Karmadontova šachovnice

Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Šaman Mahan se jako novopečený majitel hradu Altameda připravuje na nová dobrodružství, ale zbytek hráčů Barliony očekává spíš klidnější herní chvíle. Vždyť na události v Temném hvozdě již padl prach, situace ohledně Altamedy se vyřešila a Geranika si své plány na zničení všehomíra chystá kdesi daleko. Na stereotypní život ale není Mahan připravený. V Barlioně přeci získal tolik úkolů, které je třeba dotáhnout: záchranu smečky Šedé smrti, jednání s piráty a především stále nedokončenou císařovu šachovnici, klíč k otevření Stvořitelovy hrobky. A možná je načase, aby si nejvyšší šaman našel učedníka…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/408287/karmadontova-sachovnice-v5A-408287.jpg 4.947

Cesta šamana (5.)

Literatura světová, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Шахматы Кармадонта/The Karmadont Chess Set (2014)

Kniha Karmadontova šachovnice

Jacinda

Varovani pred spoilery... mno tak tohle byl epicky srackojdni konec. Ze je anastaria pica na entou jsem vedela od prvnihu dilu. Ze to nabere az takove obratky by me ani ve snu nenapadlo. Jak to dopadlo s oblibencem plintem netusim.. no dobre ze jsem to precetla dva dny pred vydanim dalsiho dilu... uz dlouho ve me kniha nevyvolala takove emoce, ze jsem lezela v posteli vzteky bez sebe a nemohla usnout (varovani - nedocitat pred spanim)

bartule

Napínavé,svižné,velmi čtivé. Opět máme kus nového prostředí a teda musím říct,že to nemohlo skončit hůř. Pořád ve mě hlodalo,že jto na něj hraje,ale že je to až taková mrcha a že to skončí až takhle do háje už aby byl další díl :-D

kruppe

Jak už jsem psal i v minulých komentářích. Má to spád, je to prudce čtivé. Je to prostředí, které důvěrně znám, a litRPG je v našich krajinám zoufale málo. Víc knih tohoto žánru.
K ději se přesněji vyjadřovat nebudu, abych nespojloval. Ale těším se na to, jak se vyvinou osudy postav na obálkách dalších knih. Dejž to Karmadon, ať to nejsou další Anastarie...

muz009

5 díl si opět drží kvalitu dílů předchozích a napíná nás až do poslední stránky. Musím se přiznat, že tentokrát jsem to už nevydržel a za 8$ koupil do Kindle další díl v angličtině. I u mě se probudila nostalgie a zavzpomínal jsem na časy před 12 lety, kdy jsem strávil 2 roky hraním WoW :) Asi i proto nemohu hodnotit méně než 5* :)

Labambola

Šaman Mahan ve mně opět probudil touhu nerušeně prozkoumávat svět World of Warcraft. A věřím, že jeho věrní čtenáři by se nejraději sami proháněli Barlionou.
Stručně a jasně, kniha nezklamala, je plná zvratů a překvapení, chcete ji přečíst na jeden zátah. Nedočkavě vyhlížím další díl.
Milovníky RPG nadchne stejně jako všechny předchozí díly.

keri.H

Další skvělý díl ze série, konec mě dostal. Jsem zvědavá na další díl. :)

Kapkaj

Paráda! Moc se povedlo! Už aby byl další díl.
Díky překladateli za rychlou a dobrou práci

KnihoMorka

prahnu po dalším dílu