Démoni jsou věční

Původně si Lenny Grimwood myslel, že pro svou soukromou válku nebude na škodu uzavřít dohodu s démony, s jejichž pomocí snad nebude možné prohrát. Smlouva byla velmi jednoduchá – v případě vítězství život, v případě prohry smrt… Město Baltimore se tak stává svědkem Lennyho boje o život, doprovázeného mnohdy zmatenou podporou jeho démonických přátel, kteří, jak se brzy ukázalo, nejsou mocní, ale pouze věční. A aby toho nebylo málo, vstupuje do hry ještě ženský element, který pak dokáže rozhodit nejen svět Lennyho, ale i svět démonů. Hlavní hrdina se ocitá ve víru spousty přehmatů, překvapujících zvratů, zákeřných pastí, přestřelek, bláznivých akcí a automobilových honiček. A to vše je směrováno ke strhujícímu a velice explozivnímu závěru… Autor zůstal věrný akčnímu stylu americké drsné školy, kde jsou břitké dialogy mnohdy překotnější než střelba z automatických zbraní, používaných Lennyho protivníky. 1. vydání. zdroj: www.legie.info...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/15466/demoni-jsou-vecni-15466.jpg 4.284
Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno · Brokilon

Kniha Démoni jsou věční

alisie

Vždycky když jsem si zvykla na určitou část knihy, přišel zlom, změna a musela jsem si zvykat znova. Myslím, že by byl dobrý námět na knihu počáteční podnikání Lennyho a Bennyho. :) Každopádně vývoj knihy se nedal vůbec předpokládat.

Drowned
13.11.2018

Už od začátku jsem nevěřil očím kam se děj ubírá. Pak následovala část ve světě démonů, kde mě to tak moc nebralo a říkal jsem si sakra co to je za haluz? Naštěstí pak děj nabral obrátek do starých skvělých Hetešovských kolejí a člověk měl co dělat aby se od ekologicko-démonického děje odpoutal k návratu do reality. Opět vynikající kniha s originálním dějem, tak jak to mám rád.

Svářeč
02.01.2018

Nářez, jízda od začátku do konce. Nečetl jsem žádnou z předchozích knih Petra Heteši, takže nemohu porovnat s ostatní autorovou tvorbou, nicmeně pro mě je to jedna z nejlepších věcí, které u nás v žánru akční fantasy v posledních letech vznikly. Spousta akce, vtipu, břitkých dialogů na bezmála pětiset stranách. Příběh, který ani jednou neškobrtne. Hlavní hrdina je vcelku normální týpek, který co chvíli potřebuje pomoct od kámošů demonů, kteří jsou tady zpracováni, řekněmě, originálně. Tohle sice rozhodně není typická Kulhánkovina, nicméně Jiří Kulhánek by se měl o svůj post krále akční sci-fi/fantasy pomalu začít bát.

Marry123
18.07.2017

Děsně mě tenhle typ knížek a humoru baví. Budu jen doufat, že na takové budu naráže častěji. Lenny je prostě borec :)
---------
BTW Tak nějak od začátku jsem měla neblahé tušení kdo je vrahem ale do poslední chvíle sem si to nějak nedokázala připustit. Zaplať pánbuh za happyend :)

hadza29
21.12.2016

******************

hadza29
21.12.2016

Tak první kniha od autora,čtení napínavé i hůmorné,můžu jen doporučit.

michal3736
13.05.2016

Moje první "Hetešovka" a musím říct, že se mně to velice líbilo. Nechci dělat spoilery, ale některé věci byly naprosto jasné ;). Jinak SUPER a doporučuji

palec
25.04.2016

Docela dlouhá,ale hodně čtivá díky četným dialogům.Bavil jsem se velice dobře,takže "full".

Petr Heteša
česká, 1959

všechny knihy autora

Kniha Démoni jsou věční je v

dalších seznamech1x