myskakarel myskakarel komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Nečekal jsem tak čtivou fantasy. Sice jsem měl zpočátku problém s novým slovníčkem, ale pak už to šlo. Dokonce byla i reálná příhoda, která nedávno byla někde zdokumentována. No prostě super, doporučuji a hned jdu číst Faju.

20.02.2019 5 z 5

Kartosský gambit Kartosský gambit V. Mahaněnko (p)

Druhá část přečtena ještě rychleji než kniha první. Prostě bezva čtení. Už jsem si půjčil i další díl.

08.06.2019 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

No stejně jako prvnímu dílu, zde nejde nic vytknout. Děj poutavý a nedá se od něj odtrhnout. No už aby byla další kniha :)

04.03.2019 5 z 5

Co to žere a kde to spí Co to žere a kde to spí Petr Heteša

První kniha co jsem si přečetl od tohoto autora, opravdu napínavý příběh s pěknou zápletkou. Hned si jdu přečíst jeho nějakou další knihu.

21.07.2023 5 z 5

Úkol přežít Úkol přežít V. Mahaněnko (p)

Strhující děj který vás jen tak nepustí, doporučuji :)

08.06.2019 5 z 5

Ruská ruleta Ruská ruleta Petr Heteša

Tentokrát ne Baltimore ale Moskva, každopádně dobré hlášky, zajímavá zápletka, sem tam nějaký ten chlast a holky. Za mě super. Pět hvězd

07.03.2024 5 z 5

Démoni jsou věční Démoni jsou věční Petr Heteša

Další bezva čtení. Zápletka netradičně tradiční. Konec jsem tak trochu čekal ale i tak byl překvapením.

19.02.2024 5 z 5

Závěrečný účet Závěrečný účet Petr Heteša

Akce za akci, vykreslení prostředí. A vlastně celkové jak se příběh vyvíjí, je velice zajímavé. No a nakonec ... ? To jsem zvědav jak to bude dál :)

20.01.2024 5 z 5

Spousta času na smrt Spousta času na smrt Petr Heteša

Po přečtení komentářů jsem nevěděl co čekat, ale po otevření a přečtení první části mohu jen říci, je to Hetesa. Takže super, zajímavá zápletka, super dialogy, ... hned jdu na další díl ...

09.01.2024 5 z 5

Fatal Virtual Fatal Virtual Petr Heteša

Další moc dobrá akce. Ze začátku se to pomalu rozjíždělo, ale pak se to to rozjelo nevídanou rychlostí do nečekaného realvirtualu či podvirtualu. Jak ono to je :) Fakt super počtení.

29.08.2023 5 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Zajímavé uzavření serie, jen oproti předchozím knihám se mi nějak hůře četlo.

18.04.2020 4 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Petr Heteša

Zajímavé vrácení hrdiny do cybrainu. Teď jen sehnat poslední díl, abych se dozvěděl jak to dopadne.

26.01.2024 5 z 5

Yarminův syndrom Yarminův syndrom Petr Heteša

Další že zajimavych knih. Zajímavý nápad a překvapivě rozuzlení. Dávám pět z pěti.

10.12.2023 5 z 5

Odpočet Odpočet Michael Atamanov

Dej napínavý od začátku až do konce, velmi čtivé. Hned jdu číst druhý díl.

13.11.2023 5 z 5

Nezkoušej na mě zapomenout Nezkoušej na mě zapomenout Petr Heteša

Další z povedených knih pana Hetesi. Tentokrát se děj odvíjel o poznání pomaleji, zato druhá polovina knihy stala za to.

28.09.2023 4 z 5

Karmadontova šachovnice Karmadontova šachovnice Vasilij Michajlovič Machanenko

Nebudu prozrazovat nic z děje, ale je to fakt super jak se příběh přesouvá z místa na místo. Čteno jedním dechcem.

18.10.2019 5 z 5

Odplata 2 - Vzpoura vyvolených Odplata 2 - Vzpoura vyvolených Jan Hlávka

Zajímavé pokračování příběhu.

18.10.2019 5 z 5

Mise Saturn Mise Saturn John Sandford (p)

Celkem zajímavé čtení. Opravdu začátek se podivně a pomalu četl ale po těch několika pasážích už to šlo.

31.08.2019 4 z 5

Podivuhodná robotí expedice Podivuhodná robotí expedice Jindřich Janíček

Zajímavý příběh, jen co je pravda.

27.06.2019 5 z 5

Hrad fantomů Hrad fantomů V. Mahaněnko (p)

Krásně čtivě sepsáno, přečteno jedním dechem. UŽ aby se mi dostal do ruky další díl.

27.06.2019 5 z 5