Mydlivoj Mydlivoj komentáře u knih

Pátá čtvrtina (13 povídek) Pátá čtvrtina (13 povídek) Stephen King

Jak zde padlo několikrát, povídky jako aprílové počasí. Jednou dobré, podruhé horší.

23.04.2022 3 z 5

Doktor Andromeda a království ztracených zítřků Doktor Andromeda a království ztracených zítřků Jeff Lemire

Tohle mě totálně odzbrojilo. Tečka.

18.12.2021 5 z 5

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Naprostý souhlas s Agathou. Nevím vlastně co bych k tomu ještě dodal. Asi mě fakt bavilo víc to malování a důsledky, než to závěrečné vypořádání účtů.

13.12.2021 4 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

Rychle přečtené. Ne že by mě to strhlo. Ale kvůli formě podání. Člověk by řekl, že je to povídka. Ale není. Chytře podané. Pan Král ví jak na nás.

13.09.2021 4 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Kniha mě začala víc bavit až když se objevil na stránkách pátrací tým. Špatné to nebylo. Ale alespoň pro mě to nemělo takový odpich jako kniha první.

10.09.2021 3 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

U konce páté kapitoly v části Pod Debiiným deštníkem jsem přestal jíst... Potěšila část debaty o klaunovi jménem Pennywise a jeho zfilmování. (Samozřejmě,kniha To.)

27.07.2021 4 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Koukám co bych si po dlouhé době od Kinga v knihovně půjčil. Zaujaly mě Nezbytné věci. Říkám si....sakra to jsem dlouho nečetl.... Paní knihovnice to pípne a říká: "To už jste půjčené měl." A já na to že to nevadí. Paní knihovnice: "Ono je to už 20 let." No samozřejmě musím zkouknout i seriál Castle Rock.

10.07.2021 5 z 5

Památná místa Járy Cimrmana Památná místa Járy Cimrmana Radek Laudin

Nenadchne,ani neurazí.

11.01.2021 3 z 5

Stíny Stíny Neil Gaiman

Naprosto geniální,snové,šílené...

12.12.2020 5 z 5

Tak nevim. Přečetl jsem Staříka,který byl excelentní. Pak Analfabetka. Ta byla o dost slabší. A tuhle knihu,já být autorem,bych asi ani radši nenapsal.

25.08.2020 1 z 5

Rváč Rváč Jeff Lemire

Už dlouho jsem s blížícím se koncem komiksového příběhu nebyl tak napjatý jak to dopadne. Jeden z mála příběhů,u kterého jsem si průběh promítal při čtení jako film. Doporučuji.

23.07.2020 5 z 5

Bohužel,Stařík nasadil laťku alespoň pro mě hodně vysoko. Nebo se prostě jen nedokážu vyvarovat porovnání. Zkrátka....milá kniha,kterou jsem dočetl jen kvůli tomu,abych se dozvěděl jak se zbavili......

21.07.2020 3 z 5

Poldové Poldové Evan Hunter (p)

Hluchý mi připomíná Moriartyho ze Sherlocka Holmese. Opět nedopaden. Dočkáme se?? Čtu McBaina tak jak knihy o 87. revíru napsal...

16.12.2019 5 z 5

Sekera Sekera Ed McBain

Čtu sérii z 87.revíru postupně tak,jak je pan autor napsal. Pro mě zatím nejlépe napsaný příběh. Hodně humoru,pěkně zamotaný příběh.

29.07.2019 5 z 5

Nohama napřed Nohama napřed Boris Pralovszký

Pan Pralovszký zkusil využít svůj humor co používal v kreslených vtipech v humoristickém časopise Trnky-Brnky. Nepovedlo se to. Vůbec.

24.06.2019 odpad!

Příliš tiché hodiny Příliš tiché hodiny Ed McBain

Všechny tři příběhy oddychové,příjemné.

28.05.2019 4 z 5

Dívej se, jak umírají Dívej se, jak umírají Ed McBain

Knihy s příběhy z 87.revíru čtu postupně tak,jak je autor vydal. Tato,je pro mě (alespoň zatím),jednoznačně nejslabší.

17.12.2018 2 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Trošku jsem měl problém se začátkem. Pak se mi četlo poměrně dobře. Zajímavý příběh. Trošku jsem nepobral rozdělení kapitol. Ale to je jen můj problém. :) Škoda že nejde dát půlku hvězdičky. Na čtyři to není a na tři taky ne.

28.04.2018 3 z 5

Až do nejdelší smrti Až do nejdelší smrti Ed McBain

Opět jsem si u McBaina příjemně odpočinul.

28.04.2018 4 z 5

Jak mi zvířata mluvila do života Jak mi zvířata mluvila do života Jenny Nowak (p)

Příběhy z Jihlavské zoo slabé,příběhy s nezbedným koněm o dost lepší. Nevím co a jestli bylo dál,nedočetl jsem...

16.08.2017 3 z 5