5

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Pro mě zatím nejslabší díl., který postrádal strhující napětí předchozích dílů, ale i tak to nebylo špatné.

11.03.2018 4 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Po přečtených Bílých kostech, jsem s očekáváním otevřela i tuto knihu. Sympatická Katie se setkává s fanatickými duchovními, zneužíváním malých chlapců a to vše graduje v brutální vraždy popisované , tak že jde mráz po zádech. Na odlehčení veškeré hrůzy pomáhá pohled do soukromého života samotné Katie. Z knihy jsem nadšená a pokračuju Červenou lucernou.

07.03.2018 5 z 5

Hodná dcera Hodná dcera Karin Slaughter

Právě jsem dočetla poslední slova a jsem nabitá emocemi. Tohle se vážně Karin povedlo. Sama mám sestru a nedovedu si představit něco tak hrozného, jako musely zažívat sestry Charlie a Sam. Vyšetřování i osudy obou sester vrcholí překvapivým závěrem.

03.03.2018 5 z 5

Na ostří nože Na ostří nože John Connolly

Příběh dobrý, ale styl jakým byl napsaný mi neseděl, nějak jsem se v celé knížce ztrácela a proto jen tři hvězdičky.

28.02.2018 3 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Kniha mě chytla hned na začátku, dobře se četla i přes svou chvílemi až zvrácenou brutalitou. Děj měl spád, sériový vrah, rituální vraždy i pohled do soukromého života příjemné vyšetřovatelky. Velice povedený thriller.

22.02.2018 5 z 5

Chlapec, který přestal plakat Chlapec, který přestal plakat Ninni Schulman

Byla to má první kniha od Ninni Schulman a určitě se podívám po další. Pěkně se mi četla, byla to taková odpočinkovější krimi se sympatickými postavami.

21.02.2018 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Přečetla jsem, protože knížky prostě neodkládám. Tohle byla jedna z knížek na kterou hned zapomenu. Nic ve mě po ní nezůstalo, ale přečíst se dá, jen trochu nuda.

19.02.2018 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Prostě nářez. Jen doufám , že se dočkáme Joonou dalšího pokračování.

10.02.2018 5 z 5