Noční oběť

Noční oběť https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/3812/nocni-obet-3812.jpg 5 49 11

Lucas Davenport série

Lucas Davenport se stále vzpamatovává ze zranění, která utrpěl v souvislosti s vyšetřováním předchozího případu, když jej současná šéfka minneapoliské policie požádá o pomoc při pátrání po brutálním vrahovi, jehož druhá oběť byla mezitím nalezena v kontejneru na odpadky. Otevřené rány na těle obou obětí jsou si nápadně podobná a Lucas je přesvědčen, že právě ona budou vodítkem k rozluštění případu. Sám však dobře ví, že celé pátrání je teprve na začátku…... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , BB art

Night prey , 1994

16.10.2023 5 z 5

81%

"Jsem tady v Minneapolisu poprvé," přiznala se. Měla chuť pokračovat v hovoru. "Ale do Sioux jsem jezdila každý víkend."
"Jak se jmenujete?" zeptal se Koop. "Marcy Laneová," odpověděla. "A jak vy?"
"Ben," řekl. "Ben Cooper."
Ben bylo hezké jméno. Jako Hodný Ben, ten medvídek v televizi. "Těší mě Bene," řekla a pokusila se o lepší úsměv, trochu bohémský, trochu žensky prostopášný.
Vypadala dětsky.
S kulatým obličejíkem venkovského děcka.
_______________________________________________________________________________
Velice vydařený díl, přečetla jsem si ho znova. Napínavý, s brutálním sériovým vrahem, který se mi dostal pod kůži. Líbila se mi postava Sáry Jensenové a obdivovala jsem Meagan Connelovou. V dalším hodnocení detektivky se shoduji s příspěvkem, který jsem sem napsala zhruba před rokem.
Doporučuji!

20.03.2022 5 z 5

81%

Parádní thriller. Lucas a spol. je na stopě brutálnímu sériovému vrahovi a pak je tu ještě jedna vražda, kterou vyřeší a která nesouvisí se sériovým vrahem. Konec je pořádně dramatický. Čtu sérii od prvního dílu, momentálně má Lucas za přítelkyni lékařku Weather, jsem zvědavá, jak dlouho s ní zůstane.
Tento díl, stejně jako všechny před ním doporučuji.

Kami33
Kami33
14.01.2021 5 z 5

Moje oblíbená série. Zatím jsem nenašla slabší díly. A když čtete díly napřeskáčku jako já, je to jako skládání puzzle. Vždy objevíte nový dílek a on vám zapadne na místo tam, kam má. Tenhle díl byl fajn a konec, možná trochu "americký"

jprst
jprst
29.12.2019 4 z 5

Svižný děj, který nepostrádá napětí, nenudí a láká k přečtení na jeden zátah.

banejo
banejo
19.12.2019 5 z 5

Moc se mi líbila

Merlinit
Merlinit
14.09.2018 4 z 5

Slušné. Lucas je trochu macho, ale neruší to.

NADEI
NADEI
05.05.2018 5 z 5

Knížka se dobře četla. Lucas je velice sympatický a s ostatní postavy jsem si brzy oblíbila, prostě jsem vpadla do samotného děje a tak to má u dobré knížky být.

hana4834
hana4834
24.01.2018 3 z 5

dobře se čte jedním dechem

Peršanka
Peršanka
12.06.2016 5 z 5

Absolutní tutovka.

Miruš
Miruš
04.07.2015 5 z 5

Napětí, spád, dobře se mi četla. :)

lanusinka
lanusinka
04.03.2013 5 z 5

Pěkné, strašně se mi líbila postava Sáry Jensenové a jejího odhodlání. A jsem taky zvědavá, jestli Lucasovi ta monogamie vydrží...

John Sandford (p)
americká, 1944