Hrad fantomů

Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Ale co je klan hráčů bez pořádného hradu? Nic. Každý správný šéf by proto měl svojí gildě sehnat pořádnou základnu. Není divu, že šaman Mahan, velitel Legend Barliony, přijme od malabarského císaře záhadný hrad Altameda. Má to ovšem jeden háček: hrad zamořili fantomové, které musí Mahanův klan nejdřív zlikvidovat. Jenže tenhle zdánlivě jednoduchý klanový úkol nastartuje celou sérii událostí, která má mnohem větší dosah, než si kdokoliv z Legend myslel. Událostí tak spletitých, že šaman v jejich středu může spoléhat jen na intuici a instinkty. Co jiného také může dělat hráč, po kterém pasou tři nejlepší klany na serveru?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/392351/hrad-fantomu-lxJ-392351.jpg 4.679

Cesta šamana (4.)

Literatura světová, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Призрачный замок/The Phantom Castle (2014)

Kniha Hrad fantomů

Lethania
předevčírem

Jak jsem v komentáři k minulému dílu slíbila, tak jsem i udělala - koupila jsem si tedy všechny dosud vyšlé díly (zároveň však netrpělivě očekávám sedmý díl). A neudělala jsem špatnou investici. Mahan a jeho přátelé se mi dostali pod kůži a já při čtení jenom sedím na zadku s otevřenou pusou - přitom se snažím dýchat a dělat si životně důležité přestávky. Po přečtení tohoto dílu jsem zjistila, že LitRPG je pro mě jedno z nejlepší žánrů vůbec a vrhnu se i na jiné knihy (třeba na Obránce perimetru, také od Fantom Printu). Můžu jen doporučit a já už v ruce držím další díl, takže ticho a klid, dokud ho nepřečtu! :)

myskakarel

Krásně čtivě sepsáno, přečteno jedním dechem. UŽ aby se mi dostal do ruky další díl.

witko

Opět přečteno až hltavě.

bartule

Propracovaný příběh,ve kterém se postavy posunují stále dál a a v každém díle se nám ukáže další kousek světa,více z dalších postav a prostě je to jízda :-) Miluju tuhle sérii.

Roscata

Když jsem poprvé narazila na Mahana a jeho cestu, říkala jsem si že je to super kniha, neurazí, pobaví ale nějaký extra super příběh to asi mít nebude. Jenže víc jsem se mýlit nemohla! Mahaněnko s každým dalším dílem dokazuje že je jeho příběh propracovaný a že toho má pro Mahana připraveno vážně hodně.

TomTomis

Tento díl už mě bavil méně. Chybí mi tam vysvětlení toho, jak tohle propadnutí do světa funguje. Sledujeme jen Mahana, jak se prodírá labyrintem svých levelů a postupů plněním úkolů. Místy se mihnou postavy, které jsem pozapomněl, autor nenabízí příliš zpětnou vazbu. Pokud by si někdo přečetl jen tento díl, byl by dost zmaten. Tak nějak doufám, že další díl bude poslední (neví někdo?) a že se to vše nějak uzavře.

lucas9586

Úžasné čtení. Abych řekl pravdu, moc nechápu komentáře typu: méně akční díl. Vždyť to není vůbec pravda. Každý díl byl nabitý akcí a tenhle díl v tom exceluje, viz bitva armagedon. Jen mě mrzí, že musím čekat na další díly. Od první chvíle si mě Mahan a celý příběh získal. Úžasně psaný a chytlavý příběh. Jen opravdu škoda, že teď se bude kdo ví jak dlouho čekat na další díl.

fana123

ten kdo si myslí že dosavadní díli byli super se může tešit na spoustu neočekávaných věcí v dalších dílech četl sem to aš do 8 dílu v angličtině a je to fakt super spousta neočekávaných změn v ději čekaji našeho šamana.