nadali nadali komentáře u knih

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Mně se příběh líbil, dobře se četl a i když tušíte, že všechno je jinak, tak nakonec je všechno jinak :)))

26.04.2021 4 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Velice napínavé a čtivé.

17.07.2020 3 z 5

Hra na Betsy Bowovou Hra na Betsy Bowovou Ruth Park

Kniha mého dospívání. Ve 12 letech jsem nečetla lepší knížku. Později jsem ji přečetla ještě několikrát a i moje dcera si jako teenager knihu pochválovala.
Abigail se v průběhu času v konfrontaci s prostředím mění a během pár dní dospěje, Gibbie byl na ránu od začátku a houževnatá Betsy musí být sympatická každému :)
Doporučuju pro dospívající dívky.

11.04.2020 5 z 5

Divná Jadie Divná Jadie Torey L. Hayden (p)

Napínavá kniha do poslední stránky. Nicméně jako pro matku tří dcer to pro mě bylo drsné čtení.

11.08.2018 4 z 5

Doktor Proktor a vana času Doktor Proktor a vana času Jo Nesbø

Zábavná kniha pro děti s nezaměnitelným Nesbovým humorem.

08.04.2018 4 z 5

Začínat od nuly Začínat od nuly Johnny Allen Hendrix

Překvapivý osud.

20.09.2015 4 z 5

Když Paříž spala Když Paříž spala Ruth Druart

Kniha má zajímavý děj a čte se jedním dechem.
Jednu hvězdu odebírám za úplný konec, ten tam nemusel být.
Doporučuji.

07.02.2023 4 z 5

Dívka v červeném kabátku Dívka v červeném kabátku Kate Hamer

Navzdory všem názorům jsem knihu velice rychle přečetla a i když není uvěřitelná, bavila mě.

01.12.2022 4 z 5

Pusinky Pusinky Stanislav Rudolf

Před 25 lety bych dala 5 hvězd :)

08.08.2020 3 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Ve vší té depresivnosti to vlastně bylo úsměvné a asi i mělo být.

17.07.2020 2 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Za mě opravdu skvělá kniha. Neotřelý způsob psaní, styl, postavy, všechno mě bavilo.

08.12.2019 5 z 5

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Začátek byl velmi nezáživný, od poloviny knihy se mi četlo už svižně a konec jsem trochu očekávala díky narážkám na zadní straně knihy.

17.08.2019 2 z 5

Mezi zlatokopy Mezi zlatokopy Jack London

Knížku jsem přečetla jako dospívající holka. Odchována bratrovými hrami na indoše a otcovými rodokapsy jsem ji zblajzla jako malinu :) Je to moje oblíbená knížka, doufám, že se k ní zase vrátím (v důchodu) :)))

14.05.2017 4 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Občas si dopřeju čtení pro mladé. John Green je moje sedcovka. Jeho Papírová města jsou pro mě nezapomenutelná.
Takže jsem se dala do čtení a nelitovala jsem. Bylo to čtivé, občas prostě zvláštní.
Po dočtení jsem ji postoupila patnáctileté dceři a ta byla taktéž spokojena. Akorát jsme každá měla radši jiného Willa :))

02.03.2023 3 z 5

Vraždící děti Vraždící děti Cliff Linedecker

Knihu jsem si půjčila před mnoha lety v mostecké knihovně, která dříve stávala poblíž nádraží. Čekávala jsem tam na nejstarší dcerku, která zpívala v Permoníčku. Tehdy jsem objevila svět S. Kinga. A tahle knížka tam zapadla, úplný horor.
Každopádně je to děsivá a popisná knížka.

04.02.2022 4 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová